0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #300 -: Април 11, 2011, 10:39:25 am »
Bamboo, аз бях през цялото време седях до теб :D, ако знаех, че си ти, поне по - бързо щеше да ми мине времето, аз съм с дълга къдрава тъмна коса. Нищо в някой от следващите пъти може пак да се засечем :balk_602:
url=http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=ani_mih][/url]
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #301 -: Април 11, 2011, 13:10:40 pm »
Еееее,момичета,до отидете то Рим пък да не видите папата! :lol:Да стоите една до друга, ама инкогнито!!
Бабмуу,с всички е така! След неуспеха се мятаме в едни дълбоки размисли, тежки изводи и драматични "филми"! Този период е много,много отвратителен! Задължително е да сте двама,пони в този момент и да се подкрепяте! Хубавото е,че винаги отминава и слънцето изгрява в душите отново! С нова надежда и с нов оптимизъм! Напълно естествено е да се размисляте върху варианти за изследвания! но все пак ,добре е ,че сте се допитали до Док! По-добре спазвайте това, което той ви е казал - ако на него няма да му помогнат тези изследвания,то няма смисъл да се правят! Излишни средства и време! Обикновено той се съгласява,ако настоявате,защото те така или иначе не вредят,но хубавото е ,че е прям!Това много помага! Сега най-вече се успокойте и почивайте!Тя пролетта нещо се "опъва" за сега,ама идва! Няма мърдане!
А колкото до другите клиники - на всякъде имат различни"технологии",което предполага да се базират на различни изследвания при своите изводи! Така че,ако там настояват да се правят,все пак се предполага ,че от полза на пациента ,а и на лекаря за намери правилното решение.За жалост,в ситуацията ,в която сме всички,няма еднозначен отговор-помагат ли,или не помагат! Успеваемостта навсякъде се върти около 40%! Как ми се иска ,това да е % на неуспехите!! :(
« Последна редакция: Април 11, 2011, 13:13:26 pm от ra40 »
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #302 -: Април 11, 2011, 15:03:00 pm »
хе-хе Gabi ние така един път с маригри даже си говорихме без да разберем..... :D и затова направихме една срещичка да се запознаем. Ти преди мен ли влезе, след бременното момиче...
Ра4о, благодаря, много хубаво си го казал. Желая ви скорошен успех!
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #303 -: Април 11, 2011, 17:17:14 pm »
Bamboo, първо влезе бременното момиче, после ти, аз седях до теб, ти беше с дълга бяла риза, след теб имаше трансфер  и аз влязох след трансфера. Жалко, ако знаех щях да си поговоря с теб  :oops:. Остава надеждата за следваща среща :balk_602:
url=http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=ani_mih][/url]
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #304 -: Април 11, 2011, 19:12:44 pm »
bamboo, mih, мили момичета не си давайте излишно парите за разни знайни и незнайни изследвания, това от опит, и аз навремето, преди да отида при д-р Александров, имах назначени яки терапии, повече освен стандартните, и нищо не направих, защото док. каза няма нужда просто забременях и то на 37 год.и то за първи път в живота си, и родих даже по естествен път на 38. Слушайте док. той е изключително сензитивен и инфирмиран. Ако ви интвресува какво и защо сме правили от тия глупости предпочитам на ЛС да не спамим тук.
Успех и късмет, момичета.
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #305 -: Април 12, 2011, 14:16:26 pm »
Ами да!! То ако започнем да описваме всички възможни ,знайни и незнайни ,изследвания,терапии,медикаменти,въобще няма да ни стигне темата!!! :lol: Най много да влезем всички в нови серии,от стар филм!!! :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #306 -: Април 12, 2011, 18:54:02 pm »
Момичета, Рачо! :balk_64:

Как сте? Държите ли се?
Мих, Хаап, вашите бебета ви очакват! Сигурна съм, че скоро ще се чувствате така :hangdry:

