0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #960 -: Септември 27, 2011, 14:04:31 pm »
Момичета, ако позволите да се намеся... Тук има няколко теми за препоръчителните изследвания преди процедура:
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&Itemid=12&topic=29918.0
Моят лекар също не ми е искал нищо освен хормони, спермограма и цветна снимка, но аз на своя глава направих всички изброени в темата(че и още няколко отгоре :wink:) и факт е, че изникнаха проблеми точно там където докторът не възнамеряваше да търси(антиспермални антитела, микоплазми и уреаплазми и високи НК клетки). По въпроса за имунологичните изследвания имунолози и гинеколози са на противоречиви мнения, но аз лично не съжалявам, че дадох тези 250 лева. Сега съм на терапия, не знам дали тези НК клетки оказват влияние върху имплантацията и износването, но за себе си съм спокойна, че поне правя всичко каквото зависи от мен.
Пожелавам успех на всички!
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #961 -: Септември 27, 2011, 15:49:55 pm »
Ееее,Роска, страшно съжалявам и аз за този резултат!!! :( Не спирайте да вярвате,все пак никой не ни е обещавал да вървим по лекия път,нали!?Борбата ни е трудна.На всички ни! Доктора наистина не "уважава" такива -имунологични и генетични. Честно казано,в някои клиники  ги прилагат,но по-важното е ,че няма статистика и доказателства ,че те имат пряко влияние. Да ти кажа честно,този "филм" след неуспех сме го играли всички,за жалост.Първото ,което ти идва на ум е да се мяташ с изследвания и да търсиш причина във физиологията ви!! Не знам,не давам съвети,но ако на Алекса няма да са му полезни,то не правете излишни изследвания. Няма смисъл,ако трябва нещо,то всяка клиника си назначава изследвания. Вксе пак,те ръководят докторите в тяхната работа,но важното е да са назначени от самите тях. И най-важното е ,че с или без тези изследвания в АГ варна има много родени деца,даже над средния за страната % ,което е показателно!
Не се отчайвайте!! Краят идва,за някои ще е по-скоро,други ще се наложи да изчакаме,но вяра си трябва! :D
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #962 -: Септември 27, 2011, 16:03:06 pm »
Рачо :bighug: много ме трогна поста ти и да си призная - това е най-вярното нещо, което "чух" след неуспешната си процедура. Благодаря ти!

Щастлива мама на трима :)
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #963 -: Септември 28, 2011, 07:41:47 am »
 Добро утро ,теста е много положителен.Втората черта е наситена ,както другата. :D
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #964 -: Септември 28, 2011, 07:55:40 am »
Пуууу най-сетне! Браво Или, дано всичко да е наред до края :D Лека и безпроблемна бременност ти желая! :goodluck:
Щастлива мама на трима :)
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #965 -: Септември 28, 2011, 08:20:51 am »
Честитоооооо!!!!!! Леки и безпроблемни 9 месеца с прекрасен финал ти пожелавам. Аз тъкмо се бях попретиснила с "каръшките" заключения, радвам се, че най-после ги оправда и даде по някакъв начин надежда на чакащите. Щото честно казано бая се бях отчаяла последните няколко дни... :? сега мааалко по-спокойно ще чакам датата за своя тест.
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #966 -: Септември 28, 2011, 08:40:57 am »
Eeeee,Илиии,честитооооооо!!!!!! :D :D Аз пък съвсем те бх забравил тебе!!! :lol: :lol:видя ли,всичко си дойде на мястото! Това е заслужения край за всички ни,просто трябва изчакаме и да продължаваме по пътя си!! :) сега ти желая спокойствие и никакви проблеми поне до раждането!!! после бебето или ,може би,двете ще се погрижат да нямаш много спокойствие!! :wink: :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #967 -: Септември 28, 2011, 08:56:02 am »
Страхотна новина или, радвам се за теб, че както я бяхме подкарали с ----, работата ставаше отчайваща  :D
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #968 -: Септември 28, 2011, 09:39:16 am »
Или,честито мила,дано сега повлечеш карак и темичката ни да се напълни само с хубави новини!Пази се много и си почивай,това ще са твоите 9 месеца,когато ще си-най важната,после като се почви малкото човече всичко и всички ще сотанат на заден план:))
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #969 -: Септември 28, 2011, 10:04:50 am »
Хайде започна дъжда от +++++++ време беше някой да отприщи темичката.Или,много лека и безпроблемна бременност с колкото бебчета ти си мечтаеш.Честито!!!
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #970 -: Септември 28, 2011, 10:39:15 am »
 :bighug:
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #971 -: Септември 28, 2011, 11:48:29 am »
Радвам се за теб Или ,давай напред все така !!!
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #972 -: Септември 28, 2011, 13:14:59 pm »
Или, честито и от мен! Искрено се радвам и желая на всички в този форум в най-скоро време да се похвалят с две чертички!
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #973 -: Септември 28, 2011, 16:35:51 pm »
Браво момиче! Само така! Честито и от мен! Лука и безпроблемна до края ти пожелавам!  :bighug:
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #974 -: Септември 29, 2011, 14:25:57 pm »
Илиии, ама знаех си аз :wink: То който ме види на пункция или трансфер, нали знаеш крайния резултат :D Ееее, честито, и само хубави емоции оттук нататък :)

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #975 -: Септември 29, 2011, 14:43:43 pm »
Сисе, още от сега си специално поканена на следващата ми пункция или трансфер :lol: Жива, здрава да си там те искам :lol:
Щастлива мама на трима :)
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #976 -: Септември 29, 2011, 15:43:16 pm »
Сисе, още от сега си специално поканена на следващата ми пункция или трансфер :lol: Жива, здрава да си там те искам :lol:
Дай Боже живи и здрави, там сме :wink: Ти само кажи.

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #977 -: Септември 29, 2011, 18:14:46 pm »
 :) И аз си давам заявка за присъствие, за кадем!  :bori_015:
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #978 -: Септември 29, 2011, 18:28:51 pm »
ili  :drunk:
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #979 -: Септември 29, 2011, 18:52:29 pm »
Малко търпение... :D