0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1060 -: Май 17, 2011, 17:16:54 pm »
Еййй Лили,няма страшно,това е добър знак и да знаеш това е имплантационно зацапване,както беше при мен.Утре няма да имаш и помен от това зацапване.На 12 ден спокойно пускай тест.Стискам палци на всички.
« Последна редакция: Май 17, 2011, 18:03:23 pm от emilia_k »
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1061 -: Май 17, 2011, 17:36:09 pm »
момичета стискам ви палци, иначе и при мен на 8-9 ден имаше зацапване....но резултата го виждате  :wink:
пак после и два сериозни кръвоизлива имаше........ама айде, дано при вас да няма такива екстри, по скоро каквото и да стане не губете надежда и постояно си набивайте в главичките, че всичко ще бъде наред  :wink:
аз през цялото време, още от пункция си знаех.....еееее, внушавах си :lol:....че ще бъдат две(върнаха ми 2 бластоциста на 5 ден) и през цялото време си говорих с тях и след трансфера непрекъснато си повтарях че съм бременна и всичко ще бъде наред с децата ми и когато видях две сакчета, не бях много изненадана  :lol: :lol:

успех  на всички  :crossfingers:
marigri - усмихна ме :)
Гале, Лили - ще се хавлите след няколко дни - никакви лоши мисли.  :crossfingers:
*

    лилия13

  • ***
  • 360
  • в очакване на дългочаканото ни съкровище
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1062 -: Май 17, 2011, 17:38:57 pm »
ЕМКО,marigri,благодаря ви за куража дано се окаже такова ама....)))иначе нямам болки.Успех на всички и дано нямат такива притеснения още от сега,а всичко да по мед и масло!!!!
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1063 -: Май 17, 2011, 20:00:22 pm »
Сетих се да попитам нещо - колко време след пункцията разрешават да си ходим?
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1064 -: Май 17, 2011, 20:02:10 pm »
mrigri, Еми, а имахте ли болки като ПМС покрай зацапването? Мен ме болят яйчниците и от това се стряскам най-много... Днес 3х1 Но-Шпа изпих, но от утре май, ще мина на 3х2.. Не боли, кой знае колко силно, но си е постоянно и на моменти дори силничко..Зацапването ми изчезна. Но все така ме болят яйчниците. Гърдите ме  :ask:болят 3 пъти повече от преди и след пункцията, зърната ми са доста чувствителни също.. Имам мноооого надежда, аз съм оптимист и половина... Само тези болки да им се невиди..
Гери, много успех на пункцията утре, миличка!!! Стискам палциии!!  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
« Последна редакция: Май 17, 2011, 20:03:52 pm от Гальонди »

*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1065 -: Май 17, 2011, 20:09:45 pm »
Гале, дано това е един от ранните симптоми :crossfingers:! Аз вярвам, че е така! Малко остана до 22.05 :wink:.
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1066 -: Май 17, 2011, 20:13:49 pm »
Не знам дали след трансфер има нещо по-особено, но преди да видя + тест през 2009 имах много силни болки в яйчниците, започнаха може бе 3-4 дни преди теста и за миг не ми мина през ум, че може да е положителен. Имах чувството, че всеки момент ще прокървя.

Гале, не останало  :) стискам палци.
Гери, успех утре :P

Аз да попитам на свой ред - имахте ли промяна в цикъла след блокажа. По принцип обилното кървене при мен е 3 дни и после 3-4 поне зацапване, а сега станаха 5 и днес вече слабичко. Днес на прегледа се видя още кръв в матката и се притесних. Ако от сега тръгнат 3-4 дни зацапвания то...кога ще му се види края, а лигавицата е зле  :?.

Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1067 -: Май 17, 2011, 20:15:35 pm »
Гальонди, Лили, BlackG - стискам ви много палци за положителен резултат много скоро!!

Гери - лека пункция утре! По принцип е хубаво да има някой с теб - не се знае какъв може да е ефекта след упойката. В различните клиники се лежи различно мисля... Мен лично ме държаха 3 часа, но мисля това беше доста... Успех утре ти пожелавам!!!


*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1068 -: Май 17, 2011, 20:26:29 pm »
....Аз да попитам на свой ред - имахте ли промяна в цикъла след блокажа. По принцип обилното кървене при мен е 3 дни и после 3-4 поне зацапване, а сега станаха 5 и днес вече слабичко. Днес на прегледа се видя още кръв в матката и се притесних. Ако от сега тръгнат 3-4 дни зацапвания то...кога ще му се види края, а лигавицата е зле  :?.

