0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #900 -: Май 11, 2011, 15:57:34 pm »
защо пиете витамин Е?
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #901 -: Май 11, 2011, 16:13:02 pm »
И моят ден наближава за теста BlackG,набелязала съм си петък 13,макар че ще ми е 13 ден от трансфера,не както лекаря ми каза,но се надявам че ще покаже.И аз съм решила никакви уринни тестове.Момичета искам да ви питам вие шофирате ли след трансфера.Аз последните 2 дни съм все с колата,но днес ме заболя,като натискам съединитела ми опъва нещо.Май ще се откажа от колата,споделете ако имате опит.
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #902 -: Май 11, 2011, 17:12:45 pm »
аз винаги съм си карала колата, дори след трасфера се прибрах сама, но моята е автоматик и това облекчава шофирането.
*

    лилия13

  • ***
  • 360
  • в очакване на дългочаканото ни съкровище
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #903 -: Май 11, 2011, 18:24:55 pm »
Как сте момичета,и аз не мисля да се залежавам,важното е да сме спокойни,да не вдигаме тежко и положителни мисли,другото е божа работа,ако е писано ще стане..)))мисля че лежането май е по изнервящо ,ако наистина няма причина за това,вие как мислите?Вече ако има бременност и ако има проблем това вече е друг въпрос..,така мисля аз..)))прегръщам ви всички ви стискам палци с всички пръсти хихихи...)))
*

    Filadelfia

  • **
  • 122
  • ...бих продавал познайте какво?Надежда за всички!
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #904 -: Май 11, 2011, 19:02:56 pm »
Здравейте момичета. В края на седмицата ми предстои дългоочаквания ин витро старт. С поликистозни яйчници съм и нередовен цикъл. В тази връзка пия дуфастон всеки месец вече година.Сега очаквам цикъл, който също е предизвикан с дуфастон и започваме стимулация по къс протокол.Докторът не каза нищо относно цикъла непосредствено преди процедура и приема на дуфастон. Именно това ме притеснява. Дали той е пропуснал или това не би попречило на започването. Малко объркано стана, моля да ме извините. Има ли момичета, които са стартирали с процедурата след предизвикване на цикъла с дуфастон? Много съм притеснена :(

*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #905 -: Май 11, 2011, 20:29:22 pm »
Здравейте момичета. В края на седмицата ми предстои дългоочаквания ин витро старт. С поликистозни яйчници съм и нередовен цикъл. В тази връзка пия дуфастон всеки месец вече година.Сега очаквам цикъл, който също е предизвикан с дуфастон и започваме стимулация по къс протокол.Докторът не каза нищо относно цикъла непосредствено преди процедура и приема на дуфастон. Именно това ме притеснява. Дали той е пропуснал или това не би попречило на започването. Малко объркано стана, моля да ме извините. Има ли момичета, които са стартирали с процедурата след предизвикване на цикъла с дуфастон? Много съм притеснена :(

Здравей,
не се притеснявай. При мен бяха нещата по същия начин. И аз пих Дуфастон за предизвикване на МЦ и едва тогава започнахме.

Поздрави и успех.
*

    Filadelfia

  • **
  • 122
  • ...бих продавал познайте какво?Надежда за всички!
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #906 -: Май 11, 2011, 20:39:35 pm »
Благодаря ти Lary75.И за отговора, и за пожеланието. Съжалявам, че при теб нещата не са се получили така, както всички тук бихме искали. Дано се намери причината и следващия ви опит да бъде успешен. Пожелавам ти го най-сърдечно. Поздрави!

*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #907 -: Май 11, 2011, 22:41:39 pm »
Привет и от мен, среднощната птица  :P
Еми, кога ще се престрашиш за тестче?? Мен ме тресе вълнението вече  :lol:
Иве, не остана и до твоя тест! Ей го Петък :)
Лили, нас с тебе, тепърва ще ни се изчаква чакането :)
Аз не съм се залежавала(освен, че вчера си поспах след трансфера) днес съм и на работа. Малко по-кратка смяна от обикновенно, но сега не сме толкова заети и си седим на дупетата.
Днес ми се обадиха от клиниката. Имаме точно 7 ембриончета замразени. Вчера са замразили 5 и са чакали още 2 (днешните) да станат бластоцити и  във фризера xmas-smiley-010
Black G, успешен трансфер утре!! Ще чакаме да разказваш  :flower:
Гери, миличка, много те мисля. Гуш  :bighug:

Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #908 -: Май 11, 2011, 23:35:22 pm »
Филаделфия , моята стимулация започна след цикъл предизвикан с Дуфастон. Имам ПКЯ и бях по къс протокол, не се притеснявай, пожелавам ти успешна стимулация и прекрасен финал след 9 месеца
*

    Filadelfia

  • **
  • 122
  • ...бих продавал познайте какво?Надежда за всички!
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #909 -: Май 12, 2011, 07:41:38 am »
Благодаря krisi1812. Очаквам старта с нетърпение:)

Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #910 -: Май 12, 2011, 10:11:03 am »
Ехооо, как сте момичета? На мен утре ми е пункцията моля ви стискайте палци всичко да мине добре и когато се върна от болницата ще ви се отчета:)
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #911 -: Май 12, 2011, 10:37:49 am »
Palmko,успех утре ще стискаме много палци.Филаделфия,успешен старт.Блек,успешен трансфер днес,чакаме новини.Гале,утре лек път към България.Иве,хаиде прибирай се,че да правим тестове утре.Моите резултати от кръвния ще са готови в събота следобед или в понеделник osi_8.
*

    лилия13

  • ***
  • 360
  • в очакване на дългочаканото ни съкровище
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #912 -: Май 12, 2011, 12:44:04 pm »
Palmko,успешна пукнция и много хубави яйчица,BlackG,очакваме новини от теб, Filadelfia, успешен страт и на теб. Гальонди,почивай миличка и после ще се потим двечките по едно и също време...)))Сега да стиснем здраво палци за ЕМКА и ИВЕТО,да ни зарадват по скоро!!!!!!Момичета нормално ли е нищо да не ме боли и нищо да не чуствам 4 ден след трансфер съм,нито ми дърпа нито ме боли нито нищо...))))При вас как беше споделете..)))УСПЕХ!!!
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #913 -: Май 12, 2011, 13:05:37 pm »
Ехо момичета, здравейте и от мен. Тук времето става все по-гадно и като е мрачно и почвам да се сдухвам. Почна и гърлото пак да ме боли нещо. Според мен от тоя Медрол, който пием някои от нас след трансфер, ми пада имунната защита и по-лесно се разболявам. Но дано всичко е ок. Лили, мен някои дни ме болят яйчниците, други дни нищо не усещам. Не е показателно за нищо. Ако имаш болки пък ще се приресняваш защо ги имаш :) Така че спкокойно си живей, при всеки е различно. Еми, и аз нямам търпение за теста, гледам да съм позитивна и да вярвам, че ще е положителен, въпреки че колкото повече наближава петък, толкова повече ме е страх. Дано успея да се върна в ранния следобед и да ми стане готов резултатът в същия ден. Ще чакам с нетърпение и твоя резултат.
Plamko,стискам палци за пункцията, всичко ще е ок.
Black G,чакаме новини от трансфера
Успех на всички!
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #914 -: Май 12, 2011, 13:08:16 pm »
Момичета,не се стърпях,току що пуснах кръвен тест,утре следобяд ще е готов.При мисълта,че утре щях да пусна и в понеделник да имам резултат ,ме убива.Дано да не съм избързала 12 ден от трансфера.Сега силно се нуждая от вашите :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: А Лили ,аз лично на 4 ден не съм чувствала нищо.
*

    лилия13

  • ***
  • 360
  • в очакване на дългочаканото ни съкровище
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #915 -: Май 12, 2011, 13:11:29 pm »
ЕМКО,стискам ти палци миличка и от цялото си сърце ти пожелавам едно голямо ЧХГ,ще се моля за теб,ще чакаме да ни зарадваш!!!ИВЕ, и аз имам болки в гърлото от два дни и повечето вечер ме боли,сутрин като се събудя по малко,и аз пия МЕДРОЛ.дали е от него..)))
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #916 -: Май 12, 2011, 13:49:30 pm »
Ооо, Еми, и аз ако бях в България щях да се изкуша и да си направя теста по-рано :) Стискам ти силно палци и знам, че ще ни зарадваш :)
Лили, Медрола ни го дават, за да не разпознае организма ни ебрионите като чуждо тяло. Но за целта се потиска имунната ни система и сме по-податливи към всякви вируси и болести. Така си мисля аз от това, което съм прочела и разбрала.
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #917 -: Май 12, 2011, 15:36:47 pm »
За медрола има нещо вярно. Първата седмица след положителният тест се разболях жестоко, гърло, хрема. След два дни гласът напълно ми се изгуби. Приемах само хомеопатични, а от клиниката ми дадоха Биопарокс и Стрепсилс. Сега само при мисълта на лимони, чай и смучещи таблетки ми се гади. Неприятно е, дълго продължава заради снижения имунитет, но се лекува.
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #918 -: Май 12, 2011, 16:15:37 pm »
Записвам се и аз в темата. Вчера започна моята стимулация. По дълъг протокол съм - за пръв път. Много искам този път да стане. Не че при предишните опити не съм искала, но нещо взе да ми писва.
Чувствам се доста странно - сякаш са ми блокирали и чувствителността с този Декапептил! Сякаш се наблюдавам от страни и просто само ми е леко любопитно какво ще стане.
Късмет на всички в процедури.
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #919 -: Май 12, 2011, 16:21:04 pm »
Ето ни и нас - 3 юначета и аз! Всичко мина като по мен и масло. Само дето след това голямо обикаляне му дръпнах. Чак сега се прибрах и легнах. Дано не съм ги раздрусала много мушмороците!  :D
Дайте ми съвет. Как да се държа сега,че аз не съм от най-послушните и кротките!
Чета че пиете някакви хапчета за потискане на имунна система. Аз нямам назначени такива. Само Утрогестан,ФК,Витамини и Фраксипирин. Още не мога да осъзная какво се случва,но знам че съм щастлива!