0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    лилия13

  • ***
  • 360
  • в очакване на дългочаканото ни съкровище
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #740 -: Май 07, 2011, 17:50:38 pm »
УФФФ един път да дойде този понеделник направо полудях вече,да си прибера живот и здраве децата вече хихихихи!!!Аз не ям агнешко,но салатки много изкунсумирах...)))Радвам се сте добре милички,сега да се обеденим и да стиснем едни здрави палци за,lary 75!!!!!!!!!!!
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #741 -: Май 07, 2011, 17:53:20 pm »
Благодаря на всички за стиснатите палци :)
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #742 -: Май 07, 2011, 18:38:59 pm »
New Love, успешен старт и още по-успешен финал ти пожелавам!
Лари75, стискам палци! Вярвам, че всичко ще бъде наред!
Лили, не останало до понеделник. Още малко търпение само :wink:.
Vaci, специални благодарности! Боднах си сама Гонал-а за първи път преди малко :cheerleader:. Спазих всички инструкции и беше наистина много лесно. Вчера мед. сестрата как ми я постави - така наклони и заболя, че днес посиня. Аз по-добре се справих :lol:.
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #743 -: Май 07, 2011, 18:52:29 pm »
Браво Гери - радвам се:) Само така - смело напред и с много кураж и ще видиш как преди да си се усетила ще ни зарадваш с хубави новини :)   :cuddle: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:


*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #744 -: Май 07, 2011, 19:54:24 pm »
Лари и от мен стиснати палци,Лили споко миличка ще ги прибереш дечицата и аз чакам само да дойде този понеделник,че да се тествам.Иначе съм добре само гърдите взеха да ме болят от вчера.На всички момичета предавам цялата си позитивна енергия и вярвам,че всяка една от нас заслужава мечтата и да стане реалност :D
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #745 -: Май 07, 2011, 22:16:26 pm »
Ехоо добър вечер и от мен :)
Деси, Лили - благодаря ви за отговорите.Така ще ми е по-спокойно като знам, че мога да си ги купя тея лепенки като се прибера. Ще намерим и рецепта  :wink:
Аз днес съм много щастлива. Имаме си и 13то ембрионче, почнало да се дели вчера след като сме говорили с док..
Какво напрягане на слуха му ударих днес, с този мой ембриолог с азиатски акцент..Ама се разбрахме де :) Трансфера ни ще е на 5ти ден във Вторник. Каза че много добре се развиват моите бебоци засега :) Ох, дано все така да е до края!!
New Love, успешен старт!
Лари75, дано скочи това ЧХГ поне десеторно!
Тя Ивето сигурно вече пътува, ама дано си почине и да си прекара страхотно!

*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #746 -: Май 07, 2011, 22:45:51 pm »
Здравейте и аз се записвам при вас с икси по къс протокол.Утре ми е 7ми ден от стимулацията и съм на преглед да видим как са порастнали фоликулите.
Малко съм притеснена,понеже тази вечер като си поставих Оргалутрана и накрая в спринцовката се върна кръв,дали е проблем това,явно съм уцелила кръвоносен съд :ask:
New Love,много се радвам че си започнала и ти пожелавам успех и  :bfp:
Lary75 :crossfingers:
Гальонди ,успешен трансфер  :bighug:
На всички в процедура и очакване желая успех :D
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #747 -: Май 07, 2011, 22:51:47 pm »
Малко съм притеснена,понеже тази вечер като си поставих Оргалутрана и накрая в спринцовката се върна кръв,дали е проблем това,явно съм уцелила кръвоносен съд :ask:

respect - добре дошла и много успех!!!! Не съм сигурна дали тази инжекция е подкожна или мускулна, но на мен и в двата случая ми се е връщала кръв в спринцовката. Не мисля че имаш повод за притеснение.

Трик който можеш да използваш, за да си сигурна че не си улучила кръвоносен съд, е след като вкараш иглата да дръпнеш леко обратно спусъка, за да видиш дали теглиш кръв - ако не, тогава смело инжектирай лекарството. Ако да - просто смени мястото.
« Последна редакция: Май 07, 2011, 22:58:48 pm от vaci »


*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #748 -: Май 07, 2011, 23:21:26 pm »
Благодаря ти за бързото включване  :D Тази инжекция е подкожна и доста зор видях докато я забия :oops:Явно не е било там мястото.Но много ме успокои ,че не е проблем кръвта,благодаря  :bighug:
Много успех и на теб желая и тихичко честито :wink:
« Последна редакция: Май 07, 2011, 23:23:20 pm от respect »
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #749 -: Май 07, 2011, 23:49:13 pm »
Здравейте момичета! Влизам набързо да ви видя как сте, че ви мисля :) Гледам и вие сте добре, и ембриончетата на Гальонди и Лили добре се развиват :) Успешен старт и процедура на New Love и Respect, а на Lary75 пожелвам покачващо се ЧХГ. Runka, чакам с нетърпение добрата новина в понеделник. Гери, правилно си запомнила, в Гърция съм :) Времето за сега е супер, цял ден бях на плажа :) Така чакането до теста поне е по-приятно :)
Успех на всички ви пожелавам и пак ще ви навестя :)
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #750 -: Май 08, 2011, 11:51:14 am »
А, днес много пусто тук. Явно всички си почиват, само аз вися пред компютъра пак :lol:.
Рунка, стискам палци за 1 много хубаво ЧХГ утре!!!
Лили, ще чакаме новини утре след трансфера :D.
На мен днес ми е 4-и ден от стимулацията пък не усещам абсолютно нищо. Чак ми е странно малко - всички пишете, че се подува стомаха и т.н. пък аз нищо osi_10. Нямам търпение утре да ме прегледа док да видим как се движат нещата.
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #751 -: Май 08, 2011, 11:59:31 am »
Гери, ти къде се разбърза :) то едва четвърти ден, чакай малко да пораснат фоликулите и се почва - леко подуване, тежест, боцкане :wink:

Аз пък от този блокаж, вечер се потя като :oops:, ужас направо ставам вир вода, все едно съм влязла под душа с дрехите.
За капак на всичко и настинах, наливам се два дни с чай, дано да се оправя бързо.
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    лилия13

  • ***
  • 360
  • в очакване на дългочаканото ни съкровище
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #752 -: Май 08, 2011, 12:08:35 pm »
Много лошо време бе ужас,дъждове,ГЕРИ да ти кажа аз не се подух изобщо,даже свалих 2 кг.по време на стимулацията,хихи странна работа,само след пукнция ми боцкаше малко и това беше,незнам защо така явно при всеки различно,всичко ще е наред не се притеснявай излишно,утре си прибирам децата хихихих и после лежане и мързелуване,както не мога да седа на едно място ...))))Сега ще се обединяваме с шалците и за РУНКА утре!!!!radosttinka,взимай си и по една лъжица мед с лимон много помага!Другите феи сигурно мързелуват в това време!!!
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #753 -: Май 08, 2011, 12:31:45 pm »
Ох, ами знам ли и аз вече, все ми се струва, че нищо не ми е наред :?. Иначе и аз бях настинала след блокажа, но изкарах само с Тайлол хот, парацетамол и Стрепсилс. Аз след блокажа никакви странични ефекти нямах...
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #754 -: Май 08, 2011, 13:44:13 pm »
Ехо,момичета благодаря,че ме мислите наистина съм много притеснена все едно,че съм на изпит.Мъжа ми днес цял ден ми повтаря,че сам бременна най-накрая му проличаха и на него емоциите. Ами дано имам късмет.ЛИЛИ утре е много важен ден и за теб мила дано всичко мине добре ти само се въоражи с търпение и позитивни мисли.ИВЧЕ весело изкарване и приятни емоции.За всички момичета много късмет и вяра. :bfp:
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #755 -: Май 08, 2011, 15:10:58 pm »
Рунка стискам много палци за резултатa утре!!! Чакаме да се похвалиш!!!  :crossfingers: :crossfingers:

Лили - много спокойствие и успех на трансфера утре ти пожелавам и скорошен положителен тест! :)!

Гале - честито 13 ембрионче :) Все така нахубаво да ти върви докрай!!

radosttinka, бързо оздравяване ти желая :)

« Последна редакция: Май 08, 2011, 15:14:36 pm от vaci »


*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #756 -: Май 08, 2011, 16:14:26 pm »
Момичета утре ми е пункцията! И толкова ме е страааааааааааах! Бързо ли минава? После след като излезете от упойка как се чувствате?  Ако не полудея до утре ще е добре!

ПП: Първото нещо което ще направя като се събудя е да вляза да науча прекрасните новини от Рунчето:crossfingers:
После от Лили - как са бебоците и бъдещата мама?  :crossfingers:
Лари75 хайде и ти да ни зарадваш мила!  :crossfingers:
Гери мила спокойно! Ще започнеш да усещаш след 2-3 дни,а после даже ще искаш да спре по-бързичко. Мен така ме боли кръста от 6-ят 7-ят ден,че едва си намирам място!
Иве весело изкарване!
И за всички останали (неумишлено пропуснати)  :crossfingers: :bighug: :crossfingers:
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #757 -: Май 08, 2011, 16:20:11 pm »
BlackG,не се страхувай всичко минава много бързо за около 15-20 минути, от упойката излизаш много бързо и се чувстваш все едно се будиш от сън, може да те понаболява коремчето, но определено не е кой знае каква болка. Смело напред и много хубави новини чакам от тебе
Рунка, силно стиснати палци от мен за суперско ЧХГ
Лили, Гале, чакам и вас с хубави новини
Да помоля и аз за стиснати палци да видим сакче утре
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #758 -: Май 08, 2011, 16:31:44 pm »
BlackG, спокойно! Вярвам, че пункцията ще мине леко :D. Мен покрай моята цветна снимка и лапароскопията ми се наложиха 3 такива упойки в рамките на месец. Нищо страшно.
Криси, успех утре! Да видим колко сакчета си имате :wink:. Ще чакаме новините.
Гале, как си? Как се чувстваш? Отшумяха ли болките ти?
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #759 -: Май 08, 2011, 16:47:28 pm »
Утре ще бъде емоционален ден! Стоя си тук и чакам всички да се похвалите само с хубави новини!!! Много стискам палци за всички  :P