0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #440 -: Май 17, 2011, 17:01:04 pm »
И аз съм на същото мнение, че е рано.... :?
някой път има и късно имплантиране.....така че 7 ден много е рано,да си рискувате и да спирате хапчета, изчакайте още........и оставете мъничко надежда.......
в АГ на 5 ден трансфер, ти казват чак на 13 ден да направиш теста...

много ми стана мъчно за вас, много...... :(
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #441 -: Май 17, 2011, 17:31:20 pm »
Раче  :bighug: Не губете надежда!
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #442 -: Май 17, 2011, 20:01:44 pm »
Рачо, Вили  :bighug: :crossfingers: :bighug: :crossfingers:
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #443 -: Май 17, 2011, 21:31:49 pm »
Рачо,Вили  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17

Дай боже има супер изненада
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #444 -: Май 18, 2011, 12:58:23 pm »
Ех, Рачо, малко раничко ми се струва и на мен ... надежда малка запазете и утре тест отново. Дано! Аз съм едно от момичетата с късна имплантация, на 12-и ден, след ЕТ на 3-ти уринен не ме засече ..... тя медицината не е като математиката! Дано!
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #445 -: Май 18, 2011, 16:40:11 pm »
Абе, Рач, как на 7-мия ден го отписа??? Кръвен ли беше тоя тест и колко показа? Е мен луда ме направихте, че си пусках уринарни от 5-тия натам и всичките бяха с по една черта. Аз не губя надежда за теб, Рач. Не я губи и ти  yahoo_17

*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #446 -: Май 19, 2011, 02:41:54 am »
Раче, а бой де! Какви са тез глупости и за нови планове?!? Нали вървите по моите стъпки...............ами значиииииииииииии сега ще се радваме. Само му дайте още малко време на ЧХГ-то да се отдели в кръвта и урината, много сте го пришпорили.
Ей, целувам ви с Вили и ЗНАМ, че този път ще стане!!! Нали?!?
"Рибата става акула, когато излезе от водата, спре движението и ухапе полицай!"

Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #447 -: Май 19, 2011, 08:48:32 am »
Киара кажи как си бе момиче  :wink:, ходи ли на д-р..чухте ли пулсчета ?
Сидиш и мълчиш значе....аз съм убедена, че вече си свършила тая работа  :wink:.....ама с тези одрязани крила хич нищо не пишеш, много си лоша значе  :lol: :lol:
стискам палци всичко да е наред с теб и да ги пазиш бебоците, чу ли  :D :wink:
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #448 -: Май 19, 2011, 11:36:09 am »
Живи са. 7-ма седмица карат. Пуснахме пулс с една докторка, ама на бързо, че тя не обичала толкова рано да го чува. Стоя и чакам. Маригри, ми ти няма ли да родиш по - раничко? Да речем след седмица - две?
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #449 -: Май 19, 2011, 11:38:38 am »
Маригри, тя не само Киара не пише...........Вчера бях на 7-мия етаж - народ, народ, процедури вървят, пък никой не казва до къде я е докарал............
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #450 -: Май 19, 2011, 13:43:39 pm »
Ехаааа Киара, браво! Разбирам опасенията ти защо не ти се говори много, пази се и всичко ще бъде наред  :D!
Маригри коя дата избрахте с док?
Рачо стискам палци и силно се надявам че има още време за тест  :crossfingers:
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #451 -: Май 19, 2011, 14:08:44 pm »
Киара много се радвам, че всичко наред при теб  :wink:
Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност до края,а на финиша два здрави бебока  :wink: :D
Заповядай в темата за бременни, тъкмо сега има голям наплив от новодошли момичета, които са в твоите седмици, и няма да ви е скучно, а и много неща се научават  :wink:

Бамбоо...добре сме, другата седмица живот и здраве на 25.05 ще е секцио, стискайте ни палци  :wink:
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #452 -: Май 19, 2011, 14:58:44 pm »
marigri успешно раждане! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Щастлива мама на трима :)
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #453 -: Май 19, 2011, 15:30:54 pm »
marigri, ще стискаме!

..... Рачо не пише  :bighug: :bighug:
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #454 -: Май 19, 2011, 16:25:23 pm »
Маригри, тва е супер новина! Супер, супер!Много поздрави на децта от мен като се видите.
Рачо наистина не пише и не е честно, аз влизам по 5 пъти на ден да видя дали е писал.
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #455 -: Май 19, 2011, 16:31:24 pm »
Маригри, тва е супер новина! Супер, супер!Много поздрави на децта от мен като се видите.
Рачо наистина не пише и не е честно, аз влизам по 5 пъти на ден да видя дали е писал.

Момичета ,какво искате Рачо да ви пише,едва ли в този момент им е до писане постоянно във форума,разбира се ако има хубави новиниии би писал...оставете го малко.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #456 -: Май 19, 2011, 17:04:32 pm »
Честити сърчица Киара, пожелавам ти една прекрасна и безпроблемна бременност докрая !
Маригри, тва е супер новина! Супер, супер!Много поздрави на децта от мен като се видите.
Рачо наистина не пише и не е честно, аз влизам по 5 пъти на ден да видя дали е писал.

Момичета ,какво искате Рачо да ви пише,едва ли в този момент им е до писане постоянно във форума,разбира се ако има хубави новиниии би писал...оставете го малко.
Така е, наистина, трябва да уважаваме нуждата от лично пространство на всеки, тук няма честни и нечестни неща. Аз също пишех активно при първия си опит, получих много помощ, дано и аз съм помогнала...Изживях много красиви моменти, виждайки как толкова много хора, които дори не те познават, споделят твоята болка и те подкрепят и в успехите, и в неуспехите.
При другите опити обаче, някак си думите не излизаха от мен, не ми беше до писане...И това не е от суеверие, или нещо подобно, просто аз така го чувствах. Рачо ще пише :bighug:, когато сам реши .

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #457 -: Май 19, 2011, 19:28:28 pm »
Маригри, тя не само Киара не пише...........Вчера бях на 7-мия етаж - народ, народ, процедури вървят, пък никой не казва до къде я е докарал............

А, и аз бях. Изкарах почти 4 часа там:) вероятно сме се видели и не сме се познали:) Успех на всички.
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #458 -: Май 20, 2011, 01:08:45 am »
А, Лиско, че не се познаваме с теб - не се познаваме, но може и да не сме се засекли. Малена ми каза да отида към 9.00 часа и добре, че я послушах - док още не беше дошъл. Дойде към девет и нещо и аз успях да мина първа, така, че набързо приключих поне този път. :D
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #459 -: Май 20, 2011, 06:38:00 am »
и аз тогава висях 2 часа в АГ....само че на партера, чаках Георгиев да излезе от няква сложна операция и бая чакане ни падна до обяд, иначе мислих да се кача на 7 етаж, да видя Малена........ама с тая комисия на ВИПа голяма лудница беше и не посмях  8O 8O

иначе долу на лелката й научих репертуара кой на къде и защо и никъде не може... :lol:

мерси на всичките за пожелания, да ви се връща в най скоро време  :wink:
« Последна редакция: Май 20, 2011, 06:40:29 am от marigri »