0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Отзиви за д-р Михнев - Пловдив
« -: Март 29, 2011, 12:42:51 pm »
Преди няколко месеца приятелка ме насочи към д-р Михнев (имам репродуктивен проблем). Бях преустановила всички изследвания и изобщо посещения при лекари по темата. Но си казах - какво пък, нищо не губя. Пристъпих в кабинета твърде скептично. Но останах очарована от доктора. Първо ме изслуша много внимателно, говорихме, прегледа ми и начертахме план за действие. След няколко посещения вече съм убедена, че това е моя лекар. Вярвам му и нещо ми подсказва, че този път проблемът ми ще бъде решен.
*
Re: Отзиви за д-р Михнев - Пловдив
« Отговор #1 -: Март 29, 2011, 14:43:16 pm »
Къде работи д-р Михнев?
Re: Отзиви за д-р Михнев - Пловдив
« Отговор #2 -: Март 29, 2011, 15:23:17 pm »
Кабинетът му е в "Медлайн клиник".
*
Re: Отзиви за д-р Михнев - Пловдив
« Отговор #3 -: Март 29, 2011, 15:57:51 pm »
д-р Михнев преди работеше в Торакс, не знам до колко се занимава със стерилитет, за друго съм го посещавала, иначе е млад, амбициозен,  сладур :)
Re: Отзиви за д-р Михнев - Пловдив
« Отговор #4 -: Март 30, 2011, 09:06:01 am »
Ами той е на-добрият в Пловдив в лапароскопията. И като добавиш отношението му към пациентките и това, че е ведър, оптимистичен и готин...Пък и обяснава всичко така, че да е разбираемо.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Отзиви за д-р Михнев - Пловдив
« Отговор #5 -: Март 30, 2011, 10:09:47 am »
lilia_mari, а при теб какъв проблем се откри?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Отзиви за д-р Михнев - Пловдив
« Отговор #6 -: Март 31, 2011, 09:22:09 am »
Още го търсим...предстои ми лапароскопия
Re: Отзиви за д-р Михнев - Пловдив
« Отговор #7 -: Май 09, 2011, 09:08:51 am »
Здравейте на всичики! Моята лапароскопия мина. Оказа се, че всичко ми е ок. А д-р Михнев наистина е прекрасен!Препоръчвам го на всички, на които им се налага лапароскопия.
Re: Отзиви за д-р Михнев - Пловдив
« Отговор #8 -: Май 09, 2011, 10:20:41 am »
Може ли да се ражда при д-р Михнев?
Re: Отзиви за д-р Михнев - Пловдив
« Отговор #9 -: Май 11, 2011, 10:47:49 am »
Две мои приятелки вече раждаха по веднъж при д-р Михнев. И двете са супер доволни. На едната й предстои съвсем скоро второ раждане и пак е избрала него - да следи бременността й и пак да раждат заедно   :)