0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #840 -: Септември 10, 2011, 08:36:33 am »
Ееееее,с любов, с любов ,ама чак към кабинетите???? :o :o Ти Милчо,Тошко ,мене и всички останали от нашия "вид" къде ги слагаш??? :x :x Или,те " шофьорите " не се броят? :lol:Нали това им е работата??? :wink:
« Последна редакция: Септември 10, 2011, 10:24:38 am от ra40 »
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #841 -: Септември 10, 2011, 09:58:46 am »
Добро утро,момичета!Вчера за пореден път се убедих,че сме пациентки на най-добрата клиника,а нашия Доктор е не само голям професионалист,а и Човек.
Миналия ден си пътувахме от Варна,не знам дали от дългия път или от друго,но болките за които ви писах доста се засилиха,с Ани се чухме по друг въпрос и аз и казах ,че не се чувствам много добре.И вчера телефона ми звъни и ми се обажда Д-р Александров,да ме пита как се чувствам и да ми каже за какво да се наблюдавам и ако забележа нещо да му се обадя по всяко време.Колко от лекарите в софийските клиники звънят на една от многото си пациентки да я питат как е?Трогнах се много от вниманието и се убедих,че за този Доктор аз не съм просто папка с пореден случай.
А сега да ви споделя нещо за ,което сигурно много ще се смеете от вчера имам ужасно гадене,като казах на Александров бая се посмя,каза че няма как на 6-ти ден от трансфера да имам такива симптоми.Вчера си мислих,че е нещо временно,но днес от 7 часа не мога да стана от леглото.Каква е тая работа не знам :ask:Чували ли сте някой да има такава случка?Как се надявам да е станало,ако ще да повръщам до 5 месец,както с първото,съгласна съм:))))
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #842 -: Септември 10, 2011, 12:57:41 pm »
Какво да кажа :Dдоктора си ни е суперрррр.Станкова,на мене не ми се е случвало да ми е лошо по това време,само не се притеснявай всичко ще е наред вярвай :P

И на мене ми се иска да започна процедура (както си и беше по план), но  майка се разболя тежко и съм доста под стрес та няма да стане за съжаление.Още малко се чудя,но не.
Стискам палци на момичетата :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Janita,честито ти шаренки бебенца :D,успех и на тебе yahoo_17
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #843 -: Септември 10, 2011, 18:33:37 pm »
Здравейте :hello:

От сутринта като сме излязли, чак към 16ч се прибрахме, установих, че в хайманосване по-леко минава денят :lol: При мен ни гадене, ни болка, ни стон...:lol: днес трябва да сме вече стадий бластоцит :), а утре да си разпукваме обвивката :D

Барбаронче, героиня си ти, 5-6 инвитро процедури 8O милата, бая мъка си изтърпяла. Да ти е живо и здраво златото :D

Теди, дано тези неразположения и гадения са симптом на бременността ти, и накрая едно палаво :babyflips:

Мих, аз те помня още от времето, когато прави процедурата, тогава повече четях, но добре помня историята ти...дали сега или след някой друг месец, пожелавам ти най-сладките бебчета на света! :lol: Успех, и дано майка ти се възстанови скоро!

Рач, броим ви бе, как да не ви броим, че за къде сме без вас :bighug:
« Последна редакция: Септември 10, 2011, 18:38:27 pm от *Надежда* »
Щастлива мама на трима :)
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #844 -: Септември 11, 2011, 23:11:26 pm »
Еййй, Рачо, лИбов - не чак към кабинетите  :wink: Имам пред вид, че всичките ми процедури са били изпълнени с много положителни емоции! Винаги съм вярвала, че ще успея - просто си знаех  :wink: Е, малко по-късничко, ама затова пък е по-сладко  :lol:

А пък без вас мъжете - закъде бре! Аз моя за шофьор нали знаеш, че почти не го ползвам  :wink: За по-важните неща го викам аз  :lol:

Ако знаете последните две процедури като си биех сама инжекциите - колко бях горда от себе сииииии  8)  :lol: Ама и как няма - като преди това дори не съм гледала като ме боцкат!

Ако трябва да съм точна - 5 стимулирани опита имам и 2 замразени трансфера. И при всичките ми 3 опита в АГ - Варна - имаше бременност! Но мъки по самите процедури никога не е имало - толкова бях щастлива по време на процедурите, че....... Такова настроение цареше около мен, че доста хора ми се чудеха  :oops: И трансфери съм имала и на 3-ти и на 5-ти ден и пак имаше бременност!

