0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #640 -: Май 04, 2011, 14:03:40 pm »
Мишле честито ви сърчице! До края Все такъв радостен адреналин да изпълва цялото ти същество!
Лили чакаме радостните новини! Напълни ли кошничката с яйчица?
Рунка, Иве и всички  очакващите  :bfp: много търпение и положителна нагласа! И много  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: разбира се!

ПП: Днес най накрая го открихме десният яйчник и там се показаха 2 хубавки фоликулчета. В  другият има 6-7 ! Колкото толкова. Дано са качествени! Утре сутрин пускам Естрадиол и в Понеделник най -вероятно ще ми е пункцията.Лошото е че хидросалпингса се появи  :balk_133: и сега пак съм на антибиотик. Ще умра от страх!
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #641 -: Май 04, 2011, 14:43:32 pm »
BlackG, видя ли, че се показа десния яйчник и то с произведени яйчица :) Не се притеснявай, както ти сама казваш мисли позитивно. Всичко е ще ок. Стискаме палци.
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #642 -: Май 04, 2011, 14:51:08 pm »
Здравейте момичета! Излюпих се от леглото аз преди малко, голяма сънливост ме гони, а това е толкова нетипично за мен. Ужас, как ще започна да ходя на работа след 10 дни направо не зная   :lol: :lol: :lol:
Благодаря ви за милите думи и поздравленията, вдъхвали сте ми кураж през цялото време и имате заслуга за добрите резултати!  :bighug: И всички вие заслужавате тази радост!
Гальонди, много се радвам, това са много фоликулчета, ще има предостатъчно! Стискам ти палци за утре, представям си колко си нетърпелива вече  :dance2:
Лили сигурно довечера ще се включи, дано новините са страхотни!  :crossfingers:

Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #643 -: Май 04, 2011, 15:12:18 pm »
Black в коя клиника си, при кой лекар? Какво коментира за хидирото?
Лили чакаме те с добрите новини
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #644 -: Май 04, 2011, 16:34:18 pm »
В Олимед съм. Искаха да отстраня тръбите преди опита ,но аз отказах категорично. Имам медицински причини поради които не мога да се подлагам на оперативни интервенции под пълна упойка с интубация. И сега не са много очаровани ,но нямат избор. Ще си карам с него до края. Опитваме се да го тушираме с антибиотици и толкова.

ПП В тая пуста Варна не мога да си намеря нито Прегнил нито Овитрел!  osi_7 И какво ще правя сега??? Къде да го търся? До Събота трябва да си набавя от някъде.
« Последна редакция: Май 04, 2011, 16:45:52 pm от BlackG »
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #645 -: Май 04, 2011, 17:07:46 pm »
BlackG съжалявам че трябва да го кажа , но наличието на хидросалпингс значително намалява шансовете за успех, говори пак с док. и вземете решение. Не може ли да замръзите ембрионите , да отстраните хидрото с друг вид анестезия и да върнете после ембриончетата
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #646 -: Май 04, 2011, 17:12:35 pm »
BlackG, Направо не мога да повярвам, че във Варна няма прегнил или овитрел. Помоли в някоя аптека да ти поръчат на дистрибуторите си и кажи, че ти трябва до събота. Другият вариант е да отидеш в някоя местна ин витро клиника и от там да се пробваш да си купиш.

А относно хидросалпингса и аз като krisi1812 знам, че намалява шансовете за успех. Но тръбите се прекъсват с хистероскопия, която си е с венозна упойка, като при пункцията и не е с интубация. Аз правила хистеро и си ми сложиха пак венозна упойка, не знам да поне да е с интубация. Нека и другите момичета да кажат.
« Последна редакция: Май 04, 2011, 17:20:35 pm от iva17 »
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
*

    лилия13

  • ***
  • 360
  • в очакване на дългочаканото ни съкровище
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #647 -: Май 04, 2011, 17:37:29 pm »
Ехоооо дойдохххх,голям път,много дъжд,пукнцията мина най накрая,всичко е нормално,имам си 5 яйчица много добри казаха ембриолозите,за тази стимулация с която съм била,а тя беше по лека по къс портокол доки каза че е отлично даже си мислеше че ще са 4, но те са 5,узрели са и са хубави,сега почва чакането стискайте ми палци да се оплодят,доки настоява да ги чакаме до бластоциди каквото и да значи това,но сега ще се чака утре към 12, ще ми званнат да ми кажат как се развиват нещата,уффф СТИСКАЙТЕ МИ ПАЛЦИ МАЦКИИИИИИИИИИИИ!!!!!!!преди малко си пристигнахме и веднага ви пиша,моя мъж ми вика ей счупи си краката заради този комп хихихихи,доки каза да си полежавам и да не се натоварвам,изписа ми и азтибиотик по слаб да пия 4-5 дена и утогестан 3х2 вагинално,дуфастон съм пила ама това не съм слагала вагинално,слагам го навътре и лягам нали така или...)))отчетох се ао се сетя нещо пак ще пиша,ПРЕГРАЩАМ ВИ СИЛНО И БЛАГОДАРЯ ОТ СЪРЦЕ ЗА СТИСНАТИТЕ ПАЛЦИ ИМАХА ЕФЕКТ,БИЛЕ СА ОТ СЪРЦЕЕЕЕЕЕ!!!!
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #648 -: Май 04, 2011, 17:41:09 pm »
Ехееее Лилиии!!! Браво! А как се чувстваш физически сега? Почивай си повече.
Утре ще видиш какво ще ти кажат :)
Важна крачка мина днес :)
Утрогестана точно така, да. Аз не разбрах, извинявай, но в коя клиника беше ти?

*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #649 -: Май 04, 2011, 17:47:42 pm »
Браво, Лили :) И аз като теб, тъкмо си тръгвам от работа, гледам че си писала и се върнах да отговоря, пък после да гася компа :) Много се радвам, че всичко е минало добре и съм сигурна, че още по-добре ще завърши. И при мен док настоя да изчакаме ембрионите ми до бластоцист, защото се развивали добре и така и направхме. По темата има много изписано, даже ти самата май пита, като се върнеш назад в нашата си темичка мисля, мисля че го коментирахме. А и в нета има доста инфо. Уж е по-добре да се изчака до бластоцист, показва потенциала на ембрионите и има по-големи шансове за имплантация. Ще видим моя бластоцист другият петък как се е справил :) Иначе за утрогестана така се слага, да знаеш, че част от него изтича, да не се притеснваш. Айде почивай сега доволна от себе си и лекарите.

За всички момичета  :bighug:
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
*

    лилия13

  • ***
  • 360
  • в очакване на дългочаканото ни съкровище
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #650 -: Май 04, 2011, 17:54:03 pm »
Ивчее,Мишле82 добре се чуствам,супер съм,боцкаше ми малко,но аз не му обръщах внимание и то изчезна хихихихи,абе екстра съм,само се моля яйчицата ми да са добре...))) :bighug: :bighug: :bighug:
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #651 -: Май 04, 2011, 17:56:43 pm »
Браво Лили и честито,много се радвам за теб дано всичките се оплодят.Утре ще очакваме и Гальонди да видим какво ще излюпи :D Аз днес пак съм цял ден в леглото и ми е много сънливо и отпаднало.Успех на всички и много :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #652 -: Май 04, 2011, 18:16:21 pm »
ееееееееей Лили,аз докато се мотам в кухнята и ти си се отчела.Браво мила броиката е супер утре ти пожелавам добри новини.Аз днес едвам го бутам тоя ден.
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #653 -: Май 04, 2011, 18:33:08 pm »
Чудесни новини ни носиш Лилия! Слънчев лъч в мрачното време! А утре към 12 ще изгрее  и цялото слънце!  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Да видим и Гальонди как ще се справи с  :egg:! Ще чакам новини със затаен дъх!


ПП: Този опит ще е с хидросалпингса пък ако не стане ще му мисля за вторият! Евентуално за спинална упойка се замислям,защото няма само да ги прекъсват ами направо ще ги вадят,а това не ставало само с венозна упойка.
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #654 -: Май 04, 2011, 18:36:59 pm »
Браво Лили! Ето, стискането на палци наистина помага  :) И за утре продължавам да стискам  osi_9
Лека вечер, да си почиваш и утре чакаме добри новини!





Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #655 -: Май 04, 2011, 18:48:05 pm »
Браво Лили отличник си, утре новините ще са супе сигурна съм
Гальонди, лека пункция утре и богата реколта  :wink:
Рунка, ти ли ще првиш тест утре, извинявай ама малко съм изглупяла :)
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #656 -: Май 04, 2011, 18:57:17 pm »
Гале, влизам да ти пожелая късмет за утре! Стискам палци за много качествени яйчица!!!
Лили, стискам палци всичките да се оплодят!
Vaci, стискам палци за утре!
Е, най-накрая и аз започвам утре стимулацията :cheerleader:. Много ми е притеснено - миналия месец ми откриха микоплазми, изпихме антибиотиците си, минаха още 10 дена и сега трябва да се изследваме повторно да проверим дали сме излекувани. Само дето от блокиращата инжекция цикълът ми стана твърде продължителен и така и няма да успея да пусна изследването до понеделник с тези празници... А после още 3 дена докато станат резултатите, вече ще сме на средата на процедурата. С моя късмет ако са пак положителни, какво ще правим изобщо не знам :?.

Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #657 -: Май 04, 2011, 19:10:28 pm »
Браво Лили супер бройка утре те очакваме с пет оплодени да се похвалиш:)
Гале успех всичко да бъде наред!
Аз да се похваля, че уморих гадния стафилокок най-накрая и вече съм по спокойна днес доки ме гледа и каза,че имам 5 фоликулчета надявам се,че докрая ще се появи още някой.
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #658 -: Май 04, 2011, 19:31:30 pm »
Здравей Криси утре ми е 11 ден след трансфера рано ми е за тест казаха ми на 14 ден ,ще си чакам чинно до понеделник.Ти на какъв етап си в момента,че и аз вече трудно следя всички :)
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #659 -: Май 04, 2011, 19:40:46 pm »
Лили, стиснати палци и от мен за успешо олождане на всички яйчица утре!
Галйонди , късмет утре!
Аз още чакам за отговор на биопсията ми.Този месец почти съм го изпуснала , но дано юни или юли стартираме че вече съм си запазила почивка за началото на август/ ваканция на планина/. :wink: