0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #340 -: Април 19, 2011, 08:35:53 am »
Момичета благодаря Ви :bighug:

Киара как вървят нещата при теб , трансфера ти мина ли или може би е днес? Много стиснати палци!
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #341 -: Април 19, 2011, 11:20:54 am »
Ей,момичета,  :x ама така няма да се разберем!!!!! Аз нищо не разбирам от лентички-ммлентички,че даже и на руской язьiк !!!! :? Яси казвайте хубавите новини в прав текст,като за "непросветени"!!! :lol: Ми топо-хубаво от това няма! Анджеликаааа,честито и от мене,вече!!! :) Да я напълниш тая лентичка до 9 месец и да не я усетиш даже! И после едни хубави бебешоци...!!! :lol:
Чакаме Киара да пусне инфо? Нещо се забави,но ми се струва ,че просто е опиянена от добрия трансфер на суперкачествени ембриони и все още не и се мисли за нас!! :lol:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #342 -: Април 19, 2011, 16:09:59 pm »
Ето ме! От днес съм в клуба на "бременна до доказване на противното" :)

От тук остава само да се моля :)
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #343 -: Април 19, 2011, 16:45:04 pm »
Ееее,ти пък много бързо ни забрави!!! :( Айде честито и от нас, но и ние ще стискаме палци,няма да си сама!!! :lol:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #344 -: Април 19, 2011, 18:52:41 pm »
Киара, браво, много стиснати палци от мен! Усмихнати и слънчеви дни!
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #345 -: Април 19, 2011, 20:21:33 pm »
Ето ме! От днес съм в клуба на "бременна до доказване на противното" :)



А нали знаеш, че противното няма да се докаже, така че готви се за 9 месечно дебелеене  :wink:  :lol:
Успех!
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #346 -: Април 19, 2011, 22:19:25 pm »
Киара стискаме палци и след две седмици те чакаме да се отчетеш с  :bfp:
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #347 -: Април 20, 2011, 09:53:18 am »
Киара ,още по-силно ще стискам палци :D.Късмет   :crossfingers:
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #348 -: Април 20, 2011, 16:58:17 pm »
Благодаря ви момичета, Рачо! Аз противно на някои пък се скъсах да стоя права и да излизам. Ще видим след 14 дена :) Каквото Господ реши :)
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #349 -: Април 20, 2011, 17:14:03 pm »
Ааааа,то остава в това хубаво време да се цопнеш в леглото и да дремеш у дома!??? 8O Да ти се смячка настроението и да се депресираш! Я,моля ти се!!!Давй смело навън,ходи,радвай се на слънцето!! :lol: Точно ще ги направиш природолюбители бебетата,вместо да са някои намусени сухари! :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #350 -: Април 20, 2011, 22:23:06 pm »
Благодаря ви момичета, Рачо! Аз противно на някои пък се скъсах да стоя права и да излизам. Ще видим след 14 дена :) Каквото Господ реши :)

 :lol: :lol:вчера на трансфера случайно ти ли беше момичето, което отишло без никакъв багаж, колко да си прибере децата и да си ходи.... :lol: :lol:

успех и чакаме най добри новини  :wink: :wink:
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #351 -: Април 21, 2011, 13:47:13 pm »
Благодаря ви момичета, Рачо! Аз противно на някои пък се скъсах да стоя права и да излизам. Ще видим след 14 дена :) Каквото Господ реши :)

 :lol: :lol:вчера на трансфера случайно ти ли беше момичето, което отишло без никакъв багаж, колко да си прибере децата и да си ходи.... :lol: :lol:

успех и чакаме най добри новини  :wink: :wink:

Даааа! Ми какъв багаж, дайте да не издребняваме сега :) Ама толкова бях превъзбудена от срещата с тях, че видях само една бременна жена в чакалнята, никой друг не забелязах. А, и един мъж дето се изсмя в коридора, на мойто "без багаж" :)




« Последна редакция: Април 21, 2011, 13:51:27 pm от KiaraTiara »
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #352 -: Април 21, 2011, 15:40:04 pm »
хааа...хаа :lol: :lol: :lol:, не съм била аз бременната жена.... :lol: :lol:, но голямо шоу си спретнала  :lol: :lol: щом новината се разчу... :lol:
представям си в каква еуфория си била  :lol:, щом даже и нощничка не си взе....а давайте директно ми ги връщайте по каквото съм дошла..... :lol: :lol:

няма значение.....важен резултата, нали така... :wink: :wink:
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #353 -: Април 21, 2011, 16:02:41 pm »
Ей ся дребнава работа osi_13 - с багаж, без багаж, с нощница или не...

Киара, мила, пожелавам ти от сърце мечтата ти да се сбъдне и след две седмици да се похвалиш с :bfp:
Ще чакам с нетърпение :)  :bighug: :goodluck:
Щастлива мама на трима :)
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #354 -: Април 21, 2011, 19:36:38 pm »
To днес е вече 2-ри ден след трансфер, мъжа сутринта слуша, слуша над корема ми и отсече: Карти играят! Ама да ви кажа честно нищо не чувствам. Ни болка, ни подуване, ни гадене, ни гърди, нищо. Сигурно са се гътнали вече, а? До сега се молех да спре да ме боли, сега се моля да ме заболи :D

Невенче, много ти благодаря! И аз стискал палци за тебе! Много!!!
« Последна редакция: Април 21, 2011, 19:39:34 pm от KiaraTiara »
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #355 -: Април 21, 2011, 20:22:03 pm »
Киара, не се безпокой, не е задължително да чувстваш нещо конкретно. Не е задължително да имаш и заклепване при имплантация /аз нямах/ и със сигурност е имало месеци, в които съм имало повече симптоми за бременност отколкото имах след трансфера. С две думи си вземай поддържащите медикаменти и си свиркай, остави децата да си играят спокойно на карти!  :D
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #356 -: Април 21, 2011, 21:06:16 pm »
Еееее,ама кой бие??? 8O Поне това не е ли ясно?? А на вързано ли играят??? :lol:какво казва мъжът?! :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #357 -: Април 22, 2011, 12:22:57 pm »
KiaraTiara, мъжа ти каза ли дали играят сентасе или четворка белот! Че в единия случай играчите са двама, а в другия четири. Късмет!


Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #358 -: Април 22, 2011, 12:39:26 pm »
KiaraTiara успех момиче !!!Бъди уверена ,че в теб има живот , който ще те направи щастлива, а сега нека си играят децата , че после ги чака по-важно нещо-срещата с мама и тати!!!
« Последна редакция: Април 22, 2011, 12:41:22 pm от speranza »
*

    fifonqk

  • ***
  • 175
  • вярвах и чудото стана
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #359 -: Април 23, 2011, 00:20:01 am »
Киара,още е прекалено рано да чувстваш каквото и да е било,и аз така си мислех че сигурно не са се хванали щото ми казаха след трансфера че най вероятно ще имам зацапване,да пия но шпа като започне да ме боли и какво ли още не.Еми нито имах зацапване,нито сьм пила но шпа,нито почувствах нещо че има в мен. И накрая- два броя за героя,така че това няма нищо общо,не тьрси излишни симптоми:))) Хайде успех :P