Честно - ако нямах този проблем с износването - пак бих се метнала, но....... НЕ! Засега :wink:

Сега стискаме палци на вас всички, които очаквате положителните тестове!
А, Надежда, ами то бластоцистче - и едничко ти стига  :wink: Моето сега спинка в кошарата! Едничко за мен, щото повече не ми се полагаха  :lol:
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #845 -: Септември 12, 2011, 18:37:57 pm »
Здравейте!  И аз да се отчета размразиха днес ембрионите ни и единия както се изрази док. е страхотен, та ми направиха трансфера. Сега предстои голямото чакане и надежда за +++. 
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #846 -: Септември 12, 2011, 18:50:56 pm »
Роска yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: ще чакаме заедно :D

Мен вчера ме понаболяваше ниско долу, та се наложи да пия два пъти но-шпа. Днес обаче всичко е спокойно, ни болка ни дявол. И гърдите почти не ме болят вече, та се притесних, ама трябва да вярвам, нали така?

Понеже нали все следя развитието на ембрионите, мъжа днес констатира, че били на "нисък старт за влизане в схема кърлеж" :lol: Да съм се хранела повече, че щели да ми изпият кръвта... :lol: :lol: :lol:

Щастлива мама на трима :)
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #847 -: Септември 12, 2011, 19:47:14 pm »
 Стискам палци roska01
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #848 -: Септември 12, 2011, 20:09:30 pm »
Роска стискам много палци твоята снежинка да ти донесе много радост!Момичета адски ме боли главата откак започнах Естрофема,аз по принцип съм с тежка мигрена,сега не знам какво мога да пия.Моите лекарства за мигрена са строго забранени за бременни.Не ми стигат нервите,ами това главоболим ме побъркава :( :(
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #849 -: Септември 12, 2011, 20:22:07 pm »
roska, късмет със снежко! Както корейците казват - Файтинг!!!
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #850 -: Септември 12, 2011, 21:16:28 pm »
Роска стискам много палци твоята снежинка да ти донесе много радост!Момичета адски ме боли главата откак започнах Естрофема,аз по принцип съм с тежка мигрена,сега не знам какво мога да пия.Моите лекарства за мигрена са строго забранени за бременни.Не ми стигат нервите,ами това главоболим ме побъркава :( :(

Знам,че парацетамола е позволен!Ако бъркам,някой да ме поправи! :)


*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #851 -: Септември 12, 2011, 21:25:57 pm »
t.stankova, на мен ми ставаше лощо и ми се гадеше 7 дни след трансфера. Не съм си и мислела, че е възможно да има връзка, по скоро смятах, че съм настинала:)
'ма не бях:)

Много, много късмет:)на всички ви
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #852 -: Септември 12, 2011, 21:51:47 pm »
t.stankova, на мен ми ставаше лощо и ми се гадеше 7 дни след трансфера. Не съм си и мислела, че е възможно да има връзка, по скоро смятах, че съм настинала:)
'ма не бях:)

Много, много късмет:)на всички ви
Лиско,интересното е,че ми се гадеше 2 дни по цял ден и на тртия спря сякаш нищо не е било.Ама сега не знам какво да правя с мигрената,ти имаше ли проблем с главобилие?
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #853 -: Септември 12, 2011, 22:01:41 pm »
Да, аз страдам от главоболие и мигрена от години.
Пиех парацетамол или лежах с мокри и студени кърпи на челото. интересното е, че парацетамола ми помагаше...понякога.

Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #854 -: Септември 12, 2011, 22:20:04 pm »
Да, аз страдам от главоболие и мигрена от години.
Пиех парацетамол или лежах с мокри и студени кърпи на челото. интересното е, че парацетамола ми помагаше...понякога.


Е то това с комресите,тъмната стая и пълната тишина ,която искам да ми пазят си е едно на ръка:))Щом имаш мигрена знаеш точно за какво ти говоря...Интересното е,че при първата ми бременност нито веднъж не ме боля глава,още една причина да си мисля,че нищо не е станало този път:(((Ще опитам с Працетамол,макар да се съмнявам че ще помогне аз от дълго време съм на Емигран.
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #855 -: Септември 13, 2011, 08:53:51 am »
roska, Аз вървя след теб.Мисля,че се засякохме в коридора,но мен ме отсрочиха малко .Утре ще се моля и аз да се размразят  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #856 -: Септември 13, 2011, 08:58:33 am »
Охооооо, септември дойде и вече сме в "изчаквателна" ситуация за дъжд от  :bfp: Успех момичета!!! както казват корейците-  :goodluck: :lol: :lol:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #857 -: Септември 13, 2011, 09:20:29 am »
Благодаря на всички и от мен имате стиснати палчета. А относно лекарствата разрешени са парацетамол, нош-па и спазмалгон. Това  ми изписа док. като обезболяващи след първата процедура, заради болките от  пункцията, които продължиха и след трансфера. Хубав ден!!!
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #858 -: Септември 13, 2011, 11:42:46 am »
ili 7372 стискам палци дано да се размразят успешно мила!!! yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #859 -: Септември 13, 2011, 13:49:16 pm »
Персинавсички.
Аз отново съм в отпуск/болнични и пак  напред :D
ra4o   как сте ?
Още ходим на море -втора серия,много е хубавооо.