0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #180 -: Май 10, 2011, 10:22:31 am »
При мен вече всичко приключи... :witch: пристигна с такава точност... :balk_145:
Вече чак след 6-7 месеца(днес съпруга ми заминава за чужбина) отново може един опит за инсеминация да направим ако не стане пак минаваме в тежката категория :(((.Днес е много тежък ден ..от една страна раздяла и от друга отчаянието :balk_144:
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #181 -: Май 10, 2011, 10:29:15 am »
 djidjim, искренно ти съчувствам за разделите, но само вярвай, че всичко ще си дойде на мястото. Ние сме с теб! :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #182 -: Май 10, 2011, 10:50:54 am »
Благодаря ви за подкрепата, момичета. Вече съм по-добре, на 22-ри ще стане ясно.
djidjim, съжалявам много!
Мария, Катрин, стискам палци вие една по една да донесете по една добра новина в темата!
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #183 -: Май 10, 2011, 13:58:27 pm »
Привет момичета.
след резултатите от хормоните
стратегията при неас се промени.
АМН- 0,763
InhB - 149, 31
FSH - този месец 13.21 миналия месец 19

в понеделник съм на хидротубация и след това на Инсе
Плановете бяха за инвитро, но при тези стойности не очакват добри резултати от стимулацията
и сега първо ще опитаме с Инсе на естесвтен цикъл
 :?

Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #184 -: Май 11, 2011, 09:35:50 am »
Katrin_sl,Apr много ви благодаря момичета за моралната подкрепа :balk_21:
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #185 -: Май 11, 2011, 09:41:36 am »
Добре, че съществува този форум и всички знаем, че тук можеш да получиш подкрепа и разбиране от хора със сходни на теб проблеми. Изключително много ме дразни дискриминацията към хора като нас. Дразнят ме съжалителните погледи и тъпите съвети от рода на "Успокой се!". Май последните дни всичко ме дразни!
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #186 -: Май 11, 2011, 15:03:44 pm »
Ей, Катрин, не се дразни на хората. Няма кой да разбере какво ти е. Така или иначе, истината е, че за всички изглеждаме като за съжаление. Защо ли, не знам. Бях на среща със съученици, всички имат деца, и ми се каза - ти не се притеснявай, ние разбираме тези, които не искат да имат деца, то не е за всеки. Е....какво да кажа на това.... а не ми се обясняваше колко много го искам, а как не става и колко усилия употребявам за това. Затова и реших да не казвам нищо и просто да се съгласявам. Ние си знаем какво ни е, ние си знаем как се борим и победата ще си е лично наша. Така че.... важно е да има кой да те разбира и с кого да говориш. На другите - майната им!
Така че, момичета, на всяко нещо ще му дойде времето. Само търпение и воля! Целувки от мен на всички!
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #187 -: Май 12, 2011, 10:12:38 am »
И мен много ме дразнят някои хора като започнат с " айде де какво чакате още....кариера кариера ама докъде.....или я сякаш малко си наддала да няма нещо?....или пък точно обратното " ее все същата си стоиш няма ли да си вземете едно дете вече.....:(((( само да знаят ,че толкова много искаме ,но не става....Но може би е нормално така да говорят,но на нас тази тема толкова ни е болезнена,че с тези си приказки само сипват сол в раната.....Силно вярвам,че и ние някой ден (дано да е колкото се може по-скоро)ще сме много щастливи майки на едни прекрасни бебчета....
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #188 -: Май 16, 2011, 10:18:37 am »
Добро утро, момичета!
Къде сте всички? Сама ли останах тук? Не, че има лошо, но за съжаление знам, че си имам компания.
Моите бегли надежди за бременност и този месец ме напуснаха. От събота започнах третата си стимулация с Клостил и Меногон, а след това инсеминация. Боже, какви странични ефекти има този Меногон! Чувствам се като в климактериум. Такова потене няма никъде. Започва се почти веднага след поставянето на инжекцията и после цяла нощ. Ще го изтърпя и този път, само да успеем най-после.
Лек ден на всички и успех!
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #189 -: Май 16, 2011, 20:54:50 pm »
Здравей не си сама  много късмет този път аз чакам резултати на 26
Красиfile:///
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #190 -: Май 16, 2011, 21:21:28 pm »
Катрин успех ти желая.....дано това ти е последна инсеминация.... :babyflips:
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #191 -: Май 16, 2011, 23:11:39 pm »
Здравей Катрин!Не си сама,успех ти желая с 3-тата инсеминация и да не достигаш до 4-та.Аз даже и не чакам-зная,че нищо не е станоло отново и с 4-та ми инсеминация.Надеждата ми е в 5-та.Всъшност май и надеждата ми се изпари вече с тези инсеминации,и започнах да си мисля,че само с ин-витро ще имам успех.Образувате ли много фоликули със стимулациите? Аз този месец 1-ин,а предните по 2(при стимулации само с менопур)                К.Стоянова-успех и на теб и да видиш желаните 2 чертички.
   
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #192 -: Май 17, 2011, 09:03:37 am »
Катрин, К.С.Стоянова, както и на всички останали, успех ви пожелавам!
Катрин, много се надявам това да е последната процедура за теб и да бъде успешна. Стискам ти палци!
При мен вчера вече се видя ембрионче, почти 2см и сърчице си има. Докторката каза - Нямам забележки. Поне за сега, да чукна на дърво, май нещата вървят добре.
Целувам ви всички и както казах и преди - чакам компания....
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #193 -: Май 17, 2011, 09:38:00 am »
Благодаря ви, момичета, за подкрепата!
Стоянова, стискам палци!
Коала, нещо не усещам да си тътриш крачетата, че да те последваме в бременелската тема.
Зиза, това с фоликулите е индивидуално, нали знаеш. При първата стимулация направих 3 фоликула, а на втората 6, но все пак не се получи, т.е. получи се но за много кратко.
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #194 -: Май 17, 2011, 09:43:35 am »
А, Катрин, не си права :) Аз затова наминавам тук, да ви вземам с мен:) Не ме оставяйте така самотна, заемете се сериозно с нещата!
Трябва да се получи при теб, няма как. Не може всеки път да не става. сигурно детенцето си е избрало зодия и чака да му дойде времето. Така че, скоро ще е :)
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #195 -: Май 17, 2011, 10:03:31 am »
Ей, Коала, развесели ме рано сутрин с тази зодия. И аз много се надява този път да се получи, но нали знаеш - Божа работа! Забравих да те поздравя за сърчицето! Сигурно е много блаженно чувство, да видиш живота в теб.
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #196 -: Май 17, 2011, 10:44:06 am »
Катрин, zyza - горе главаите не е лесно, но никакво губене на надежда  :bighug:

Вчера ми беше хидротубацията - всичко е ок. Боцнаха ми овитрел и утре сутрин
ще видм пукнал ли се е Ф. - това ми е първата Инсеминация.
Притеснено ми е , не съм спала цяла нощ.
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #197 -: Май 17, 2011, 12:22:17 pm »
Anuk, успех на инсето утре. Колко фоликула направи? Стимулираха ли те?
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #198 -: Май 17, 2011, 13:31:00 pm »
Минавам само да се отчета за статистиката-втора неуспешна инсеминация.За сега спираме с процедурите-последния път се оказа че материала ни е лош и няма смисъл.Утре сме на уролог и после ще мислим какво ще правим.
На всички ви  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: и успех.


Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #199 -: Май 17, 2011, 15:23:57 pm »
Катрин, без стимулация съм.
с един доминантен съм

с резултатите ми от ФСХ и АМХ - няма много сми от стимулация за съжаление.
Плановете бяха за инвитро, но...
не мислят, че ще имам добри резултати от стимулацията
и като за първи опит ще опитаме така.