0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #480 -: Май 28, 2011, 20:06:42 pm »
Браво Сиска! Честито и от мен! Лека и безпроблемна бременност ти пожелавам! Наслаждавай се на всеки един момент - за теб ще е едно прекрасно лято!
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #481 -: Май 28, 2011, 20:59:17 pm »
Честито Сиска! Много спокойни и щастливи 9 месеца ти пожелавам  :)
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #482 -: Май 29, 2011, 22:07:13 pm »
Браво Сиска! Едно голямо ЧЕСТИТО и от нас! Леки и безпроблемни 9 месеца!
Мислих те и те очаквах да се включиш тези дни! (Като ходих на преглед към 18-ти май някъде беше, професора попита Александров какво се случва с момичето, което спечели процедурата. Отговорът беше, че вече се чака теста..............)
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #483 -: Май 29, 2011, 23:08:03 pm »
Хайде още една ветеранка в бременната темичка!
Честито Сиска! Леки оставащи месеци ти пожелавам, а то с това ЧХГ - май ще са два броя  :lol: Много се радвам за вас! Пази се и се наслаждавай на бременноста си!

А Рачо - той си знае, че ги мисля, но важното е, че на есен ще са вече най-малко 2 в 1  :wink:
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #484 -: Май 29, 2011, 23:55:40 pm »
Сисе, много съм щастлива от новината.
Пожелавам ти спокойна и лека бременност.
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #485 -: Май 30, 2011, 00:58:53 am »
Сисе,още едно честито и тук,всичко е ясно-ще имаме бебета :D!Този път ще ти изтръпват ръцете от носене,но на вашите деца :wink:

*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #486 -: Май 30, 2011, 10:08:28 am »
Страхотна новина siska! Честито и от мен, да сте живи и здрави!
Изтеглянето от томболата, магията на Коледа ..... ееееее супер късметлийска комбинация!!!  Желая ви най-прекрасните моменти от тук нататък!
*

    Scarlet_

  • **
  • 98
  • Отнесена от вихъра
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #487 -: Май 30, 2011, 12:08:40 pm »
Честито и от мен, Сисе! Много хубава новина! Лека и безпроблемна бременност ти желая!  :balk_7:




Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #488 -: Май 30, 2011, 14:02:43 pm »
Ееее, прекрасна новина, чак сега виждам тюх, Сиска желая безпроблемна и прекрасна бременност. Още повече ти пожелавам 1-2 пухкави слънце/слънчица, които след първата годинка ще ти вземат акъла, но така е за това сме се борили, а и нашия док. все така ги избира изпреварващи в развитието си, но по- добре иначе ще се чудим дали всичко е ОК.
Успех.
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #489 -: Май 30, 2011, 15:22:59 pm »
Благодаря на всички ви за милите думи и страхотни пожелания  !

Винаги, когато съм била благодарна за нещо, на някого, съм се чудела, как в такива моменти думите не могат да поберат и да изкажат това, което ти е в сърцето...

Рачкони..... :bighug:

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #490 -: Май 30, 2011, 19:57:40 pm »
Siska, честито момиче! Успех до края!
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #491 -: Май 31, 2011, 10:54:11 am »
Сиска , страхотна новина , много се радвам за теб ,нямам думи да ти опиша колко се радвам , лека бременност и бъдете щастливи!!!
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #492 -: Юни 02, 2011, 11:50:04 am »
Здравейте момичета :hello:

Има ли сред вас решила да прави процедура септември? Да си споделяме, че от сега треперя... :? Изчетох всичките теми дотук и вече знам какво предстои, нооо...
Първа процедура ще ми бъде - за протокола.
Щастлива мама на трима :)
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #493 -: Юни 02, 2011, 14:02:12 pm »
Ааааа,Наде,ами ти не си много отскоро тук, а първа процедура ,казваш???? :o До тук как стигнахте??
п.п. сигурно имаш постове,ама не ми се връща назад!! :lol:Нещо ми е адска"жега"! :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #494 -: Юни 02, 2011, 14:34:42 pm »
 :hello2:Рачо,

До тук стигнахме след почти година безуспешни опити...но след 5-тия месец започнахме да търсим причината. Правих хормонални изследвания - перфектни резултати. Спермограмата и тя перфектна. Тест за хламидия - о ужас...положителен. Последваха три курса антибиотик, наричам го доброволно самонатравяне. После правих при Александров цветна снимка, резултата от която беше проходими и двете тръби, но лявата има съмнения за сраствания...Александров не е много оптимист, че може да се случи нещо естествено, и изглежда е много прав. На 35г. съм, и нямам много време за размотаване. Затова решихме, ако до септември нищо не стане - почваме процедура. Малко ме е страх, защото четох как някои момичета и от трети и четвърти опит не успяват...но...никой не разполага със сътбата си. Моля се Бог да е милостив към нас и да ни благослови да си имаме дете, пък когато-тогава.

Виждам, че тук в темата сте всички много задружни и това много ме радва :D
Щастлива мама на трима :)
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #495 -: Юни 02, 2011, 14:43:59 pm »
Ееее,как няма да сме "задружни" :lol:Нали "сговорна дружина- бебета прави"!!! :wink: сега се сетих за твоята история.Нормално е всичко,ако може така се кажепри положение ,че въобще пишеш в този форум! :wink:Ти на Алекса не се връзвай много,много-той си е песимист по природа! При това дълбок,дано да е само в професионално отношение.Ако знаеш колко момичета е разплаквал, :(а после той самия се прави на най-учуден,като им гледа на ехо близнаците.симпатяга е той- просто не му се връзвай толкова и като ти каже нещо ,което не ти харесва умножавай го с х+2 и това е истината.като чета ,какво си написала,не виждам въобще място за притеснение. Подобни ситуации имаме много двойки! До септември има много време и както аз казва ,трябва да се наблегне на работата по ЕЦ!! Лятото е време за развлечения,отпуски ,хубави емоции и ...добро време за бебеправене,мамка му!! :lol: Като дойде септември,тогава ще го мислите. Освен това,не виждам защо се плашиш от това ,че имало хора ,които дори и след трети и четвърти опит нямали+ резултати?? Защо все се хващаме за неприятните факти..? :wink:Ами върни се малко само назад в темата и ще прочетеш за толкова много момичета ,които още при първа процедура и вече са готови с близнаците!!! :lol:
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #496 -: Юни 02, 2011, 15:19:40 pm »
Рачооо, колко си прав :bighug: Позитивно мислене му е майката, и вяра в успеха!
Щастлива мама на трима :)
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #497 -: Юни 02, 2011, 16:07:44 pm »
Здравейте приятелчета!
Крайно време е мисля и аз да се включа и да вдъхна оптимизъм в групата.
Добре дошла, Надежда! Няма да си сама! Септември всички ще стискаме палци и ще помагаме с каквото можем! После всички заедно ще се радваме на резултата!
Сега две думи и за мен - след неуспешен първи опит и след кратка почивка от два месеца, доки ми даде зелена светлина и се гмурнах отново през глава в морето от надежди, страхове и очаквания. И за щастие, мили мои, този път всичко е както трябва да бъде! Няма нужда да описвам как се чувствам /и без това не намирам подходящите думи/ всички вие знаете! На 30.05. доки не можа да каже категорично дали едно или две ембриончета са се хванали. Вика ме на преглед около 20.06. преди ваканцията и тогава вече ще знаем със сигурност.
Много прегръдки и стиснати палци на всички ви!
Мих, Бамбо, как сте бе момичета, много ви мисля, да знаете!
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #498 -: Юни 02, 2011, 16:15:45 pm »
Честито Янита!!! Това се казва новина,отново! Надежда,виждаш ли какво прекрасно посрещане организираха момичетата...!!! :lol:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #499 -: Юни 02, 2011, 16:27:03 pm »
Янита, честито ! Хайде ще чакаме още новини на 20.06. :wink:

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !