0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #320 -: Април 15, 2011, 09:13:28 am »
Киара,успех ти желая :crossfingers:.Да си много много щастлива накрая  :bfp: :bori_004: :bori_007:.То не останало, бързо мина до тук нали :).
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #321 -: Април 15, 2011, 09:27:02 am »
извинявайте, малко не на място, но как си записвате час за преглед с д-р Александров  :oops:, ще съм благодарна на отговор :D
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #322 -: Април 15, 2011, 09:43:43 am »
Днес му е приемен ден, тичай бързо ако си от Варна. Иначе на телефоните на клиниката, аз така си записах. И то беше по - скоро уговорка, да дойда в петък от 9 часа да чакам да се срещна с доктора. Петък от 9 до 12 :)
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #323 -: Април 15, 2011, 09:45:44 am »
Благодаря, но не съм следващият петък, а тел. ако не съм нахална
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #324 -: Април 15, 2011, 09:50:54 am »
Ехее... Киара браво, страхотна бройка! Желая ти успех!
« Последна редакция: Април 15, 2011, 09:53:00 am от bamboo »
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #325 -: Април 15, 2011, 10:14:14 am »
Благодаря, но не съм следващият петък, а тел. ако не съм нахална

Това е сайта на клиниката http://invitro-varna.com/ има телефони за връзка.

Киара браво чудесен резултат , много стиснати палци  :crossfingers: За подуването обади се на доктора , правят вливания разни , ако има риск от хиперстимулация.Успех!
*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #326 -: Април 15, 2011, 12:06:37 pm »
Ангелинка, ама много хубава лентичка си имаш :wink:. Много се радвам, особено след първоначалните притеснения!

Киара, аз също се бях подула, но имах и болки, припаднах, викнаха ме в АГ и след една две системи бях пушка. Казаха ли ти вече колко са се оплодили?


Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #327 -: Април 15, 2011, 14:02:06 pm »
19 яйчица! Ехаааа, ти си героиня  :youwoman:
Айде  :goodluck:
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #328 -: Април 15, 2011, 14:17:32 pm »
Привет!
11 оплодени от които 1 с едно ядро. Значи остават 10.
Ходих да ми видят корема, ама не са ме слагали на системи, само получих предупреждение, че ако нещо се случи може да не стигна до трансфер и да се наложи да ме хоспитализират. С моя пуст късмет, направо си приготвям бесилката  :witch:

Да ви кажа честно поне не ми се гади и това ме успокоява.
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #329 -: Април 15, 2011, 14:32:05 pm »
Киара, 10 оплодени е супер! Относно подуването не съм веща, но съм сигурна, че ще се реагира адекватно и трансфер ще има когато си готова за това. Дано след 5 дни! Сега се грижи за себе си! Каква бесилка, най-вероятно никога преди това не си била толкова близо до успеха!!!
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #330 -: Април 15, 2011, 14:52:26 pm »
Kiara купи си аспержи да хапваш, помагат за подути коремчета и пий многооо течности ! Успех и пиши как си!

Еille благодаря ти  :)
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #331 -: Април 15, 2011, 15:21:17 pm »
Eeee, Киара,честотоооо :D!!! Ами то така става с коремчетата-когато много му се иска на човек да забремнее и те се подуват като на бременни!! :lol: Или,дали пък организма ти да не се готви за трансфер на 10 оплодени яйцеклетки??? :o Наведнъж,щото те ще бъдат толкова красиви и добре развити ,че няма да е честно да се върнат само две!!  :wink:
Само дето това е невъзможно, така че споко! Никакви хоспитализации,никакви системи! Пълна кондиция и супер здравен тонус,за да си брибереш бебоците! :P
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #332 -: Април 15, 2011, 16:31:15 pm »
Киара, бравооо :band: :band: :band: :band: :eating:

