0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #360 -: Април 24, 2011, 10:43:21 am »
Честито Възкресение Христово!
Нека Великденските празници бъдат изпълнени с радост и много щастливи изненади!
Желая  Ви много мир и надежда, сбъднати пролетни обещания и щастливи нови спомени!
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #361 -: Април 24, 2011, 12:38:42 pm »
Христос Возкресе, мили момичета и Рачо!
"Рибата става акула, когато излезе от водата, спре движението и ухапе полицай!"

*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #362 -: Април 24, 2011, 12:56:31 pm »
Воистина Възкресе!

Честит празник!


Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #363 -: Април 24, 2011, 18:05:08 pm »
Христос Воскресе!

Много щастие ви пожелавам на всички! Да светят очите ви от радост до края на тази година!

При мен стана 5-ти ден след трансфер, преди 3 дена усетих леки болки като при ПМС, но на следващия ден изживях голям стрес, който продължи около час и мисля, че бебетата са се гътнали. Сега освен, че тестовете са отрицателни, искам да ви кажа, че нищичко не чувствам. Дори гърдите ми започнаха да спадат, че се бяха надули от разните им там хормони. Аз замразих два броя бебета за всеки случай, дано пък те се хванат, че иначе всичко много хубаво, само тая пункция не я искам втори път :P
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #364 -: Април 24, 2011, 18:12:49 pm »
Честит празник на всички!
KiaraTiara - ама ти много рано си ги зачаткала тия тестове. 5-ти ден след трансфер и ако ми кажеш и че е домашен си направо за бой. Домашния най-рано 12-13 ден след трансфера ако ти е бил на бластоцити, кръвния на 10-ти. Хич и не се надявай да ти отчете нещо на този етап. Моя домашен на 14-ти ден след трансфера показа едвааааам забележима втора, чак като си направих кръвен се успокоих, че наистина съм бременна. А пък за симптомите съвсем няма смисъл да говорим, дори и да има някакви не можеш да знаеш дали са от хормоните които приемаш или от бременност. Така че поне още 5-6 дни изтрай преди да си мислиш за замразените. Дано да няма нужда от тях  :wink:
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #365 -: Април 24, 2011, 18:20:12 pm »
Киара, не съм от вашата темичка, ама ти сега научен труд ли ще правиш? Какви са тия тестове на 5 ден?!  :bonk: То вярно, че сърце юнашко не трае, ама недей така. Докато не стане време за тест, както ти е писала и Деси, няма да отписваш опита, а дори напротив - бременна си!!! Симптомите - наличието им или липсата им не са никакъв ориентир толкова рано. Изчакай си времето до кръвния тест. Ти да не мислиш, че жените, които забременяват спонтанно, не са изложени на стрес? Ама вярно, че е съвсем друго като си нямат и на представа. Сега, хапни едно червено яйце и ако можеш мисли за нещо друго.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #366 -: Април 24, 2011, 18:25:41 pm »
Сега, хапни едно червено яйце и ако можеш мисли за нещо друго.
Точно така  osi_9
KiaraTiara, по-оптимистично, мила!
И теста след една седмица го повтори :)

*

    fifonqk

  • ***
  • 175
  • вярвах и чудото стана
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #367 -: Април 24, 2011, 22:16:57 pm »
Киара,чета и чак ти се ядосвам,каква е тази глупост която си направила,защо излишно се товариш без да има причина.Всичко бях чувала,но чак пьк за тест на 5-ти ден???????? Бьди спокойна и всичко ще си дойде на мястото,аз на 10-ти ден не бях сигурна дали още не е рано за тест,а ти толкова рано.Хайде потрай още малко,не остана,успех:)))
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #368 -: Април 25, 2011, 10:22:58 am »
Христос возкресе,момичета! Много здраве на всички ви! Спокойствие и щастие в семействата!
Киара,то вярно ,че сега са празнични дни,на такъв празник е вярно също ,че ставата чудеса,ама чак пък тест да ти покаже на 5ти ден....... :lol: То вярно,че няма невъзможни неща,освен петел да снесе яйце и да си облечеш панталона през главата,ама те не са от нашия "бранш".... :wink:
Я,лапай агнешко и яйца и зелена салата и си гледай кефа!  Има време и за тестове,и за местове. А,той ,резултата е ясен ,бе +++++ :D
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #369 -: Април 25, 2011, 10:58:33 am »
Честит Празник момичета и Рачо :)Христос Воскресе   :) Здраве и благополучие желая на всички, само радост и усмивки да има в домовете ви  :D И чакаме само хубави новини да знаете :)))

п.п. Не пиша често, но си ви следя ;)
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #370 -: Април 25, 2011, 11:14:48 am »
Христос Воскресе! Нека Господ даде да  сме здрави и да гушкаме здрави бебоци всички !  :D
Киара и аз идвам да ти се карам бива ли така на пети ден да правиш тест . Моля те не се настройвай  отсега.Всичко ще е наред ,то бива ама си по припряна и от мъжа ми да не си зодия овен ???
Хайде чакаме хубавите новини следпразнично! И какви симптоми търсиш аз сега втория път не мога все още да разбера че нещо става с мен освен че ми расте корема ! :wink:

Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #371 -: Април 25, 2011, 19:41:50 pm »
Айде бе, скици! Днес ми е 6-ти ден от трансфера, направих едно престо. Нали си ме познавате, само чакам да отворят утре лабораториите и съм на кръвен :P. Престото ми показа чертичка и половина, ама такава половинка, дето не съм виждала никога. Ще си я пазя, докато не видя цяла втора чертичка. Тва за повдигане на духа, пък иначе каквото Господ реши :)
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #372 -: Април 25, 2011, 20:56:25 pm »
Киара, наистина доста рано си почнала с тестовете. Не, че аз не бях същата де, ама от 5-ти ден не съм почвала чак :wink:
Аз също бях с трансфер на 5-ти ден, и направих тест (не помня престо ли, клиър вю ли беше) на 7 ден от трансфера (като броя и самия ден на трансфера), излезе мноооого бледа втора черта. Направих втори уринен (шуърчек) 48 часа по-късно - или 9-ти ден от ЕТ, втората черта беше вече съвсем видима, а кръвния показа 130 :)

Стискам палци утрешния ти тест да е още по-категоричен! :D


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #373 -: Април 26, 2011, 08:20:24 am »
Добро утро мацки, Рачо :hello:

Христос воскресе!

Киара, твърде рано е още за тестове...не се измъчвай и настройвай излишно. Каквото е речено, ще бъде! Ще видиш, че ще имаш не едно, а newsm06  :D
Вярвай! :)
Щастлива мама на трима :)
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #374 -: Април 26, 2011, 10:12:23 am »
Христос Воскресе на всички :).Бъдете много здрави и щастливи :balk_602:.
Пожелавам ви да се сбъдне най-съкровенната мечта да станете родители :bori_007: :bori_004: на прекрасни здрави деца.
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #375 -: Април 26, 2011, 15:51:16 pm »
Войстина Воскресе !
 Киарааааа,ми аз вече чакам да кажеш колко показа кръвния та да залагаме за 2 бебета ли ще имате или 3 хихихихиих :).Всичко ще е наред,това е ясно,щом си имаш и още половин чертичка ехее ;).
 Успех желая на всички ви :).
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #376 -: Април 26, 2011, 16:14:23 pm »
Еми,да!!!  :wink: То е ясно ,че ще е понече от едно бебе-все пак нали са чертичка и половина-не става да е бебе и половина,май!!!! :lol:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #377 -: Април 26, 2011, 17:06:00 pm »
Ах, да се радвам ли, да плача ли?

Днес, 7-ми ден след трансфер, хора, вижте кръвния:
HCG+b 93.43     mIU/ml

Микробиоложката ми се обажда по телефона и вика, ама тва си е 4-та г.с, възможно ли е? Викам, няма шанс, ама има шанс за много бебета.

Колко ми беше лесно до сега, а сега вече наистина много започва да ме е страх. Какво се случва с мен, ах. Ами ако нещо стане? Ще се пръсна :)
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #378 -: Април 26, 2011, 17:18:49 pm »
Ааааааа, 8O ама този резултат си е супер!!! :( Ама 7ден след ЕТ на 5ти ден ли беше ти??? То май си е време за такъв резултат,ама не семя още нищо да ти кажа аз!! Но цифрата си е направо прекрасна :lol:Не може да се каже ,че под влияние на медикаментите-доста си е добрааааааа,Киара!!!!
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #379 -: Април 26, 2011, 17:23:30 pm »
Да да, май добре изглеждат нещата, защото и днес си направх един шуърчек и той показа чертичка и половина. Днешния и вчерашния съм си ги сложила в дясното джобче, а предните два от 4-ти и 5-ти ден след ЕТ - в лявото. Определено разлика има в тестовете, а и прегнил ми биха само 5000 единици преди 13 дена.

Рачо, ми вие да не сте в Сф сега? Как вървят вашите дела? Ти само се включваш за кураж, ама не споделяш какво става в семейството ти :)