Аз нямах промени в цикъла, но ти си на депо, а аз бях на микродози. Колкото за лигавицата - мощно витамин Е и авокадо на корем :wink:





"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1069 -: Май 17, 2011, 20:45:11 pm »
Радосттинче, на мен по принцип менструацията ми е 5 дена, а след блокажа беше...13 8O.
*

    лилия13

  • ***
  • 360
  • в очакване на дългочаканото ни съкровище
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1070 -: Май 17, 2011, 20:58:52 pm »
Моето зацапване стана вече червено не е много,но го има ще званя на доки да спирам лекарствата,няма смисъл да ги пия ,че и тест да правя,то направо си ми идва...)))Това е от мен стискам ви палци и много късмет!!!
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1071 -: Май 17, 2011, 21:08:19 pm »
Лили, звънни на доктора си, но сама не си спирай лекарствата! Твърде рано не е ли да ти идва? Дано да се оправи всичко!!!
*

    лилия13

  • ***
  • 360
  • в очакване на дългочаканото ни съкровище
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1072 -: Май 17, 2011, 21:12:16 pm »
Ами рано е да,но какво да правя то направо си ми идва,ще изчакам до утре,ще ида да пусна един кръвен тест сутринта и ще званна да доки след това  :balk_146: :balk_146: :balk_146:
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1073 -: Май 17, 2011, 21:38:00 pm »
Лили не взимай пребързани решения.Само де те успокоя моя приятелка преди две години 5 дни и вървя и се оказа после,че е бременна :bighug:Вярвай ще стане
Гальонди,Блек не остана :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp: :bfp:
Гери успех утре мила ще чакаме да разказваш как е минало :crossfingers: :crossfingers:

Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1074 -: Май 17, 2011, 21:40:49 pm »
Лили,не спирай лекараствата,изчакай до сутринта,дано да ти се размине и да не е цикъл.Аз като имах зацапването на моменти ме болеше ,на моменти не,но като ПМС.Дано да ти се размине и да намали кървенето :bighug: :bighug: :bighug:Гале,Блек не остана стискам палци.
*

    лилия13

  • ***
  • 360
  • в очакване на дългочаканото ни съкровище
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1075 -: Май 17, 2011, 21:55:50 pm »
Момичета благодаря ви за куража,няма да ги спирам,утре ще пусна кръвен 9 ден ми се пада,от трансфера на бластоцид,би трябвало да покаже,имам 3 трансферирани ембриона и можело и да изпада някой от тях и затова да е кървенето,така каза доки.Утре ще се разбере.ПРЕГРЪЩАМ ВИ СИЛНО!!!
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1076 -: Май 17, 2011, 21:58:05 pm »
Дано да е точо така Лили,с теб сме всички :bighug: :bighug:Тази вечер ще е трудна за теб.И ние те прегръщаме силно.
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1077 -: Май 17, 2011, 22:04:54 pm »
Лили, стискам палци всичко да е ОК, не се предавай и вярвай. Ще чакаме заедно с теб.

Гери, успех на пунцкията утре
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1078 -: Май 17, 2011, 22:09:25 pm »
Моето зацапване стана вече червено не е много,но го има ще званя на доки да спирам лекарствата,няма смисъл да ги пия ,че и тест да правя,то направо си ми идва...)))Това е от мен стискам ви палци и много късмет!!!

Лилия не прави тая грешка....... 8O, и моето зацапване почна леко, после се засили, аз изплашена звънах в клиника, там ми казаха да продължавам с хапчета до дата на теста, ама толкова вече бях се побъркала и уплашена, че как да чакам дата до теста....като направо си кървя, реших да направя тест...ей така, поне да не се мъча от всякви мисли,направих обикновен тест...зарязох го, защото в главата ми върлуваха само мрачни мисли и след около 10 мин се осетих да го погледна и каква беше изненада като видях 2 чертички  8O 8O , рев.....рев.....еуфория, емоции, радост, страх.......пак звъня в клиника, да кажа за теста......там ми казаха да се успокоя, по спокойно да я карам и да лежа, но-шпа 3по2 и да чакам дата за кръвен тест, след няколко дена получих силен кръвоизлив......айде паника пак, на видеозона още е рано и нищо не може да се види, направих кръвен тест на 11 ден от трансфера и ЧХГ беше 1646.........след два дена беше над 3000, поне се успокоих че щом расте, значе имам надежда....и ето, че имаше я  :wink:

за това нищо не отписвайте толкова рано  :wink:
« Последна редакция: Май 17, 2011, 22:11:43 pm от marigri »
*
Re: IVF/ICSI - април, май, юни 2011
« Отговор #1079 -: Май 18, 2011, 00:00:30 am »
Лили, миличка, спокойно! Много се надявам да не е нищо обезпокоително.. Рано е за лелка, да му се невиди!! Дано всичко да е наред с бебоците!!
Ще чакам да споделиш резултатите от чХГ-то утре.
Аз продължавам с болките. На моменти ме реже чак, и от двете страни се редува. Изтръпнала съм и аз. Ужас! Дано всичките тези тревоги да се окажат напразни, Боже моля те!