0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #660 -: Май 04, 2011, 20:13:50 pm »
BlackG, къде търси Оветрил?
И мен ме вълнува този въпрос, че да не видя зора и аз после  :?
Пробвали в Марешки, по принцип с поръчка доставят лекарства, освен това в аптеката зад  АГ-то има също голям набор от лекарствата използвани за ин-витро.
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    лилия13

  • ***
  • 360
  • в очакване на дългочаканото ни съкровище
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #661 -: Май 04, 2011, 21:28:33 pm »
Благодаря ви момичета от сърце за стиснатите палци и за подкрепата,за всичко...)))Вярвам,че всяка от нас ще сбъдне мечатата си за бебок,успех на всички!!!Чакането продължава...)))но ще е за хубаво за всички нас така да знаете!!!!В тази тема само бременелки ще има!!!!!ЧУХТЕ ЛИИИИИИ!!!!!!!!!!!!!!!!
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #662 -: Май 04, 2011, 21:30:13 pm »
Радостинка в Марешки ми казаха че не са доставяли много отдавна - нищо повече. Намерих си една ампула Оветрил в Санита и ще отида евентуално утре да си я купя! Имам и няколко резервни варианта за Прегнил,но не знам дали ще успеят да ми ги доставят до събота. Ще разбера утре.
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #663 -: Май 04, 2011, 23:34:40 pm »
Лили, браво муцка!!! Хубави яйчица си отгледа!!! Сега се надявам всички да се оплодят :) Дано, Дано!! Ще чакам да разказваш как се развиват бобчетата  :kiss: :kiss:
Black G, дано всичко е наред и този хидросалпингс да си трае и да не се обажда!!! Дано не ти се налагат никакви други опити! Този трябва да е късметлийския! Радвам се, че се появи този срамежлив десен яйчник!  :bighug:
Иве, Еми, Рунка - малко остана милички, скоро е деня на  :bfp: :bfp: :bfp: :goodluck:
Васи:bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Аз утре сутринта съм на ринга... Ох, едва 2 и нещо следобед е тук!!  8O
Много се радвам, че не съм на работа днес, защото едваааам се нося! В свекърва ми сме и съм се опънала на дивана и гледам ТВ :) Много ме боли д-то от едната страна - от Новарел-а вчера... Ама аз полягвам на другата кълка  :wink:
Прегръщам ви всички и утре ще докладвам  :grouphug:

*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #664 -: Май 05, 2011, 00:08:44 am »
Гальонди, още веднъж успех ти пожелавам. Стискам силно палци и съм убедена, че всичко ще е наред. Ти си истински герой с тази бройка фоликули, утре хем ще си имаш много яйцеклетки, хем ще ти поолекне малко, че само мога да си представя какво им е на яйчниците ти с толкова пораснали фоликула.  Ще чакаме утре с нетърпение да докладваш :)
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #665 -: Май 05, 2011, 07:38:08 am »
Гальонди, чакаме те с хубави новини днес
Runka,виж как бързам аз да науча твоята хубава новина, още малко търпение
Vaci, стиснати палци за днес
Аз все така чакам понеделник,опитвам се да съм спокойна и дано видим сакчето тогава
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #666 -: Май 05, 2011, 08:10:20 am »
Добро утро и хубав ден на всички.Гальонди, чакаме те с хубавите новини днес. Vaci,успех днес и мислено сме с теб,ще очакваме да ни зарадваш.Runka ,и на теб малко ти остана,а накрая на другата седмица сме ние с Ива.Искам да заспя и да се събудя на датата.Поне днес времето е с нас,изгря слънчице.Лили,дано и твойте яйчица да се оплодили всички :goodluck: :bighug:
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #667 -: Май 05, 2011, 09:20:35 am »
Black G, аз лично не съм имала проблеми с намирането на Овитрел. Виж, Прегнил няма никъде, а ако намериш ще е чудо. Провери в аптека Фарма плюс или в Майчин дом.
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #668 -: Май 05, 2011, 09:48:02 am »
Радостинка в Марешки ми казаха че не са доставяли много отдавна - нищо повече. Намерих си една ампула Оветрил в Санита и ще отида евентуално утре да си я купя! Имам и няколко резервни варианта за Прегнил,но не знам дали ще успеят да ми ги доставят до събота. Ще разбера утре.

