0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #500 -: Юни 02, 2011, 16:54:22 pm »
Янита, честито, ще чакаме с нетърпение да се отчетеш на 20.06! Много се радвам!

Надежда, има и много момичета, които успяват от първи опит, така че кураж! Защо да не си от тях? :D :D :D Желая ти го от сърце!


*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #501 -: Юни 02, 2011, 17:16:43 pm »
Честито, голямо честито Янитка, ах как се радвам за теб  :balk_46: ух че хубави новини, браво!!! А беше едно затишие... и после гръмнаха хубавите новини!!!!!
Надежда ето колко хубаво е в нашата темичка  :D разбирам опасенията ти, ние ще те подкрепяме и помагаме доколкото можем и ще видиш че успеха ще дойде!
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #502 -: Юни 02, 2011, 17:56:15 pm »
Ееееееееееееееее ама тази тема определено енай най хубавата и най любимата ми :).Янитка честито ,дано всичко е наред и на 20.06 ще чакаме да се похвалиш с двоен резултат е може и с единичен де абе се тая новините винаги ще са песен за нашите уши :)
 Дано всеки път като влизам в темичката да чета за поне е дин положителен тест,Надеж спокойно тука няма отърванка от положителния тест ;)
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #503 -: Юни 02, 2011, 18:09:52 pm »
Честито момичета!Как ви се радвам да знаете...Дано да има все повече успешни опити,така чакането не ме изнервя толкова,все си казвам ето и моя ден ще дойде и аз ще се :)Лека бременност ви пожелавам!
На новодошлите добре дошли и дано да не се задържите дълго!Аз като се замисля и аз станах ветеран ,а първия ми опит най-вероятно ще е чак октомври (ако не се обърка пак нещо де..)
На всички останали пожелавам много безгрижно лято и само положителни емоции  :balk_177:
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #504 -: Юни 02, 2011, 18:15:27 pm »
Янитка честито! Много се радвам за теб! Ще чакаме 20.06 да кажеш колко бебешока ще си имате! Лека бременност и 1, 2 колкото дал Господ бебета!

Надежда не се притеснявай от сега какво ще стане през септември! Самата процедура минава толкова бързо и неусетно....., а после остава само голямото чакане до теста.
Я се отпуснете и си починете активно през лятото, пък току виж да няма нужда накрая от ин-витро процедура! :D Ние също бяхме с неизяснен стерилитет и след 2-рия неуспешен опит бебето стана по естествен начин. Ама да си призная, че след неуспеха имах толкова задачки в службата плюс ходене по командировки, че бях зарязала тотално тестовете за овулация..........Спрях да мисля за бебета, пък то виж ми сега лентичката....... :D
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #505 -: Юни 02, 2011, 19:29:48 pm »
Леле, чак на 20-ти  8O 8O 8O. Аз бих ходила всеки ден да се пробвам :) Много се радвам, момиче  :bighug:

Невенче,  първо :kaos7: :music22:, после  :bori_007: :bori_004:
То време до септември почти не остана, летят дните като песъчинки.. :)
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #506 -: Юни 02, 2011, 21:31:22 pm »
Яниткаааа честито миличка,много се радвам за вас  :) Бързо да минат дните до 20.06.  и пак да ни зарадваш както е писала Мънки с двоен резултат  :). Прегръщам те силно
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #507 -: Юни 03, 2011, 10:12:23 am »
Янитка :bighug: Браво момиче, ти си истински боец. Честито! Дано бог ви пази и имаш една прекрасна, лека и безпроблемна бременност! osi_9

Ако знаеш само какъв кураж ми вдъхна! :D

Остават 1месец и 14 дни до сватбата ни, а аз дори не мога да се зарадвам...толкова съм стресирана, че има риск да не мога да направя момчето си най-щастливия мъж на света - като го даря с дете...

Но поста ти, твоя и на другите момичета ме обнадеждиха и се налага просто да си кажа: Баста! Ще се опитам да се отдам изцяло на емоциите от сватбата и ремонта на новия ни дом - в който трябва да се нанесем до септември.

Момичета, усетих много топлина в темата, за което ви благодаря от сърце! :)

Щастлива мама на трима :)
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #508 -: Юни 03, 2011, 13:58:09 pm »
Сиска81 честито миличка!!!!! Това се казва новина :wink:, аз залагам на близнаци да знаеш....даже по скоро на 2 девойки.. :D :D, чакам с нетърпение да мине прегледа и да се похвалиш  :wink:
Малееее представям си какви емоции сега бушуват в душичката ти  :D, пожелавам ти следващи 9 месеца да не ти слиза усмивката от лицето!! :D

Янита много ...много се радвам за теб!! Честито миличка!! Айде още едни близнаци може да се появят на хоризонта значе :D пожелавам ти лека бременност с най щаслив финал  :wink:

Надежда...живей си живота, наслаждавай се на всеки ден и мисли само хубави работи,трябва да вярваш че ще успеете още от 1 път :wink:, ще видиш  :D
Пожелавам ти най хубаво тържество и до година да празнувате годишнина с бебо или бебета  :drunk: :bori_002: :bori_015: osi_9
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #509 -: Юни 03, 2011, 14:00:41 pm »
Охоооо, Надежда,ама ти не знаеш ли???? 8O Ами то при ремонт на нова къща от младоженци,успеваемостта в забременяването била 99.99%!!! :lol: Ти въобще няма да стигаш до процедура! :wink: Вервай ми!!Както казва Н.В.С
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #510 -: Юни 03, 2011, 14:03:33 pm »
Благодаря ви приятелчета за хубавите думи и за подкрепата!
Точно така Надежда - горе главата и само на пред!
Ние сами диктуваме съдбата си, сами решаваме как да протече един наш ден, и тези "препъни-камъчета" в дните ни ни правят само по-силни и по-обичащи.
Сватбата ти трябва да е един от най-хубавите дни в живата ти. И ти ще го направиш такъв за теб и твоето момче. Отпусни се, отдай се на емоциите си! Нещата ще се наредят и ще си дойдат на мястото /както казват старите хора - таз година булка, догодина - люлка  :D / Изкарайте си едно прекрасно лято и септември с нови сили и много вяра - напред към сбъдването на следващата ви мечта! Желая ви го искренно от все сърце - най-веселата сватба и най-уютния дом, огласен от детски смях!
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #511 -: Юни 03, 2011, 14:09:51 pm »
Рачо, Янита :bighug: :bighug:
Щастлива мама на трима :)
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #512 -: Юни 06, 2011, 10:57:14 am »
Янита,мила да знаеш аз пък как те мислех :D.Нали беше казала,че искаш да почваш процедура и........... многооооооооооооооооо се радваам многооооооооооо бравооооооооооооооо :lol: :drunk:
Всичко да бъде наред ти пожелавам :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
 :bighug:
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #513 -: Юни 08, 2011, 10:15:00 am »
заваляха летни бебета от есени процедури  :D

вчера Чуспито стана мама на бебо Борис  :D

тук е темата за честитки http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=46039.0

Янита..Сиска..как сте момичета, аз все чакам двойни новини от вас  :D

Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #514 -: Юни 10, 2011, 18:44:53 pm »
Здравейте на всички !
Днес е един много красив и щастлив ден за мен и за съпруга ми!
Видяхме една мъъъничка тупкаща точица, в която е събрано така жадуваното от нас щастие....
:bighug:
Нямам точни думи, да опиша това, което чувствам.
БЛАГОДАРЯ!

Сега чакаме Янитка да се похвали. :wink:

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #515 -: Юни 10, 2011, 19:06:25 pm »
Честитоооооо, Сиска! Много се радвам. Лека и спокойна бременност.
Янитка, чакаме и теб с добрите новини!
Хайде, кой е следващият?  :wink:
"Рибата става акула, когато излезе от водата, спре движението и ухапе полицай!"

*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #516 -: Юни 10, 2011, 19:12:11 pm »
Здравейте на всички !
Днес е един много красив и щастлив ден за мен и за съпруга ми!
Видяхме една мъъъничка тупкаща точица, в която е събрано така жадуваното от нас щастие....
:bighug:
Нямам точни думи, да опиша това, което чувствам.
БЛАГОДАРЯ!

Сега чакаме Янитка да се похвали. :wink:

Siska81, прекрасно, толкова много се радвам :)
Прегръщам те!  :bighug:
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #517 -: Юни 10, 2011, 19:51:51 pm »
Оп Сисонка и тука да ти кажа едно мнооогооо голямо Честитоооооооо,прегръдки и целувки и да знаеш че това мъничко тупкащо нещо е реалнпост ,и тази реалност ще е едно прекрасно бебче след има няма 8 месеца миличка.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #518 -: Юни 11, 2011, 10:54:54 am »
Момичета ,

Тази събота в "Точна диагноза" очаквайте:

Защо се стигна до забрана за доплащане над държавните 5400 лв. за ин витро? При какви условия клиниките за ин витро ще могат да продължат работата си с фонд "Асистирана репродукция"?
 
По темата ще разговаряме с Радина Велчева от фондация "Искам бебе" и с акушер-гинеколозите Павлета Табакова и Георги Стаменов.
 
Гледайте "Точна диагноза" в събота от 12,30 ч. само по TV7!


Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #519 -: Юни 11, 2011, 12:31:48 pm »
Сиска честито миличка  :D
пожелавам ти леки оставащи месеци и едно ревящо бебе на финала  :D
страшно много се радвам за вас!!!! :D