0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #920 -: Май 12, 2011, 16:42:36 pm »
Охоооо, Black G, браво миличка!! 3 мушморока, да е по-забавно :) Добре дошла В отбора на чакащите положителния тест :)  :bfp: :bfp: :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Еми, аз предполагах, че няма да те свърти и ще пуснеш едно тестче!!! Дано! Дано!! Ще стискам палци до посиняване!  :goodluck:
Иве, ти кога се прибираш? Тестчето в Петък ли? Няма да ги пускам тея палци, да знаете!! Много силно се надявам с вас  :bighug:
Пламко, успешна пункция! С много хубави  :eggsperm:
Филаделфия, успешен старт!  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Лили, ние има да си чааааакаме!! Аз не знам за симптоми, но ми е е едно като напрегнато няколко пръста под пъпа. Събудих се сутринта в 4:30 да тичам до 00 и после нямаше заспиване  :ask: и това напрежение не е спирало. Полудявам! :crazy:
На мен Медрола ми го изписаха само за 4 дена, след пункцията го пих заедно с Доксициклин..

*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #921 -: Май 12, 2011, 17:16:41 pm »
Еми, стискам силно палци! Чакам утре да видя стойности над 25!  :)
Плами, стискам палци и за теб!





*

    лилия13

  • ***
  • 360
  • в очакване на дългочаканото ни съкровище
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #922 -: Май 12, 2011, 17:20:55 pm »
BlackG,май тука всички по три бебока си прибрахме,май ще сме многодетни майки дай боже всеки му,искам три да имам супер ще еее...ихууууу...)))да ти кажа и мен много не ме свърта,не вдигай тежко и не прави резки движение иначе живота продължава така ме съветваха мен...)))пожелавам си на всички нас станем мами и да родим здрави бебета..))))Гале и аз след трансфера много пишках,незнам защо..)))mira_m66 ,темата е много късметлийска да знаеш,от тук мама ще излезеш!!!!Аз слагам всеки ден по една инжекция клексан,подобно на фракспирина май било,утрогестан 3х2,дуфастон 2х1,фолиева х1,ношпа 3х2 и медрола х1.Вече забрявам кое по колко беше..))) BlackG, сега само спокойствие иначе живота продължава,и да се съберем с количките един ден това да си пожелаем!!!!!! :D :D
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #923 -: Май 12, 2011, 18:10:31 pm »
Момичета стиснати палци от мен, следя ви и много ви се радвам като видя положителни резултати  :D, а който не успял...да не губи надежда, вяра и много положителни мисли,това се иска от нас :wink:....другото ще го свършат д-ри  :wink: и всичко ще се получи  :crossfingers: :crossfingers: osi_9

а и да ви пусна малко вирус с моите късметчета :D
успех на всички  :wink:
*

    лилия13

  • ***
  • 360
  • в очакване на дългочаканото ни съкровище
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #924 -: Май 12, 2011, 18:17:13 pm »
marigri,БЛАГОДАРИМ ТИ ОТ СЪРЦЕЕ!!!!!!!!Хайде всички да ни заразиш с твоя вирус,и ние ти пожелаваме всичко най най най....!!!!!!!!!!
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #925 -: Май 12, 2011, 18:55:20 pm »
marigri, е такъв вирус искам да ме хване!   :babyflips: :babyflips:ДВОЕН! Благодаря ти много!!! Дай Боже всеки му!  :wink:

да се съберем с количките един ден това да си пожелаем!!!!!! :D :D
Лили, и аз така си мечтая, миличка!!!  :babbycarrage:

*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #926 -: Май 12, 2011, 19:16:17 pm »
Представяте ли си ни всички с 3-ни колички момичета???  Ще направим задръстване!!!  :D  Даже може и да ни арестуват за нарушаване на общественият ред!   :D :D :D
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*

    лилия13

  • ***
  • 360
  • в очакване на дългочаканото ни съкровище
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #927 -: Май 12, 2011, 19:18:06 pm »
Ейййй суперррр,много веселба ще има хихихихих :bori_007: :bori_004: :bori_005:
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #928 -: Май 12, 2011, 19:42:46 pm »
Добър вечер, момичета!
Филаделфия, Mira_m66 успешен старт ви желая!
Гале, да се пазиш много! Лек път ти пожелавам и приятно изкарване тук :bighug:.
Пламко, успех утре!
Еми, Иве, ще чакаме утре да се похвалите :bfp:! Стискам палци!
Лили, BlackG от сърце ви пожелавам да бутате тройни колички :wink:.
При нас днес - малък лъч надежда. Най-накрая този моят естрадиол се събуди - утроил се :cheerleader:. Докато чаках резултата сърцето ми се беше свило от мисълта, че може да си стои пак закован на една и съща стойност. На прегледа док изброи 5 фоликула, но единия още бил малък. Иначе днес включихме вече и Меногон. Охх, малко се обнадеждих днес след толкова лоши дни :D.
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #929 -: Май 12, 2011, 19:48:51 pm »
Браво Гери,видя ли че всичко се нарежда.Ох,как искам да се заразя с вируса на Маригри,че може и двойно:bori_007: :bori_004:.Тази вечер май ще ми е най-трудната от всички досега.Тази вечер много взеха да ме болят яйчниците.Не знам,защо така,дано да е добър знак.
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #930 -: Май 12, 2011, 19:51:47 pm »
Ох, Гери, чак на мен ми олекна, душичка!
Така, така...Сега като се засили Естрадиола, и фоликулчетата и те като дръпнат напред... ще видиш какви хубави яйчица ще станат!!!! :eggsperm:
Аз утре по това време ще съм в самолета  :wink:. Ех, едвам се точи това време...

Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #931 -: Май 12, 2011, 20:07:56 pm »
Гери, страшно много се радвам!! Дано всичко се развива както трябва вече! Късмет, мила!  :crossfingers:

Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #932 -: Май 12, 2011, 20:44:31 pm »
Представяте ли си ни всички с 3-ни колички момичета???  Ще направим задръстване!!!  :D  Даже може и да ни арестуват за нарушаване на общественият ред!   :D :D :D
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

 :good_post:Ще е страхотно
Гери супер мила всичко ще се нареди вярвай :crossfingers: :crossfingers:
Еми и Ивка утре с най-хубавите новини да ни зарадвате :bfp: :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
И на всчки други късмет :bighug:

*

    лилия13

  • ***
  • 360
  • в очакване на дългочаканото ни съкровище
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #933 -: Май 12, 2011, 21:18:19 pm »
Гери, много се радвам,че нещата са добре, така ще е до края,стискаме ти палци!!!ГАЛЕ,приятен полет!ЕМИ  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #934 -: Май 12, 2011, 21:26:24 pm »
Е, чак много оптимистично не съм настроена, че то с този брой фоликули... Я има яйцеклетки в тях, я не. Но са малко по-добре нещата от предните дни :).
*

    Filadelfia

  • **
  • 122
  • ...бих продавал познайте какво?Надежда за всички!
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #935 -: Май 12, 2011, 21:42:14 pm »
Благодаря ви, момичета. Успех и от мен на всички момичета в процедура, на момичетата, чакащите резултата, и на тези, като мен, очакващи старта. Аз утре потеглям за София-пътя ще бъде дълъг:) Дано утре дойде и цикъла, така съм ги планирала нещата, та да мога в събота да положа първата инжекция. Ще ви държа в течение. Моля се за всички нас.Заслужаваме го! :)

*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #936 -: Май 12, 2011, 21:48:32 pm »
Е, чак много оптимистично не съм настроена
ее, Гери, не така де! Няма да си като този втория от това клипче :)

*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #937 -: Май 12, 2011, 21:57:13 pm »
Ееее, Гери, ще се караме :) Как няма да имаш яйцеклетки от 5 фоликула! Все една за един бебок ще имаш :) Ще видиш как ще ни се похвалиш скоро.
Гале, приятен път :) Друго си е да мътиш бебошорите на родна земя :)
Еми, и мен ме болят яйчниците тези дни и само се шашкам, че ще ми дойде всеки момент, въпреки че знам, че докато пия лекарства няма как да ни дойде. Добре, че утре ще имам резултат, че съвсем ще изтерясам.
Лили, някои от нас с по 1 и 2 върнати бебета, но предполагам, че няма да ни изгоните и с единични колички ;)
Стискам палци на всички, момичета :)
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
*

    лилия13

  • ***
  • 360
  • в очакване на дългочаканото ни съкровище
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #938 -: Май 12, 2011, 22:15:01 pm »
ИВЧЕЕЕ, :D :D :D колкото повече по добре ,как ще ви върнем  :D :D,сега бебоци и след някоя година пак тук наредени за братчета и сестричета бе няма назад хихихихии...!!!!!ГЕРИ,я не ме ядосвай, бъди по положително настроена,всичко ще е наред!!!!Filadelfia,успешен старт,с теб сме!!!ЕМИ и ИВА ги болят коремите защото бебоците им са непослушни още от сега,пък за после не ми се мисли  :D :D :D.подготвяйте се мамииииииии...)))))))
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #939 -: Май 12, 2011, 22:57:15 pm »
Стискам палци Иве, Еми - да ни зарадвате с положителен тест утре!   :crossfingers: :crossfingers:

Гери - много се радвам за хубавото развитие - мисли си как ще се наредят нещата - така само ще си помогнеш! Прегръдки!  :bighug:

Гальонди - лек път утре и леко завръщане в бъдещето ;)