0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #380 -: Април 26, 2011, 18:47:33 pm »
Киарааааааааа,ами това си е супер ,ама супер резултат :)
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #381 -: Април 26, 2011, 19:48:41 pm »
Киара, много хубав резултат, ти счупи всякакви рекорди по ранни тестове! Честито и от мен! Колко ембриона ти върнаха на трансфера? Моите чертички на шуърчека на 8ми ден бяха доста ясно видими и още тогава Малена предрече многоплодна бременност :D. Каквато си нетърпелива, чак не те виждам как ще изтраеш до прегледа :D :D :D.


Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #382 -: Април 26, 2011, 19:54:22 pm »
Ееее, Киара, толкова хубави новини.....Винаги много се зареждам като завалят положителни тестове, в която и да е тема :wink:
Значи, те това му е цаката - правят се тестове, до показване на две чертички :lol:

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #383 -: Април 26, 2011, 20:08:04 pm »
Хаха, преди това обаче обявяваме ембрионите за "гътнали се", гътнали се били, а!!!


*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #384 -: Април 27, 2011, 08:06:40 am »
Хехеее, Киара :ballons: :cheerleader: :dance2: :dance2: :dance2:
Много се зарадвах на тази новина! Дано до края всичко е наред. Две-три, колкото-толкова! Целувки и се пази! :bighug: :goodluck:
Щастлива мама на трима :)
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #385 -: Април 27, 2011, 09:37:41 am »
Хей Киара браво , много се радвам за теб  :cheerleader: Наистина счупи всички рекорди по ранни тестове  :) Много стиснати палци и прекрасно бебче /та/ след девет месец  :D
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #386 -: Април 27, 2011, 12:14:23 pm »
Киара съвсем близо до истината си  :bori_012: или  :bori_015: :bori_002:
успех!!! :D

иначе след две пълни чертички представям си какъв терор ще падне на нашия док... :lol: :lol: :lol:, докато се видят точици, а после и пулсчета на УЗИ.. :lol:,каквато си нетърпелива не знам как ще изтраеш  :lol:

ти спря ли цигари,аааа....... osi_10
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #387 -: Април 27, 2011, 14:38:37 pm »
Ах, да се радвам ли, да плача ли?

Днес, 7-ми ден след трансфер, хора, вижте кръвния:
HCG+b 93.43     mIU/ml


Първо - честито! :D
Само да вметна обаче - ако не се лъжа вчерашния ден трябва да е бил не 7-ми, а 8-ми ден от ЕТ (погледнах назад  темата и доколкото видях на 19-ти ти е бил ЕТ) - брои се и самия ден на трансфер по принцип, само деня на пункцията е нулев и не се брои :wink: 
Но така или иначе и за 8-ми ден резултата е супеееер отвсякъде! :D Браво! :D

пп. Все си мислех, че няма да се намери някой по-луд да бие моя рекорд по ранен тест (уринен на 7-ми и кръвен на 9-ти), но ето че ти си с един ден преднина вече :lol:


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #388 -: Април 27, 2011, 15:12:48 pm »
Киара честито! Супер ЧХГ - сигурно поне две човечета си отглеждаш. Хайде дано всичко е наред до края и да си ги родиш живи и здрави!
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #389 -: Април 27, 2011, 17:07:04 pm »
Ето го и днешния резулт:

HCG+b 149.4     mIU/ml

Поправям се веднага, значи днес ми е 9-ти ден. И понеже съм невежа още в бебешките работи, разбрах, че се води 3г.с. и 6 дена  8O, което значи, че може и да не е многоплодна бременност.
Вчера звънях на доктора и на Ани, само Маленка неможах да открия да й се похваля и на нея.
А най - странното е, че в момента в който микробиоложката вчера ме осведоми за резултат, днес 24 часа по - късно аз съм изпушила едва 3 цигари.
Кфо стана - нинам  :P Само си стана. Нещо ми се обърна в сърцето. Ама ей сега отивам да си взема никотиновата дозичка, че да не си стресирам организма от такива резки промени.
Днеска си търсих някой да ми види плодните сакчета, ама заваля в София и се отказах. Ех, сега ако можеше да съм във Варна и да тероризирам Ани. А пък и май ми е малко раничко за тях, а?

Фас Пауза  :bighug:
*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #390 -: Април 27, 2011, 17:18:36 pm »
Киара, от деня на пункцията вадиш 14 дни и този ден смяташ за първи ден на менструацията, който въвеждаш за лентичките. И не си давай парите за преглед, още е много рано и нищо не може да се види, поне 10 дни трябва да минат. Гледай да спреш цигарите, от опит само първите 5 дни е кофти, после се ядва, а няколко месеца по-късно раздаваш акъл колко са вредни :oops:.


*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #391 -: Април 27, 2011, 19:42:32 pm »
Еййййй,Киара,честотооооо!!! :lol: И я дай по-спокойно бе,ти както я караш ще поискаш направо първокласници да родиш!!! :wink: супер си е резултата -още нищо не е ясно-едно ли две ли ,три ли.... 8O А тия тъпи цигари да вземеш да ги зае....ш,това си е тъпотия бе!! Аз вече 4 месеца не пуша и се чувствам ,преди всичко-свободен!направо не ми пука дали има магазин наблизо и дали има от "моите",хи хи хи  :D
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #392 -: Април 27, 2011, 20:04:44 pm »
Ей, Рач, ти все едно ще раждаш! Ще си умра от смях с теб  :)
Забранила съм пушенете в къщи, поне свеж въздух да дишаме :) Ама иначе мъка :)
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #393 -: Април 27, 2011, 20:08:25 pm »
Ехее Киарчее браво е тва е ,ами айде честито то няма какво повече да те бавя с честитката хихихиихихи,сега да видите едно или повече здраво развиващи се ембриончета с сииилно тупкащи сърчица :)))).Като те чета колко си нетърпелива сеедно чета за себе си аз бях същатааааааа :))) ( и все още съм  :lol: )
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #394 -: Април 27, 2011, 22:20:20 pm »
Киара, честито и от мен! Отдавна не е било така оживено в нашата темичка! Страхотна новина!  :D От тук нататък - лека бременност и едно, две, колкото дал Господ здрави бебета! А за цигарите и аз ще ти се карам - спирай ги вече!
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #395 -: Април 28, 2011, 10:48:51 am »
Честитоооооооооооо Киарааааа  :drunk: :cheerleader:.Много се радвам
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #396 -: Април 28, 2011, 12:17:11 pm »
А как стои въпроса със секса? Забравих да питам днес, но пък едвам го удържам тоя моя. Хич и не му пука какво се случва с мен. Тероризира ме сутрин, обед, вечер, и вече съм вдигнала ръце и мисля да го огрее вече  :balk_80: Ама много ме е страх да не стане мяу и пак да се гътнат  :)
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #397 -: Април 28, 2011, 12:22:47 pm »
Честито и от мен на Киара :) Не е момента сега за секс, защото матката трябва да е спокойна и да няма контракции.Не че е забранен, ама не се препоръчва. Изчкайате поне първия преглед и ако доктора каже си действайте  :lol:
« Последна редакция: Април 28, 2011, 12:24:43 pm от stoqnova »
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #398 -: Април 28, 2011, 13:17:17 pm »
Честито, Киара, Браво, замирисва на многоплодна! Е-хее, не съм ви проверявала няколки дни и каква прекрасна новина намирам! А, бе, Рачо, като му дойде вашето време кажи да се скрия пак!
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #399 -: Април 28, 2011, 13:19:15 pm »
Честито Киара:) Голяма радост е това да видиш положителният резултат!
За секса и аз мисля като Стоянова.
Твоят палавник да поуспокои топката, много по-важни неща са заложени  :lol: