0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    лилия13

  • ***
  • 360
  • в очакване на дългочаканото ни съкровище
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1080 -: Май 18, 2011, 00:12:43 am »
marigri,ЕМИ,ИВЕ,ГЕРИ,ДАНИЕЛКА,ВАСИ,благодаря ви за стиснатите палци и за всичко,ако не бяхте вие щеше да ми е по зле,аз съм уж от силните жени не се предавам лесно ако не този път,другия път ще успея,просто нямаше причина да не стане,но божа работа,няма назад борбата продължава искам дете и ще го имам,боря се от 6 години в лутане по доктори,лапароскопий,изледвания,пътувания,прогнози,изказвания,какво ли не беше,но никога не съм си и помисляла да се откажа,всички тука минаваме по един и същ трънлив път с много бодли и прегради,които обаче ни дават повече сила,господ обича силните,поставя им изпитания,защото знае,че слабите няма да се справят,а ние борбените ще минем през всичко за да постигнем мечтата си да станем майки и да бъдем щастливи,нашите деца ще са най обичаните и най гледаните,а ние най гордите!!!!!!!прегръщам ви и ви благодаря от сърце,стсикам ви палци!!!Гале,наистина е рано за МЦ,но това е положението и аз се изненадах,много се надявах и вярвах ,че ще стане,но ти не се тревожи при теб ще стане ще видиш,успокой се и вярвай!!!!!Утре ще ви кажа резултата от кръвния тест.УСПЕХ НА ВСИЧКИ ВИ!!!!
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1081 -: Май 18, 2011, 09:38:33 am »
Лили,очаквам добри новини от теб искрено вярвам, че ще е така стискам силно палци да зарадваш както себе си и семейството си така и нас :bighug:
Момичета в понеделник ми беше трансфера, а днес се събудих с болки в десния яйчник.Чудя се дали е възможно да са малките фоликули които се бяха образували сега да са по пораснали и те да ми създават този дискомфорт. Обадих се на док. и днес ще ходя да ме види. Ако на някой му се случвало така моля да ми обясни, защото малко ми е притеснено.
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1082 -: Май 18, 2011, 09:41:07 am »
Момичета,засега само ви чета,и се моля от все сърце и душа за вас,за положителни резултати.Боже ,помагай на всички ,и на нас помогни.Лилия13,стискам палци,мила.
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1083 -: Май 18, 2011, 09:45:06 am »
Пламко болките при нас май са нещо нормално.  :lol:  Дано не откриете нищо притеснително на прегледа. :crossfingers:
Лили дано всичко е наред и да ни зарадваш с едно високо ЧХГ.  :crossfingers:



ПП: Днес докато си слагах Утрогестана ми направи впечатление,че шийката ми се е качила доста високо за разлика от предните дни. Някоя от вас обърнала ли е внимание на това? Дали има някакво значение?
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1084 -: Май 18, 2011, 10:00:04 am »
Лили ,мила  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: всичко да е наред и да ни зарадваш с едно тлъсто ЧХГ .
Пламко ,ще видиш че няма нищо притеснително ,и аз имах болки първите дни след трансфера ,но си повтарях че сигурно сега се намистат ембритата  :bighug: :crossfingers: :crossfingers:
Блеки,това е добър знак мила да знаеш ,ако си усещаш и влагалището по пухкаво ,няма от какво да се притесняваш .
 :crossfingers: :crossfingers: :bfp: :bfp:                                    Момичета може и да не ме помните,аз писах в началото на темата ,после спрях само ви четях .Искам да поздравя всички ви ,много позитивна темичка се заформи и съм сигурна че много високи ЧХГ-та ще има и занапред .Вярвайте момичета.
Аз вярвах през цялото време .
В понеделник 11 ден след ЕТ препишках един най обикновен тест преди обяд и хоп  :bfp: .Вчера пуснах и кръвен тест и ЧХГ - 615,2
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: и късмет  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 на всички момичета
 :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:  ви
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1085 -: Май 18, 2011, 10:10:29 am »
Ехааааааааааа, браво малкавещица такива резултати да се чуват само. Както се казва Дай боже всеки му!:)
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1086 -: Май 18, 2011, 10:15:27 am »
В понеделник 11 ден след ЕТ препишках един най обикновен тест преди обяд и хоп  :bfp: .Вчера пуснах и кръвен тест и ЧХГ - 615,2

Честита ти радост! Пожелавам ти безпроблемна бременност и здраво/и  детенце/ца около термин!
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1087 -: Май 18, 2011, 10:22:04 am »
malkave6tiza, честито!!!! Каква хубава новина!! Лека бременност ти желая!! Късметлийска е тази темичка, и това е!!! :lol:
Лили, мило, много те мисля! Ще чакам да се включиш днес!
Пламко, мен ме болят яйчниците от пункцията и не са спирали. Последните няколко дена особено, не се трай на моменти.. Почнах Но-Шпа, засега държа положението.. Дано всичко е наред при теб!

Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1088 -: Май 18, 2011, 10:26:42 am »
Благодаря ви ,момичета !  :bighug: :bighug: :bighug:
Наистина тази темичка е късметлийска  :)
Вярвам че и занапред ще има само ++++ резултати .
 :crossfingers: :crossfingers: за всички ви .
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1089 -: Май 18, 2011, 10:28:18 am »
malkave6tiza - това е чудесна новина - пожелавам ти лека и безпроблемна бременност!

Лили - стискам палци за високо ЧХГ!! Чакаме хубави вести днес!


*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1090 -: Май 18, 2011, 13:14:27 pm »
Малкавештица, честити ти 2-чертички  :) Късмет нататък, леко бременеене!

Гери, Лили, хайде се похвелете, че палците ми изтръпнаха вече ...





*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1091 -: Май 18, 2011, 15:35:58 pm »
Здравейте, момичета!
Лили, мила, чакаме да кажеш как си! Силно се надявам всичко да е вече отмнинало и да ни зарадваш :crossfingers:!!!
BlackG, дано са е на хубаво :wink:!
Малкавещица, честито и от мен! Лека и безпроблемна бременност ти пожелавам! Дано само такива новини да се чуват тук.
Мина и моята пункция - е 2 фоликула са извадили само колкото и да ми се искаше още някой да беше порастнал достатъчно :?. Точно на 15-тата минута се събудих, след още 5 минути нахлузих дънките и леко замаяна се понесох към рецепцията да си ходя. Ако не друго то поне развеселих персонала :lol:. Засега единствено ми казаха, че и в двата фоликула е имало яйцеклетки и за по-сигурно ще преминем към ИКСИ. Оххх, сега сън няма да ме хване до утре! Страх ме е да не се обадят утре и да кажат, че не стават за нищо.
« Последна редакция: Май 18, 2011, 15:49:49 pm от gergana :-) »
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1092 -: Май 18, 2011, 15:43:16 pm »
Гери, ще се оплодят яйцеклетките!! Ще станат хубави ембриончета, а после и прекрасни бебоци! Хубаво е, че ще ги иксират! Ще стискам палци за най-добрия финал на твоята процедура!!
Лили, къде си, мило??
Black G, Пламко, как сте днес момичета?
 

Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1093 -: Май 18, 2011, 16:52:37 pm »
Гери -  :crossfingers:да се оплодят и двете :)

Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1094 -: Май 18, 2011, 17:07:50 pm »
Гери, дано да се оплодят и да станат бебоци:)
Аз ходих днес на док., той каза, че всичко е наред и няма причина да се притеснявам.Както предположих става въпрос за фоликули от които яйчниците стават по големи и от там се получава тази болка.
Къде ли е Лили :ask:
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1095 -: Май 18, 2011, 18:25:01 pm »
Гери, стискам палци да се оплодят и двечките :)

При мен кървенето спря, а днес док каза, че и лигавицата е започнала да расте :)
Имам 10-12 фоликула по 11-12мм и съм доволна, така се притеснявах с това ПКЯ да не станат твърде много.

malkave6tiza, честити две чертички  :)
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    лилия13

  • ***
  • 360
  • в очакване на дългочаканото ни съкровище
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1096 -: Май 18, 2011, 20:43:17 pm »
Хей момичета,ЧХГ-0.100 УЖАСССС,ама аз си знаех де,снощи се наревах едно хубаво и така,днес съм вече добре,продъжавам напред,този път няма да бързам както всеки път,все едно ме гони някой,липсвала е имплантация затова е дошъл толкова рано цикъла,поне знаем къде е проблема говорих с доки тя ми каза,че е трябвало да изпише естрофем,но лигавици ми е била добре 14мм.и затова не съм пила,поговорихме,имах надежди защото всичко беше перфекно,но всяко зло за добро,така е било писано,след месец,два пак съм на старта!!!!ИСКАМ да ме зарадвате с положителни тестов иначе голям бой ви чака ей калпазанкииииииииии!!!!!!!!!Благодаря на всички за милите думи и за всичко,без вас съм за никъде да знаете...))))ГЕРИ браво на теб,стискам палци да си прибереш най накрая бебоците!!! Гальонди ,plamko,ГЕРИ,rum4e, vaci,BlackG,ИВЧЕ,marigri блгодаря момичета,успех на всички и само положителни емоцийй от сърце!!!! malkave6tiza,честито мила толкова ме зарадва,пожелавам ти всичко да е по мед и масло за теб и за твоето бебче!!!!дано не съм пропуснала някой..)))
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1097 -: Май 18, 2011, 20:55:02 pm »
Ех Лили, така съжалявам за случилото се ... Напълно те разбирам, знам каква е мъката... Дано си силна и бързо да го преодолееш. И средващият път да вземете мерки с твоята док и да постигнеш мечтата си! Прегръщам те силно  :bighug:





Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1098 -: Май 18, 2011, 20:57:05 pm »
Лили, съжалявам за неуспеха! Един въпрос ми се върти в главата, как така без естроферм? Имаше ли някаква поддържаща терапия след пункцията, която да продължи до момента на теста и каква беше?
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1099 -: Май 18, 2011, 21:00:06 pm »
Лили, душица, много съжалявам! Каквото и да кажа- няма да облекчи мъката ти сега..
Дано следващия ти опит да ти донесе така мечтаните зайчета/2 наведнъж!!
Този естрофем, какъв препарат е? Естроген ли??