0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #620 -: Май 03, 2011, 17:52:21 pm »
Лилче ти от сега не мисли за тези14 дни,утре едни хубави яйчица от теб,че имаме нужда от хубави новини пък после ще чакаме заедно тук ще се подкрепяме ще си вдъхваме кураж и то времето ще се извърви бързо.
*

    лилия13

  • ***
  • 360
  • в очакване на дългочаканото ни съкровище
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #621 -: Май 03, 2011, 18:02:03 pm »
хихихих то и аз май чакам с вас от сега,после вие продължавате с мен да чакате хихихих,утре едни хубави яйчица да снеса първо,че да се излюпят хахахах,че да идат на топличко,че пфуууу дълго стана ...)))хихихих
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #622 -: Май 03, 2011, 18:58:54 pm »
Лили, аз съм пила лексотан в деня преди пункция (една таблетка на обяд и една вечерта). Дават го за по-добра анестезия. После нямаше никакъв проблем с излизането от упойката. Не го мисли, ще стане,  :crossfingers:
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #623 -: Май 03, 2011, 19:40:57 pm »
Към Лили: През март моята пункция беше без упойка и без Лексотан. Направих ГОЛЯМО ГЛУПОСТ- пих 1 чаша вода в деня на пункцията и анестезиоложката беше категорична, че няма да дава анестезия. Пункцията мина добре- имах дискомфорт, но не и болка. Извадиха ми 11 яйцеклетки, от които само 2 се оплодиха, но за голямо мое съжаление, не настъпи бременност. Бях готова на всичко, но.... остана БОЛКА! Та, дискомфорта и физическата болка са нищо пред душевната! УСПЕХ на всички в процедура и да имате само ЩАСТИЕ!
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #624 -: Май 03, 2011, 19:48:20 pm »
Я да вдъхна малко кураж на тия нетърпеливки хихиххи: Днес видях  :heartbeat: на ЖК!! И моето почти спря!  :lol: :lol: :lol: Пожелавам ви от сърце да усетите този адреналин!!
Кураж момичета! Темичката ни е много късметлийска, много бебета ще имаме!
Е, аз вече със сигурност зная, че в момента един юнак се шири, няма си компания ;)

*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #625 -: Май 03, 2011, 20:17:35 pm »
Гале, потърпи още мъничко и ще дойде пункцията :wink:.
Мишле, честито  :heartbeat:! Аз пък помнех, че на 5.05 ще го видите чак osi_10. Все такива хубави новини да ни носиш докрая!
Лили, лека пункция и на теб и само качествени яйчица да има :crossfingers:.
Vaci, малко остана! Чакам с нетърпение да се похвалиш!
На всички чакащи момичета много стиснати палци от мен!
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #626 -: Май 03, 2011, 20:19:12 pm »
Браво Мишле, много се радвам за теб дано всички имаме твоя късмет и да изпитаме адреналина за който говориш :D
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #627 -: Май 03, 2011, 20:33:00 pm »
Гери, за 05-ти бях и още съм де, при д-р Димитрова, ама днес се оказа на ЖК че иска да ме погледне докторката. Иначе щеше само да ме регистрира :))) След два дни пак ще надникна да го видя ;)

Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #628 -: Май 03, 2011, 20:34:44 pm »
Лилия ,успех утре и не се притеснявай няма нищо страшно.Честито на Мишле,дано и нас ни споходи нейния късмет.Ива и Рунка и аз си чакам и си мисля да направя тестче на 14 май,ще ми е 14 ден от пункцията,незнам дали няма да е рано.В нашата клиника ни карат на 17 ден,но...така съм решила засега.А днес ми е 3 ден и се олежах,сякаш след 1-2 ще поизляза.Утре ще чакаме Лили да се излюпи :D
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #629 -: Май 03, 2011, 20:44:49 pm »
Дааа, после ще я чакаме и да ги измъти  :lol: :lol: :lol:

*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #630 -: Май 03, 2011, 21:10:01 pm »
Хаха, момичета, наистина 13 май имам предвид :) Рунка, оправи ми настроението определено :)
Мишле, честито ви сърчице на бебчо :)
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
*

    лилия13

  • ***
  • 360
  • в очакване на дългочаканото ни съкровище
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #631 -: Май 03, 2011, 21:40:39 pm »
Oп,нищо не ям и не пия от 18.30ч.ама одеве пиинах малко водица и баке розе две парченца,като знам че не трябва много ми се яде хихихихи,пия лексотана и у кревата,че утре път ме чака,като снеса яйчицата като се върна веднага ще докладвам..))и живот и здраве да мътим заедно хихихи,Благодаря за пожеланята момичета вие сте ми опората да знаете!!!!Мишанке,много се радвам за теб миличка,ох дано и ние изпитаме този адреналин чакам го вече 7 години...)))emilia_k стискам ти палци,а за теста мисля че не е рано ще покаже две чертички,да го снимаш и да го качиш да си го гледаме,ИВЧЕЕЕЕ,ТИ НА 13 МАРТ снимка с количката и бебока хихихихи...)))прегращам ви всичките да не пропусна някойййййй!!!!!!!!!!!! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #632 -: Май 03, 2011, 21:55:16 pm »
Мишле - страхотна новина! Честито още веднъж - много много се радвам за теб! Хайде да повлечеш крак :)

Лилия - успех утре и не се притеснявай - всичко ще е наред!

Гери - благодаря ти - малко остана - то каквото станало станало :) Ще докладвам... Четвъртък е важен ден и за теб - хубава дата за успешен старт на процеса и ти пожелавам от сърце да ти донесе много късмет и то много скоро ;)


Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #633 -: Май 03, 2011, 22:00:31 pm »
Чакаме те с нетърпение, Лили! И аз се вълнувам с теб! :cuddle:

Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #634 -: Май 03, 2011, 23:08:54 pm »
Мишленце, честито биещо сърчице, дай Боже всички да усетим ъази предполагам невероятна емоция
Лилка, чакаме те утре с пълна кошница яйчица, стискам здраво палците
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #635 -: Май 04, 2011, 04:25:25 am »
Еееее, Мишле, честито ти  :heartbeat: Голяма радост е това, дано скоро всички я изпитаме!!!
Лили, успех утре на пункцията. Както казва Криси, ще те чакаме утре с пълната кошничка!  :lol:
Иве, Рунка, Васи, Еми, не спирам да мисля за вас и да се надявам, че скоро ще чуем хубави новини за  :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Гери, готова ли си?  :kiss:
При нас най-после развитие някакво :)
В Четвъртък ще ми е пункцията, засега се движим между 20 и 24 фоликулчета, готови "за снасяне" хихихи
Доки днес беше повече от доволен докато ме преглежда на ехографа..а моя любим мъж (той нали вече се смята за специалист  :lol:) каза, че яйчниците ми приличали на райска ябълка..Доки каза, че се допират двата яйчника, толкова били отрупани.
Утре съм почивка, и ще се помотвам (из форума сигурно :) ) едвам се нося.. тежи ми всичкоооооо :) Но съм много щастлива, настроението ми от вчера се повдигна като с кран!!!
На всички много прегръдки и мисля за вас! :grouphug:

Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #636 -: Май 04, 2011, 07:55:46 am »
Добро утро на всички.Днес ми е 4 ден ,а цяла вечер бебенца сънувам.Браво Гальонди,днес си почивай и се отдай само на приятни занимания,а утре ще снесеш много хубави яйчица.Лили, :bighug: сигурно вече чака да влиза на пункция
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #637 -: Май 04, 2011, 10:40:13 am »
Ехааа Гальонди, много фоликулчета, как няма да ти е тежко :) Малко остана, успех на пункцията и очакваме да се похвалиш с още по-прекрасни ембриончета и силно положителен тест :)

Чакаме и Лили с днешните новини :)

На чакащите като мен прегръдки и повече спокойствие, ей спряло е това време да знаете :)
« Последна редакция: Май 04, 2011, 10:54:51 am от iva17 »
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #638 -: Май 04, 2011, 12:48:52 pm »
Здравейте момичета,това време много ме здуха.Къдего това Лиле да каже добра новина,че малко да се развеселя.Мишле честито сърчице мила наслаждавай се на всеки миг от бременноста си заслужила си го дано всички изпитаме твоята радост.Ивче,как е днес настроението?
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #639 -: Май 04, 2011, 13:14:00 pm »
Рунка, и аз така, смачква ме това време ужасно :( Уж се опитвам да съм позитивна, но трудно ми се получва.
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)