Black G овитрел има в аптека Фарма плюс. Намира се на ул.Русе 17 /до синия пазар/ тел. 617447
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #669 -: Май 05, 2011, 10:15:38 am »
Еми разбирам те напълно и аз искам да можех да заспя до датата на теста.Само да са положителни,ще видите как барзо ,ще забравим тези мъчителни дни на чакане.Гальонди успех  мила много хубави яйчица ти пожелавам днес.Лили чакаме пълен отчет за оплодените яйцеклетки.
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #670 -: Май 05, 2011, 10:19:29 am »
Добро утро и от мен, момичета :)
Vaci, айдеее, направи ли теста? Чакаме всички заедно с теб добрата новина :)
Гери, успешен старт на теб.
Лили, Гальонди, чакаме отчет :)

И аз се присъединявам към групата на желаещите да заспят до теста. Моля, ако някой предлага групова хипноза за 7 дни да се обади :)
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #671 -: Май 05, 2011, 10:37:04 am »
Чакането след положителен тест до първия преглед е много по-дълго уверявам ви.
Заредете се с търпение и стиснати палци от мен.
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #672 -: Май 05, 2011, 10:39:10 am »
Съгласна съм с Къди!  :D

*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #673 -: Май 05, 2011, 11:26:12 am »
Всеки етап от постигането на нашата мечта момичета е труден най-хубавото е,че всяка от нас се бори и не се отказва.Много стиснати палци от мен за всяка една от вас на какъвто и етап от борбата и да е. :lol:
*

    лилия13

  • ***
  • 360
  • в очакване на дългочаканото ни съкровище
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #674 -: Май 05, 2011, 13:11:54 pm »
Как сте момичета,обадиха ми се имам си 4 оплодени яйчица,които засега се развиват супер,ембриолога каза,че засега всичко е ок,утре пак ще ми звъннат,не пускайте стиснатите палци...)))Чакаме  Гальонди да се отчете,Vaci къде ли е???Това са новините от мен,стискам палци и за вас от сърце и....))))
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #675 -: Май 05, 2011, 13:54:55 pm »
Браво Лили,4 ембриончета са напълно достатъчни,продължаваме да стискаме  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #676 -: Май 05, 2011, 14:11:55 pm »
Браво Лили, все така да се развиват, ще почакаш и ти май като мен 5 дена до трансфера :) И всеки ден да чакаш да ти звъннат ембриолозите и да си в готовност.

A Vaci къде ли го прави този тест и защо се бави? В "Малинов" теста става максимум за 1,30 ч., а даже ако е по-спокойно е ставал и за 30 мин. Дано скоро ни зарадва :)
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #677 -: Май 05, 2011, 14:28:46 pm »
Лили супер бройка дано всички се развият добре продължавам да стискам палци.Васи дано скоро пише,че всички тръпнем в очакване за хубави новини.Днес вече много ме сарбят ръцете да направя един уринарен тест но малко ме е шубе май ще си чакам до кръвния.
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #678 -: Май 05, 2011, 19:55:30 pm »
Привет сладурки! Да се отчета и аз. ЧХГ на 12 ден 152... :) Тихичко се радвам въпреки че ще си поотдъхна като чуем сърчицето/та след 2 седмици и нещо.... Сърдечно благодаря на всички за подкрепата!!! Пожелавам ви от сърце да изпитате същата радост много много скоро!!


*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #679 -: Май 05, 2011, 20:01:20 pm »
Eeee Vaci, най-накрая :) През 5 минути влизам да проверявам дали си писала :) Много се радвам, знаех си, че има добра новина от теб :) Браво още веднъж. Стискам палци да имаш лека и безпроблемна бременност. Ти в коя клиника беше?
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)