Дано, дано, дано! Стискам палците, да знаеш! Много късмет и успех ти желая от сърце! :D
Щастлива мама на трима :)
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #333 -: Април 15, 2011, 17:05:37 pm »
Привет!
11 оплодени от които 1 с едно ядро. Значи остават 10.
Ходих да ми видят корема, ама не са ме слагали на системи, само получих предупреждение, че ако нещо се случи може да не стигна до трансфер и да се наложи да ме хоспитализират. С моя пуст късмет, направо си приготвям бесилката  :witch:

Да ви кажа честно поне не ми се гади и това ме успокоява.
KiaraTiara сега давай с много вода по 3 л. на ден и много пържоли, месо  и аз бях така с подут корем с 17 Я  и док. на ЕТ като го питах той отговори - ми то от сега нататък още почвече ще се надува  :D
Сигурна съм ,че всичко ще е наред само не забравяй водата и месото колкото можеш повече.
успех.
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #334 -: Април 15, 2011, 18:27:48 pm »
Здравейте! Аз съм минала 2 процедури в АГ-то, първата беше 2008-ма и резултата е палав разбойник, който ще става "бати" сега на лято, следствие от 2-та ми процедура миналата есен. 
Включвам се за да дам съвет на Киара-Тиара, понеже аз бях така последния път. Изкараха ми 35 яйца и няколко дена подуването беше ужасно та и болезнено.Малена ми каза да си взема от Пикадили белтъчна добавка и да пия от нея сутрин и вечер, мнооого течности и правилно са ти казали месо. И аз бях се уплашила, дори ме болеше. Но не се отчайвай за трансфера ще си ок. Просто тия дни се постарай да спазваш този режим, обади се ако искаш питай за тази добавка, на мен ми казаха задължително да я пия доста време за да си навакса организма.Успех и много стиснати палци на всички.
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #335 -: Април 15, 2011, 19:14:38 pm »
Как ми олекна да знаете :)
Сега ходих до аптеката да си купя термометър - 37,3 имам. Утре сутрин отивам да изкупя месния щанд на Пикадили. А тази вечер имам едни яйца, ще ги варя явно :)
Не че съм била някога бременна, ама мисля, че влизам в 7-мия месец :D
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #336 -: Април 15, 2011, 19:31:08 pm »
Eййй,Киара,какви са тия яйца за вечеря,бе???? :x АААА,да не ги объркаш с ония,другите??? Добре че са на сигурно място-в сейфа на Док!!!  :lol:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #337 -: Април 16, 2011, 09:42:51 am »
KiaraTiara успех ти пожелавам в оплождането на яйцеклетките , дано скоро ни зарадваш с още по-добра новина ,не че тази не е добра за 10 оплодени яйцеклетки , но очаквам още по-добри вести от теб .Успех и вярвай , че ще стане!!!Angelina честита ти лентичка , много се радвам че при теб резултата е вече на лице , давай все в този дух!!!
ШМАТКА правилно ви е казала , че от сега нататък коремите ще се подуват все повече и повече ,така че не се плашете от подути кореми това е нормално и при мен беше подут корема , но след около 9 месеца се оправи :lol:!!!
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #338 -: Април 16, 2011, 10:31:55 am »
Еххххх че хубави новини има тукааааа  :drunk: ,браво Киара само така момичеее ;).И гледам една мноогоо хубава лентичка на Ангелинаа,суперрр много се радвам ;).Нека има само хубави новини вече в темичката пу пу пу ;).
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #339 -: Април 18, 2011, 09:11:16 am »
Киара предполагам трансфера ще е на 5 ден  :wink:
пиши как си, вярвам че няма да ти се размине трансфера и има няма след две седмици ще трябва да черпиш.. :bfp: :drunk:

Ангелинка пожелавам ти лека и прекрасна бременност  :wink:

Рачо нищо не споделяш как мина в София, пиши кога ще стартирате....да стискаме силно и дружно палците  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :wink: