0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #420 -: Май 08, 2011, 10:40:02 am »
Привет на всички :).Как сте?И аз като бамбоо ви чета от време на време.Много се вълнувам и аз за мамите,които съвсем скоро ще родят :drunk:.Като се сетя,че не беше много отдавна времето когато бяха в процедура 8O,а ето сега са на финала да станат родители :P.Много късмет ви желая от цялото си сърце-колко много помагате и колко сте преживели заслужавате щастие.

Киара браво,че и две супер :D.Късмет ти желая
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #421 -: Май 08, 2011, 14:54:11 pm »
Бамбоо...Мих.. :bighug:
мерси за пожелания и стиснати палци през цялото време, аз после ще ви стискам вече в троен размер.....с бебоците, така че успеха ви в кърпа вързан... :wink:, а колко летни бебета се очакват сега от нашата темичка....така че вяра и кураж и до година бъдете готови и вие  :wink: :bori_016: :bori_002: :bori_011:за среща с вашите бебоци  :crossfingers: :crossfingers:
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #422 -: Май 08, 2011, 17:28:07 pm »
marigri, като ти гледам подписа срещата с децата наближава. Хайде, да пишеш за кога да стискаме палци и да подгряваме темата "Честито"!  :D
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #423 -: Май 08, 2011, 20:00:56 pm »
Браво Киара! Какви подрязани крила с тази хубава новина бе момиче? Всичко ще се оправи, няма как да няма следи от стимулацията, ето аз още не мога да нормализирам цикъла си и имам по някое келяво фоликулче в яйчниците....важното е че имаш две прекрасни точици и в тяхна чест всичко се преживява! Пази се и мисли позитивно!
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #424 -: Май 09, 2011, 10:35:52 am »
Привет :) в предния си пост пропуснах и мамите,които вече се радват на бебоци :D и които ме подкрепяха постоянно и много ми помогнаха с моите притеснения и определено ме успокояваха и Рачо без него на къде незнам.Страх ме е да изброя по именно да не пропусна.

Бамбоо и на мене сега докато ми се нормализира цикъла.Нямам търпение дано всичко е наред,че и без тва не правя много яйцеклетки.То иначе щях да се метна на другия месец :lol:

А Янита не трябваше ли тоя месец да започне опит :ask:
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #425 -: Май 17, 2011, 08:41:39 am »
Здравейте момичета,как сте? Прекрасна сутрин,дано е такова и настроението ви! Едно въпросче ще си позволя само- 7 ми ден от ЕТ на 5ти ден,не е ли рано за уринарен?? Може ли да се има доверие или по-добре е да се изчака??Или кръвен да се пусне,ако няма търпение момичето?
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #426 -: Май 17, 2011, 09:20:21 am »
Здравейте момичета,как сте? Прекрасна сутрин,дано е такова и настроението ви! Едно въпросче ще си позволя само- 7 ми ден от ЕТ на 5ти ден,не е ли рано за уринарен?? Може ли да се има доверие или по-добре е да се изчака??Или кръвен да се пусне,ако няма търпение момичето?
Раничко е още ... да изчака още 2-3 дни и да действа, но по-добре направо с кръвен тест. Много стиснати палци на момичето и момчето  :wink:
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #427 -: Май 17, 2011, 09:46:14 am »
Момичета, спешно ми трябва номера на Малена, ако някой може да ми го напише на лични. Благодаря предварително.
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #428 -: Май 17, 2011, 09:50:21 am »
Момичета, спешно ми трябва номера на Малена, ако някой може да ми го напише на лични. Благодаря предварително.
0888240015 Малена
613805 телефон в клиниката

http://invitro-varna.com/index.php?m=381&lang=1 тук има всички телефони
« Последна редакция: Май 17, 2011, 09:53:27 am от Angelina »
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #429 -: Май 17, 2011, 09:52:55 am »
Момичета, спешно ми трябва номера на Малена, ако някой може да ми го напише на лични. Благодаря предварително.
0888240015 Малена
613805 телефон в клиниката
Благодаря много :)
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #430 -: Май 17, 2011, 10:04:06 am »
Няма рано,да пуска кръвен или да пишка,щом няма търпение,какво значи рано,я в джаза ;)
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #431 -: Май 17, 2011, 11:25:15 am »
Рачо, бих заложила на кръвен!
Цяла сутрин ви мисля и стискам палци...УСПЕХ!  :goodluck:
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #432 -: Май 17, 2011, 12:18:23 pm »
Здравейте мацки :hello:

Рачо, osi_9 дано теста да е + :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Ех, момичета, много съм отчаяна нещо напоследък...дали имам шанс на 35 години опита ми инвитро да е успешен? Толкова много искам да си имаме бебче и да направя момчето си най-щастливия мъж на света... :)

В началото на септември ще стартирам процедура...има ли други кандидат-септемврийки?
Добре че ви има вас, колежките по неволя, че да се подкрепяме и да си споделяме...ех, съдба... :?

 
Щастлива мама на трима :)
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #433 -: Май 17, 2011, 12:21:17 pm »
Здравейте мацки :hello:

Рачо, osi_9 дано теста да е + :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Ех, момичета, много съм отчаяна нещо напоследък...дали имам шанс на 35 години опита ми инвитро да е успешен? Толкова много искам да си имаме бебче и да направя момчето си най-щастливия мъж на света... :)

В началото на септември ще стартирам процедура...има ли други кандидат-септемврийки?
Добре че ви има вас, колежките по неволя, че да се подкрепяме и да си споделяме...ех, съдба... :?

 
имаш имаш и то голям, аз бях на 37 и след 2 неуспешни в друга клиника стана тук, вече е на 3 годинки.
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #434 -: Май 17, 2011, 12:30:40 pm »
Шматка :bighug: благодаря за подкрепата! Ех, дано имам късмет и аз... :)
Щастлива мама на трима :)
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #435 -: Май 17, 2011, 14:36:32 pm »
Еййй,точно тия постове исках да прочета и аз,момичета!!! :D Не знам вечена къде да гледам-нагоре към небето ли,надолу към земята ли,на кой Господ да се кланим....?? При нас отново нищо не се получи! Няма да ви говоря ,колко надежди,очаквания,трепети вложихме.... Мисля,че всеки е наясно,щом чете тези редове! Вече не знам- за септември ли,за декември ли,тази година ли,ФАР ли,Ец ли,въобще пълен хаос!! само ддето вече си е "организиран" хаос,след толкова "трудов стаж"!! Жалко! Все ми се искаше да представим по-добре,даже си го бях внушил! както обикновенно ,де!! :?То важи за всички ни,май! :lol:
п.п. що ли ми е толкова весело??? 8Oмай се наплаках вече!!!
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #436 -: Май 17, 2011, 14:46:59 pm »
Ех, Рачо, искрено съжалявам...
« Последна редакция: Май 17, 2011, 15:02:20 pm от *Надежда* »
Щастлива мама на трима :)
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #437 -: Май 17, 2011, 15:04:42 pm »
Рачеееее  :bighug: :bighug: :bighug:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #438 -: Май 17, 2011, 15:35:12 pm »
Рачо, кръвен тест ли направихте?

На 7 ден е много рано да отписвате опита та било и на бластоцист.
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #439 -: Май 17, 2011, 15:46:37 pm »
Подкрепям мнението на Лис, Рачо, рано е за тест а още повече да отписвате опита. Продължете с лекарствата и в деня, когато ви е казал док. направете тест!

Дано не се наложи да правите нови планове!


Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън