0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #120 -: Април 26, 2011, 15:59:33 pm »
Много се радвам Коала,дано само две чертички да се отчитат от сега нататък ...На мен ми беше днес инсеминацията ,утре е реинсеминацията и аз се подреждам вече сред чакащите ,дано има поне един шампион между милионите спермотозоидчета  :pleasantry:
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #121 -: Април 26, 2011, 16:03:02 pm »
Djidjim, всичко ще бъде наред, ще видиш. Стискам ти палци много. Нямаше спукан фоликул ли днес, че утре ще правите ре-инсеминация?
А всъщност това коя по ред ти е.
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #122 -: Април 26, 2011, 16:27:23 pm »
Koala, тихичко ти честитя. Надявам се всичко да е наред за напред. Стискам силни палци.
Аз този месец съм в почивка от стимулация, но това не означава, че няма да се опитаме отново. Четох доста позитивни постинги, за това как лесно се забременявало след аборт, та ще се пробвам.
Успех на всички в инсетата.
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #123 -: Април 26, 2011, 16:36:11 pm »
Благодаря ти, Катрин! много се надявам всичко да се задържи. Иначе абсолютно никакви симптоми нямам. Ама предния път като имах, то се оказа нищо :) Сега 2 теста направих и двата имат втора чертичка. Доста бледичка....ама, има я.
Ти колко инсеминации имаш до сега? Бяха ми казали, че за по-сигурно трябвало 4-5 една след друга, ако се следва принципа, че на 5 оплождания едно се имплантира. Не знам вярно ли е. Точно се притеснявах, че май месец ще го пропусна, тъй като ще имам чужденци тук, юни пък аз ще съм в чужбина.... То пък може и да е станало сега. Или поне така изглежда за сега.
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #124 -: Април 26, 2011, 21:12:21 pm »
Коала-тихичко честито и от мен,и следващият път чертичките да са по-тъмни,или най-добре с кръвен тест.  Djidjim-успех и на теб и на всички които чакат да видят 2-те чертички.  Отново се включвам в темата момичета с 4-та инсеминация,днес ще си бия 1-та инжекция с Менопур(ще бъдат отново общо 4-ри инжекции през ден).Да уточня- 3 поредни месеца правих инсеминации,март пропуснах поради задържан фоликул,сега април-фоликула го няма и всичко е наред ,и започвам с 4-та инсеминация.
   
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #125 -: Април 26, 2011, 21:53:28 pm »
Тихичко честито Коалка и много късмет на всички останали :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Красиfile:///
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #126 -: Април 26, 2011, 22:06:29 pm »
Благодаря, момичета! Ще направя нов тест в четвъртък - петък. Да видим какво ще излезе.
Zyza, пожелавам ти много, ама много късмет този път! Това трябва да е твоя опит!
Поздрави на всички!
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #127 -: Април 27, 2011, 10:56:16 am »
Коала , честито и от мен , пожелавам ти да виждаш тези две чертички още 9 месеца.  :balk_153:
Аз този месец почивам , но в никъкъв случаи не съм се отказала.
На всички други пожелавам много късмет и успех.
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #128 -: Април 27, 2011, 10:57:54 am »
Извинявам се за човечето, нещо съм объркала
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #129 -: Април 27, 2011, 15:55:42 pm »
Koala, честито  osi_9 Дано всичко е наред занапред до финала!  yahoo_17
(моля те, синтезирай накратко успешния опит)

Моята 4-а инсеминация беше вчера. Стимулация - 8 дни по 150 Меногон. На последния УЗ в събота имах 4-5 фоликула, лигавицата беше 13.2. Вчера на инсеминацията спукани бяха само 2 :roll:, други 2 били тръгнали да лутеинизират, с последния не разбрах какво се е случило :dontknow: Дано и той да се е пукнал по-късно. Мъжката част от процедурата след обработката - 18 млн. с 90% подвижност. Уринарен тест на 10-11.05.
Дотогава 3х2 Утрогестан вагинално и по 1 инжекция Фраксипарин за 10 дни (ура, продължавам да си бия инжекции, че Меногонът ми беше малко  :lol:)

При предната инсеминация постигнахме биохимична бременност, дано вече на тази успехът е докрай, че освен без нерви, останах и без работа, и без кинти за повече процедури. Ако не дай Боже не е успешна, вероятно ще подадем документи за Фонда.


Успех на всички!!  yahoo_17
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #130 -: Април 27, 2011, 16:39:04 pm »
Благодаря ви момичета за куража...Коала това ми е първа инсеминация.Доктора каза,че по новите стандарти вече се правило така първо инсеминацията и следващия ден повторение.При първия път имах един спукан фоликул,а днес при реинсеминацията 2.Лигавицата ми е била много добра 17М.Дано да спомогне при инплантирането .Но при нас след обработка сперм.са 4милиона с 65% подвижни.Вече остава само да се надявам на някакво чудо....Zyzи благодаря ти ,и на теб стискам палци дано всичко е както трябва. :goodluck:
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #131 -: Април 27, 2011, 16:48:40 pm »
Кафе, екстра си по всички параметри! Много се радвам и ти пожелавам успех. :D
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #132 -: Април 27, 2011, 17:58:07 pm »
Koala, честито  osi_9 Дано всичко е наред занапред до финала!  yahoo_17
(моля те, синтезирай накратко успешния опит)

Благодаря много!
За опита:
Втори по ред, първи неуспешен февруари. Първият беше без стимулация. Този с клостил от 3-ти до 7-ми ден по 1 таблетка. Преглед на 9-ти ден. Имаше 4 фоликула - ляв яйчник един 15мм и два по 11 мм, десен -  един 13мм и още разни дребни. Същия ден - инжекция мерионал 75 единици. След това - преглед на 11-ти ден. Ляв яйчник - един фоликул 18,5 и един 16 мм, десен - един 14 мм. Другите дребни. Вечерта сложих една инжекция овитрел. Пуснах и хормони. LH - 7.38, Е2 - 777.  Инсеминацията ми беше на 13-ти ден в 11ч преди обед. Всички фоликули бяха спукани (т.е. трите големи от последния преглед) и имаше един около 13 мм в десния яйчник неспукан. Първоначалните данни на спермограмата бяха 38% подвижни от 18 млн. След това инсеминацията не знам с колко млн беше, но 95% от тях подвижни. Мисля, че около 8 млн. Не съм сигурна. Сега съм на 2х2 утрогестан вагинално и 2х1 дуфастон. Аз пия и Фертилейд от около 6-7 месеца и ми казаха да си го продължа.
Та това е като цяло. Днес тест не съм правила, ама утре, 13-ти ден, ще пробвам пак :)
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #133 -: Април 28, 2011, 20:50:44 pm »
Да се запиша и тука.Снощи беше процедурата-мина ок.Днес на прегледа видяхме,че от фоликула няма и следа и сега остава чакането.Започвам си дуфастона до деня на теста.Еми това е-сега следва най-трудната част-чакането.


*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #134 -: Април 29, 2011, 01:17:38 am »
Да се запиша и тука.Снощи беше процедурата-мина ок.Днес на прегледа видяхме,че от фоликула няма и следа и сега остава чакането.Започвам си дуфастона до деня на теста.Еми това е-сега следва най-трудната част-чакането.
:crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: и накрая да е  :bfp: :bighug:
   
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #135 -: Април 29, 2011, 10:39:20 am »
mariq_81, от мен много късмет и мнооооого положителни мисли и спокойствие!
Аз днес пуснах кръвен тест. Ще видим следобед какъв ще е резултата. Иначе, уринните са положителни. Стискайте палци и после да са ОК нещата!
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #136 -: Април 29, 2011, 10:55:31 am »
Коала, чакам с нетърпение резултата.
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #137 -: Април 29, 2011, 12:35:34 pm »
mariq_81, от мен много късмет и мнооооого положителни мисли и спокойствие!
Аз днес пуснах кръвен тест. Ще видим следобед какъв ще е резултата. Иначе, уринните са положителни. Стискайте палци и после да са ОК нещата!


Ами стискаме и чакаме после резултата  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:.


*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #138 -: Април 29, 2011, 15:40:17 pm »
Здравейте и от мен, надявам се приемате нови попълнения. :)
Подготвям се за първата си инсеминация, със стимулация с Клостилбегит от 5-ти до 9-ти ден вкл. 2х1 и следния резултат от прегледа днес, 10-ти ден:

ляво: 2 или 3 по 11 мм.
дясно: 1 - 14 мм. и  1 - 11мм.
лигавица: 5 мм.

Успех на всички в темата и честито на koala! koalа, стискам палци радостта ти вече да се е потвърдила и чакам резултата!
*
Re: Инсеминации - април, май и юни 2011 година
« Отговор #139 -: Април 29, 2011, 16:08:44 pm »
Ето ме, момичета! Кръвен тест - 83,4 ЧХГ при референтни за трета седмица 5 до 71,2. Всъщност ми е 3 седмица и 3 дни. Май вече официално съм бременна! Надявам се така да продължат нещата. Освен леки болки в гърдите при натиск, други симптоми нямам.
Късмет на всички, които чакат и на всички, които сега започват!Надявам се, че няма да съм единствената тук, която е с положителен тест!