0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Анкета за настоящи и бъдещи майки от Зачатие
« Отговор #20 -: Март 31, 2011, 15:36:39 pm »
И аз бих закупила, носила и подарявала всичко.  :lol: Иначе за друго - чантички за количката (като козметични - за най-важните неща или бурканчета за кухнята - като онези ейвън-ските)
"Рибата става акула, когато излезе от водата, спре движението и ухапе полицай!"

*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: Анкета за настоящи и бъдещи майки от Зачатие
« Отговор #21 -: Март 31, 2011, 15:45:29 pm »
Според мен всеки артикул с логото на "Зачатие" е добра идея и аз също бих купила и за своето дете и за подарък на друго дете.
Личното ми мнение е, че е добре да се заложи на такива вещи, които се ползват /и виждат добре/, когато сме навън с децата. Един вид "реклама" на организацията  :D Извеждаш детето, хората край теб виждат логото, питат какво е това и защо го имаш, обясняваш и в този ред....
Съгласна!
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Анкета за настоящи и бъдещи майки от Зачатие
« Отговор #22 -: Март 31, 2011, 16:44:37 pm »
А, и тук анкета :)
Вече описах някои идеи тук, та няма да се повтарям :)


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Анкета за настоящи и бъдещи майки от Зачатие
« Отговор #23 -: Март 31, 2011, 16:49:53 pm »
А, и тук анкета :)

бъдеща майко, концентрирай се! тук е за бебешки артикули, а там е за големите!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Анкета за настоящи и бъдещи майки от Зачатие
« Отговор #24 -: Март 31, 2011, 17:10:58 pm »
И аз бих купила всичко. Хареса ми идеята за топка с логото.
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Анкета за настоящи и бъдещи майки от Зачатие
« Отговор #25 -: Март 31, 2011, 17:30:16 pm »
А, и тук анкета :)

бъдеща майко, концентрирай се! тук е за бебешки артикули, а там е за големите!
видях бе, не се карай, гласувала съм различно :wink:


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*
Re: Анкета за настоящи и бъдещи майки от Зачатие
« Отговор #26 -: Март 31, 2011, 18:37:01 pm »
Аз лично бих купила на детето си някакъв подобен артикул и бих била щастлива не толкова да рекламирам самата организация, а по-скоро да се предизвика диалог на тази тема. Както всички знаем изключително много хора се срамуват да споделят, че „нещо не им е наред" и бебето не се получава. Ако това е начин да споделя личният си опит и да помогна макар и на един човек(двойка) ще бъде страхотно. А пък и така, като видя някой бебок облечен с такава дрешка, ще знам, че е "наше" бебе. :D :wink:
Re: Анкета за настоящи и бъдещи майки от Зачатие
« Отговор #27 -: Март 31, 2011, 18:41:06 pm »
Аз гласувах за всичко,много хубава идея :)
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Анкета за настоящи и бъдещи майки от Зачатие
« Отговор #28 -: Март 31, 2011, 19:48:21 pm »
Всичко :lol:
Също ми хареса идеята на мими26, много практично.
Целта е да се получи нещо като това, което е описала Jbrul.
« Последна редакция: Март 31, 2011, 19:50:12 pm от sixsens »
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: Анкета за настоящи и бъдещи майки от Зачатие
« Отговор #29 -: Март 31, 2011, 19:56:44 pm »
Чудесна идея,и аз бих си купила каквото и да е с логото на Зачатие!
[/url]
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Анкета за настоящи и бъдещи майки от Зачатие
« Отговор #30 -: Март 31, 2011, 22:05:18 pm »
Боди, ако има - чадърче за количка, стикери за кола, стикери за дрехи, за пластмаси - всичко с логото или на което пише "Бебе на Зачатие".
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Re: Анкета за настоящи и бъдещи майки от Зачатие
« Отговор #31 -: Март 31, 2011, 23:12:36 pm »
Според мен всеки артикул с логото на "Зачатие" е добра идея и аз също бих купила и за своето дете и за подарък на друго дете.
Личното ми мнение е, че е добре да се заложи на такива вещи, които се ползват /и виждат добре/, когато сме навън с децата. Един вид "реклама" на организацията  :D Извеждаш детето, хората край теб виждат логото, питат какво е това и защо го имаш, обясняваш и в този ред....

Подкрепям. Идеята е важна - да споделиш, да обясниш що е това на околните...
За нас е ясно. Ние получихме и получаваме своето "А, Б" оттук, от "Зачатие".
*
Re: Анкета за настоящи и бъдещи майки от Зачатие
« Отговор #32 -: Март 31, 2011, 23:33:09 pm »
Чудесна идея, поздравления за автора и!
И аз гласувах ЗА - всичко! :D Дори лигавника включих, макар че вече рядко ни трябва...Но пък от друга страна, ако някой ден стана за втори път майка, със сигурност и той ще влезе в употреба 8)


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*
Re: Анкета за настоящи и бъдещи майки от Зачатие
« Отговор #33 -: Април 01, 2011, 09:59:55 am »
И аз като Ани обърках темите и тогава разбрах, че са две :) Та и тук да си кажа. Бих купила всичко, но нека да направим поне един артикул за порасналите бебета - плажна топка, фрисби, хвърчило. Най-евтино и най-практично ми се вижда малка плажна топка - някъде по един и нещо ги гледах без ситопечата.

И още нещо ви предлагам, така да ги направим да се продават че някакъв малък процент да отива за инициативите по Коледа. Така купувайки майките ще знаят, че освен, че ще зарадват децата и ще покажат на хората, че има много като тях (Зачатие) - ще знаят и че са дали своя принос за подпомагане на такива семейства финансово.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Анкета за настоящи и бъдещи майки от Зачатие
« Отговор #34 -: Април 01, 2011, 10:08:58 am »
по принцип, идеята е да се продават изцяло с благотворителна цел, мислех, че това се подразбира :)
бихме могли да конкретизираме кампанията, за която да отиват средствата, да...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Анкета за настоящи и бъдещи майки от Зачатие
« Отговор #35 -: Април 01, 2011, 11:07:24 am »
   Идеята е чудесна. Бих закупила каквото и да е, щом е с логото на "Зачатие". Стикерите като че ли са най-универсални, но пък ако е даден артикул, ще бъде по-оригинално. Гласувах конкретно за шапка за слънце. И тъй като идва лято - логото може да стои и върху чадърче за количка или на сенник за кола с подходящ надпис  /последното май е за другата анкета/.
« Последна редакция: Април 01, 2011, 11:17:54 am от shokolad_7 »
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Анкета за настоящи и бъдещи майки от Зачатие
« Отговор #36 -: Април 01, 2011, 11:21:29 am »
Идеята е супер!!!в чужбина съм но си мисля че ако се получат нещата ще се намери начин и мамите в чужбина да получим :) А за благотворителната цел мисля че е ясно за какво може да помогнем!Все пак и много от нас са преминали именно през това.А може и за деца нуждаещи се от спешно лечение..Варианти всякакви-идеята е супер иначе.Аз гласувах за всичко но като цяло това за логото на Зачатие много ми допадна  :wink: Да си бутам количката и тя да е с регистрационен номер на Зачатие много развесели мъжа ми :) И той е първия който ще си поръча номер-а :) А специално за тениските е най-оригинално иначе защото постоянно се носят и така постоянно ще се вижда :) Подкрепям изцяло !!! :)
*
Re: Анкета за настоящи и бъдещи майки от Зачатие
« Отговор #37 -: Април 01, 2011, 12:03:58 pm »
 Стикера за кола е чудесна идея.Бравос.
 Жбрул също е съвсем права и аз подкрепям , че е хубаво да се ползват нещата навън.Такъв е смисъла и според мен , освен че ще подпомогнем сдружението...

 
 
*
Re: Анкета за настоящи и бъдещи майки от Зачатие
« Отговор #38 -: Април 01, 2011, 12:11:42 pm »
Стикерите за кола са забранени.
     
*
Re: Анкета за настоящи и бъдещи майки от Зачатие
« Отговор #39 -: Април 01, 2011, 12:16:01 pm »
Идеята е страхотна. Бих си купила каквото и да е с логото на Зачатие независимо че все още съм от тези коите се борят за мечтата си. Надявам се все някой ден да ми влезнат в употреба. Ако ли пък не стане ще ги подаря на приятелка, коята вече гушка своите две мечти.