0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #460 -: Май 20, 2011, 06:59:26 am »
Маригри, тя не само Киара не пише...........Вчера бях на 7-мия етаж - народ, народ, процедури вървят, пък никой не казва до къде я е докарал............

А, и аз бях. Изкарах почти 4 часа там:) вероятно сме се видели и не сме се познали:) Успех на всички.
Явно пак е имало нашествие на форумки в АГ. Аз също бях там цели 2 часа , бях почти сигурна че това си ти Лиско /с една друга съфорумка/.
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #461 -: Май 20, 2011, 07:33:19 am »
и аз тогава висях 2 часа в АГ....само че на партера, чаках Георгиев да излезе от няква сложна операция и бая чакане ни падна до обяд, иначе мислих да се кача на 7 етаж, да видя Малена........ама с тая комисия на ВИПа голяма лудница беше и не посмях  8O 8O

иначе долу на лелката й научих репертуара кой на къде и защо и никъде не може... :lol:

мерси на всичките за пожелания, да ви се връща в най скоро време  :wink:

Маринче, каква комисия на ВИП-а е имало? Да не са решили да го ремонтират нещо, че от години май не му се е случвало?
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #462 -: Май 20, 2011, 09:10:34 am »
Маригри, тя не само Киара не пише...........Вчера бях на 7-мия етаж - народ, народ, процедури вървят, пък никой не казва до къде я е докарал............

А, и аз бях. Изкарах почти 4 часа там:) вероятно сме се видели и не сме се познали:) Успех на всички.
Явно пак е имало нашествие на форумки в АГ. Аз също бях там цели 2 часа , бях почти сигурна че това си ти Лиско /с една друга съфорумка/.


:):):)Следващия път да ми се обадиш:)
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #463 -: Май 20, 2011, 10:25:30 am »
Маринче, каква комисия на ВИП-а е имало? Да не са решили да го ремонтират нещо, че от години май не му се е случвало?

аааа, надявай се.... :lol: :lol:, доколкото разбрах проверяваха здравни пътеки...ала бала, кой ти гледа условията в които ни раждаме....по опасно ако таткото се качи на етажа и да ти даде една торба с нещо лично,не можело.....тя родилката само да слезе долу или ако не може, да намери някоя сестра да слезе.....и то за една торба що глупости и простотии, иначе цигани си шават навсякъде.....с тях нямат нерви да се занимават.. :lol:
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #464 -: Май 20, 2011, 10:27:09 am »
Marigri силно стиснати палци от мен, то не останало време  :D !
Обзе ме едно вълнение и еуфория ....
Успех мила!
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #465 -: Май 20, 2011, 14:40:10 pm »
Ееее,ами то си е за вълнение и еуфория,бе!!! :lol: момичета ,и таз добра,сега да се изпокарате що не съм пишел!! :wink:Еми,щото то няма нищо ново! С толкова опит тук,вече ми е пределно ясно ,въпреки рания ден, с ЧХГ -0.19 просто нямаме никакъв шанс. А и лелката -МЦ се появи по график!/еее тя при нас винаги е така и много ме нерви с нейната точност/.Споко сега,то вече ни мина! В началото,при първите несполуки, ти е криво цяла седмица,но със следващите опити вреето за тъжене се съкращава! :lol: Сега пак гледаме напред,но все още планове не сме правили.Доктора иска да ни види след като свърши МЦ и мисля да използвам случая докато Вили е там да ни подготвят докуементи за ФАР.Така и така става бавно,нека си имам вариант,че то вече и ресурса ни се изчерпа .... :( Сега ни чака хубаво  лято,весело и както чета, изпълнено с много положителни родилни емоции. Все пак трябва някой и от ветераните да остане,че да посреща новите момичета. :lol:
п.п. Сиска,силно те прегръщаме,момеееее!! Много те мислим! Едни"домакини" в тая тема стигат,време е да се изнасяш!!!
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #466 -: Май 20, 2011, 14:49:03 pm »
Рачо, знаеш, че на някои осмокрачовци като теб им се налага да напредват с две напред, едно назад. Пожелавам ви кураж и късмет!
*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #467 -: Май 20, 2011, 15:29:53 pm »
Рачо, много кураж на теб и на Вили! Господ като затваря врати, отваря порти!

Лиско, да не планираш увеличаване на лисичото царство у вас :D :D :D

Аз не съм ходила в АГ-то повече от месец и половина и направо ми липсва атмосферата на 7мия етаж, да си призная честно :D. Сега с нетърпение чакам да се върна и съм първа кипра на диванчето.

Много стиснати палци на всички в процедури!


Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #468 -: Май 20, 2011, 16:48:26 pm »
п.п. Сиска,силно те прегръщаме,момеееее!! Много те мислим! Едни"домакини" в тая тема стигат,време е да се изнасяш!!!
Зная Рачкони, зная, и вие постоянно сте в мислите ни :bighug:
Ако може хич да няма домакини, ще е много гот. Ей така докато дойде човек в темата и вече да се е изнесъл с бебе(или две, а защо не и три :wink:).

Господ като затваря врати, отваря порти!
Много точно казано, Ейле.

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #469 -: Май 26, 2011, 09:47:52 am »
Скъпи приятели,

На 25.05.2011 на бял свят се появиха дългоочакваните слънца на Marigri Дани и Алекс !
Това е темата за поздравления ;
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&Itemid=99999999&topic=45931.0
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #470 -: Май 27, 2011, 22:59:56 pm »
Здравейте момичета и Рачо :) Включвам се само да пожелая успех на всички, и най-вече много, много кураж на Рачо и Вили, все така борбени и уверени и дано още на есен вече да не пожелаваме кураж, а да честитим нещо мноооого голямо :)))
Хайде, чакам с нетърпение някой да се похвали :D
Хубав и слънчев уикенд на всички  :D
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #471 -: Май 27, 2011, 23:14:45 pm »
Лиско, да не планираш увеличаване на лисичото царство у вас :D :D :D

Няма да ме приеме доктора, иначе аз съм готова:)
Пък и ще имам трима помагачи:)))))))))))))))

Успех момичета и много се надявам с голяма част от вас да се видим на ДРЗ. Там атмосферата е още по-по-най:)
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #472 -: Май 28, 2011, 10:53:36 am »
Здравейте момичета и Рачо :)
В края на април , на 27ми, с много трепети,вълнения и надежди започна третата ни процедура инвитро в АГ Варна. Тя ни беше лъч светлина, нашият коледен подарък от екипа на АГ Варна и Зачатие!
Още със старта на процедурата се оказа, че ФСХ ми е завишен - при норма 9.3, резултат 14.9 .Докато успея да се свържа с  д-р Александров, минаха няколко дълги часа на притеснение, на паника, на хиляди въпроси, бушуващи в главата ми. Когато говорих с него, мнението му беше, че конкретно в моя случай това не значи нищо и можем да продължим процедурата. Реших, както винаги досега, да не се притеснявам и да се доверя на неговото мнение.
На първия преглед, ден 6ти от стимулацията с 225 ед.Гонал на ден, в единия яйчник имаше само два по-големи фоликула, а в другия един по-голям и два малки...Е, колкото толкова, казах си. Важен е крайният резултат ! Забраних си да се притеснявам за нещо, което и без това не мога да променя. Оставаше ми само да се моля и да се надявам да са качествени яйцеклетките накрая...
Втори преглед, ден 9ти от стимулацията с 225 ед.Гонал. В единия яйчник пет хубави фуликула, в другия така и не разбрах :oops: Това вече нямаше значение, толкова бях щастлива, че има и нови фоликули :)
Пункция на 12 ден от стимулацията , на 8 май 2011г. Резултата - 11 яйцеклетки :) Повече, отколкото при предните ми два опита :)
Не мога с думи да опиша как минаха часовете, докато стане време да се обадя и да разбера колко са се оплодили...При нас процедурата беше ИКСИ, тъй като имаме проблем с оплождането.
И така, със свит стомах и треперещи ръце, се обадих в клиниката. Отговор - 7 оплодени, трансфер на трети ден. Отново дъъълги часове в молитви, надежда и страх...Ще се делят ли, как ще се делят, ще има ли хубави до третия ден ?
Дойде денят на трансфера.
Отидохме в клиниката, но там ме посрещнаха Анито и д-р Кисьов. Трансфера се отлага за 5 ден, защото имаше разделени на 6,5,4,3 клетки, и предпочитали да ги изчакат до 5 ден, за да видят кои ще останат бойците.
Още два дни, които честно казано са ми все още като насън. В петък, 13 май, отидохме в клиниката със свито сърце, но въпреки всичко носейки и надеждата със себе си. Колко ли са останали, дали са качествени, има ли изобщо останали ембриони ? Ето такива мисли бушуваха в главите ни.
Качвам се на седмия етаж и там Малена ме посрещна, като ме помоли да изчакам първо да говоря с докторите и тогава да ме настанява...
Сякаш тавана се срути над главата ми...Казах си - край - сигурно новините не са добри, може би ембрионите са спрели да се делят  :(
След малко се появи д-р Александров, извика ме в кабинета си и с усмивка ми съобщи, че новините са добри - имаме един много хубав ембрион и един малко по-малко хубав :D
Е, не стъпвах, а летях по коридора, докато стигна до стаята , в която трябваше да се настаня.
..
..
..
Ден 13ти след ембрионтрансфер на 5 ден на два бластоциста - положителен уринен тест.
Ден 14ти - ЧХГ 1235 .
..
..
..
Много сме щастливи !!!
Много сме благодарни !!!
И мааалко уплашени  :oops:
Молим се на Бог този път всичко да е наред докрая...

БЛАГОДАРИМ ! 
На екипа на АГ Варна;
на Зачатие;
на Човечето,която ми подари един цитротид; на Ейле, от която имах подарък 4 близнашки гонала :wink:; на Съни - заведе ме да ям едни кексчета :lol:,Мънки,Сиксенс,Тини ( от нея си имам 3 опаковки утрогестан ), и всички, които ми помагаха дните на процедурата да минат по-бързо, по-неусетно, вдъхваха ми надежда и ме подкрепяха...
 :bighug:

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #473 -: Май 28, 2011, 11:18:26 am »
Ееее,ето го моя НЯКОЙ бе :))))) Сисее, радвам се, че си разбрала намека ми  :lol:
Честито отново и само положителни мисли и хубави емоции от тук до края  :D
*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #474 -: Май 28, 2011, 11:39:14 am »
Мен пък направо ме разплака :balk_21:

Сигурна съм, че те чака една прекрасна, лека и спокойна бременност с прекрасен завършек!


Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #475 -: Май 28, 2011, 11:53:46 am »
Сисонкееееееееееее,този път завършекът ще е с някой друг килограм отгоре ти хихихихихи,с едни два бебока хахаха подчертавам бебокааааааа  :lol: :lol: :lol: айде нека едното да е бебонка :),и всичко ще е наред.
 А сега ,спокойноооо,хапвай си на воля каквото си искаш и бъди щастлива за всеки миг който от тук нататък ти предстой да изпиташ.
 Прегръдки от нас с малкото чудо :).
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #476 -: Май 28, 2011, 13:08:52 pm »
Eeeeee, ама може ли така бе...!!! :x От три часа само не съм влизал тука и вече изтървах новината на годината!!!! :D Може ли да пропусна такова "тлъсто" ЧХГ!  :lol:
Честото на Сиса и Светльо! Не знам дали вече са осъзнали факта и осмислили цифрата на теста,но трябва да са наясно че ще стават родители. :party: Няма по-прекрасен край на един тежък път! Многооо тежък,но преодолим! Честито още веднъж! :bighug:

п.п. като се огледам,то мй само ние останахме!!! :oАма не е за дълтго,да знаете!!! osi_9 Хубавото в това е ,че поне ще сме облагодетелствани от гледна точка на дрешки,играчки, колички за близнаци и много батковци и каки ,които да ги занимават нашите..... :lol:
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #477 -: Май 28, 2011, 15:50:04 pm »
Сиска, честито! Наслади се на момента и ЗНАЙ, че скоро ще сте мама и тати!

Рачонка, така е - със сигурност ще има много помагачи за вашето наближаващо щастие! Прегръдки от нас!
"Рибата става акула, когато излезе от водата, спре движението и ухапе полицай!"

Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #478 -: Май 28, 2011, 16:37:27 pm »
Сис, разрева ме! Много се радвам! Пази си бебетата и чакаме първия преглед...Аз ще викам за близнаци!
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #479 -: Май 28, 2011, 19:37:34 pm »
Сиска,страшно се радвам мила  :drunk: :dance2: :dance2:.Много хубави моменти от тук нататък :P ти пожелавам.Стига толкоз чакане и мъка ,я. :bighug: