0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #960 -: Май 13, 2011, 13:15:08 pm »
Еми, поздравления мила! Това е страхотна новина! А аз се чудя защо днес е изгряло такова хубаво слънце, а то ето защо било  osi_5  Колко върнахте, 2 или 3?  :D

Гери, не се обяснявай с хората и няма да се натоварваш. От моите близки само най-добрата ми приятелка знаеше. Родителите ни още не знаят, че съм бременна, както и не знаят, че сме правили такива процедури. Учудващо е наистина млади момичета колко малко неща знаят. Малко се отклонявам от темата, обаче оня ден като бях при докторката си, коментираше нещо с една друга пациентка, ами милата не си беше правила цитонамазка от 2 години. Какво да говорим повече....и жената не можа да повярва! Та така, да не те учудва хорската неграмотност ;)

Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #961 -: Май 13, 2011, 14:56:17 pm »
Еми,честито много се радвам за теб. Дай Боже всекиму.:)
Моята пункция мина имаме си 6 яйца сега ще видим по нататък какво ще се случи.
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #962 -: Май 13, 2011, 15:13:00 pm »
Мишле,върнаха ми 2 ембриончета надявам се и двете да са се хванали :DДани и Ивка скоро се похвали
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #963 -: Май 13, 2011, 15:28:46 pm »
Някоя от вас да е имала инсулинова резистентност и да е имала успешен опит?
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #964 -: Май 13, 2011, 16:19:08 pm »
Иве къде се бавиш с добрите новини :bighug:

*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #965 -: Май 13, 2011, 16:26:49 pm »
Емииии, бравоооо :) Супер, много се радвам :)
Момичета, за мен ще почакаме всичко дружно още около 1 час. Сега се прибрах от Гърция, като първо минах през клиниката за кръвен тетс към 16 ч. И казаха, след около час и половина. Вече минаха 30 мин. :)
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #966 -: Май 13, 2011, 17:06:45 pm »
Момичета, за съжаление няма да ви зарадвам. Отрицателен тест за пореден път - 0,06 :( Вече направо ми писна и не знам какво пропускаме и дали изобщо нещо пропускаме :(
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #967 -: Май 13, 2011, 17:09:57 pm »
Иве,много съжалявам.Знам как се чувстваш.Прегръщам те силно :bighug: и смело на пред.До постигане на мечтата ни.
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #968 -: Май 13, 2011, 17:26:16 pm »
Оххх, Иве, страшно съжалявам! Толкова ми е мъчно след всеки такъв пост :(. Толкова много усилия и надежда... Не знам какво да кажа. То каквото и да кажа няма да те утеши. Дано скоро събереш сили да започнеш отначало :bighug:!
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #969 -: Май 13, 2011, 17:27:35 pm »
Ивка  :balk_144:! Съжалявам мила!  :bighug: Дано това е последният отрицателен тест който виждаш през живота си.
*

    лилия13

  • ***
  • 360
  • в очакване на дългочаканото ни съкровище
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #970 -: Май 13, 2011, 17:31:51 pm »
ИВЕ,няма нужда от думи,ще ги спестя,искам да ти кажа само,борбата продължава по рано или по късно ще стане,говори с доктора си,направете допълнителни изследвания,всичко което не си правила досега,не съм чела по назад постовте ти, но сигурно не ти е първи опит..)))Пожелавам ти от сърце скоро да стартиращ новия опит с нови сили и с много вяра,ще успеем всички имай вяра в това!!!Прегращам те!!!
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #971 -: Май 13, 2011, 17:34:00 pm »
Иве,смелите са победителите,а аз знам че ти си много смело момиче.Прегръщам те и знам,че нашия миг предстои.
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #972 -: Май 13, 2011, 18:09:44 pm »
Иве, съжалявам  :bighug:
Сега ти е мъчно и ти тежи,
поплачи си по ъжи си.
Но знам и вярвам, че ще събереш сили
да се изправиш и да продължиш.
Както е писла runka - Смелите са победителите.

Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #973 -: Май 13, 2011, 19:11:17 pm »
Иве :bighug: :bighug:силно.Знай,че и нашето рамо ще кацне птицата.Смело напред никакво отказване

Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #974 -: Май 13, 2011, 20:53:40 pm »
Иве,много съжалявам :bighug: :bighug:Дано това да е последният ти опит,който е неуспешен.Дано скоро да се възстановиш и намериш сили да започнеш отново.
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #975 -: Май 13, 2011, 21:08:10 pm »
Иве, много съжалявам че така се е получило този път... Уверена съм че следващия път ще имаш много повече късмет и ще си по-добре подготвена и ще успееш!
Може би е хубаво да се консултираш с твоя доктор и да обсъдиш какво трябва да се промени в процедурата, за да се минимизират рисковете. В Зачатие има много хубави теми за различните причини за неуспех, както и за необходимите изследвания, които могат да дадат отговор...
Пожелавам ти много успех следващия път! Не се предавай - ще видиш как нещата ще се подредят преди да си го усетила!


Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #976 -: Май 13, 2011, 21:13:51 pm »
Иве, думите нямат много смисъл в такъв момент, прегръщам те силно и знай че е загувена просто битката, предстои да спечелиш войната
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #977 -: Май 13, 2011, 21:40:49 pm »
Ивче, много съжалявам и аз :( Дано това е последният ти неуспешен опит и изобщо последния неуспешен в темичката! Ах, да му се невиди....  :bighug:

*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #978 -: Май 13, 2011, 21:47:34 pm »
Момичета, благодаря ви за подкрепата. За отказване няма да се отказвам естествено, но вече се чудя дали не изпускаме нещо. Имам пълно доверие на д-р Стаменов и вярвам, че ще намери причината, но просто всеки път човек се настройва позитивно и като чуе за пети път, че резултатът е отрицателен му идва малко в повече. А повярвайте ми, аз съм абсолютен оптимист. Имам два опита инвитро, два замразени ембриотрансфера и една инсеминация и всичките с - резултат. Единственият път, когато забременях за изненада на всички, беше съвсем спонтанно, но и тогава радостта ми трая само 3 седмици, защото ембриона спря развитето си и последва абразио. Правила съм хистероскопия, имунулогични и генетичи изследвания, но ще видя какви други пропускаме и ще ги обсъдим с док.
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #979 -: Май 13, 2011, 22:04:30 pm »
Иве много съжалявам за резултата. Сигурна съм, че д-р Стаменов ще обърне внимание на мнгобройните неуспехи и ще измисли нещо. Излишно е да казвам, че те разбирам, защото ти знаеш, че всички тук те разбират най-добре от всички. Не се отчайвай. Пожелавам ти това да ти е последния неуспешен опит.