Някои казват, че всяко зло е за добро, други казват, че не е било тяхното бебе, трети мислят, че са нямали късмет. Аз пък вярвам, че става онова, което е писано. А като се замисля на този свят идваме и си отиваме с единствената мисия да продължим рода, значи няма шанс да не ни е писано да имаме бебета  :balk_103:

Така че, горе главата, гледайте си живота и не си мислете за глупости  :balk_177:

п.с. Пуснете си филм за космоса, след 20 минути ще осъзнете каква незначителна прашинка от вселената сте. Че вашите тревоги и проблеми са толкова дребни и невзрачни, че вие сте едно нищо... голямо нищо. Никому значещо и не можещо да промени нищо в природата. Помага. Сигурна съм, поне за 1 ден от болката ви, ще помогне.
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #307 -: Април 12, 2011, 20:04:55 pm »
Киара това първи опит ли ще ти е ?
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #308 -: Април 12, 2011, 23:17:19 pm »
мънкиии, много ясно, че ми е първи опит, не си ли личи ентусиазма ми  :band:

« Последна редакция: Април 12, 2011, 23:19:11 pm от KiaraTiara »
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #309 -: Април 13, 2011, 08:31:53 am »
Ей Киара :hello:

Как си, как върви стимулацията, кога ще е пункцията...разказвай деее osi_1
Откога чакам да се появиш :)

стискам палци чак до посиняване, да знаеш! С теб съм! :goodluck: :bighug:
Щастлива мама на трима :)
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #310 -: Април 13, 2011, 13:57:04 pm »
Не може да ти пише сега!! :( Явно няма покритие на нет по магистралата София-Варна!! :lol: Или лети с такава скорост,че нета не я стига!! :wink:
Момичета,изкупувам всякакви годни дози Гонал и Цитротид!!! Чакам "прилични" оферти!!! :lol:
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #311 -: Април 13, 2011, 14:52:17 pm »
 :secret:Рачо, тя от миналата седмица е във Варна и до края на процедурата каза, че ще остане тук. Ти пък как разбра, че в момента е на магистралата София-Варна? 8O да не се окаже, че имаш екстрасенс-ки способности? :lol:
Щастлива мама на трима :)
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #312 -: Април 13, 2011, 15:03:18 pm »
Имам ми!!! 8O Още от сега мога да ти кажа ,със сигурносдт,че всички момичета от тази тема,които са били тук или тепърва ще влизат, ще са бременни!! :lol:
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #313 -: Април 13, 2011, 15:22:58 pm »
Рачо :rockon: Дано!Дано!Дано! :)

А на теб пожелавам от сърце - да успеете този път!
Щастлива мама на трима :)
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #314 -: Април 14, 2011, 17:13:52 pm »
 :D
Снесох! 19 яйца. Преди малко. Бяхме 3 момичета с пункция днес. Още ми е шперплатово от упойката, а утре ще разберем колко бебета са станали. Има време за магистралата, и искрено се надявам да не я минавам скоро :)
*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #315 -: Април 14, 2011, 19:04:49 pm »
KiaraTiara, браво! Айде утре всички да са оплодени, да има избор за трансфер на пети ден, две чертички, точка, пулс, снимка на малките варненчета :D, от сърце ти го желая!


Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #316 -: Април 14, 2011, 20:54:09 pm »
Браво Киара,това е резултат за шампион,сега да продължиш с такива резултати в всеки следващ етап от процедурата ;).
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #317 -: Април 14, 2011, 22:20:12 pm »
Мерси много момичета. Само че много ми се е подул тумбака. Явно, че не е от пункцията, понеже не можах да намеря отзиви за подуване след пункция. Някаква друга идея?
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #318 -: Април 14, 2011, 22:46:33 pm »
От цялата тази стимулация,манипулация и прочие се случва да се подуе корема,яйчниците все пак нарстват.....но се обади задължително на доктора утре.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #319 -: Април 15, 2011, 01:58:51 am »
Подуването на корема след пункцията е добър сигнал  :D :crossfingers: При мен също го имаше, а резултата се вижда. А и април е плодовит месец. :wink:
« Последна редакция: Април 15, 2011, 02:04:13 am от doroty »