0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #280 -: Април 06, 2011, 16:32:24 pm »
Аз утре имам уговорка да се видя с док.преди обяд (10-11ч.), за да ми даде малко повече инфо за предстоящото инвитро през септември. По-точно мен много силно ме вълнува това, ще има ли нужда да се направи лапароскопия за отстраняване на лявата тръба (с хидросалпингса или нещото, приличащо на такова), или не. Защото след цветната снимка миналата седмица, той трябваше да влезе в спешно секцио и успя да ми каже само, че тръбите са увредени и препоръчва инвитро.

Така че, ако някоя от вас ще ходи утре утре преди обяд в АГ, може да пийнем по кафенце евентуално след предвидените манипулации при док.

До скоро!
Щастлива мама на трима :)
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #281 -: Април 06, 2011, 16:41:00 pm »
Хехеее, какво сериозно раздвижване:) И то на каква тема! Любимата ми:)
Моя мъж снощи ми вика... След като родиш нали няма да пропушиш пак?  :D Казвам, не знам  :oops:
Ако знаете как ми се припалва все още от време на време:) И то откакто стана по-топличко по- ми се припушва. Явно правя някавки асоциации с пикници и други пролетни удоволствия:)
Киара напълно те разбирам, какво ти е. Отначало си е доста трудно.
Мен Док не ме е хокал много. Само още първият път като се видяхме ме пита дали пуша и дали партньора ми пуши. А аз тогава си пафках яко. Просто ме посъветва веднага да спра  :D Аз така се стреснах, че скоро след това спрях, макар да припалвах по цигарка но много рядко:) После всеки път ме питаше как съм и продължавам ли да не пуша :) направо бях като цигане обрало круша пред баба си  :D
Ама и от непушене никой не е умрял. Но и да се измъчваш също няма смисъл според мен.
Наде, на теб успех утре на прегледа, дано не чакаш много на дивана:)

Поздрав!
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #282 -: Април 07, 2011, 11:37:31 am »
Здравейте! Голямо раздвижване в темичката  :D
Добре дошли и успех на новодошлите! :welcome:
Михче много съжелявам че така се е получило  :bighug: нямаме избор, ще го вървим този трънлив път в очакване да намерим слънчевата полянка...
Много се замислям и ми се иска да направим нов опит в края на месеца, очаквам цикъла си около великден. Ще има ли и някой друг на линия?
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #283 -: Април 07, 2011, 12:22:41 pm »
Ех, момичета...пак не издържах до първия преглед...два  дни преди това прокървих много обилно...утре трябваше да съм на преглед, а по спешност отидох днес...доктора каза че нищо не се вижда...без никакви болки, дори вчера си правих втори кръвен 4900 чхг, първия кръвен беше преди 5 дни, на 16 ден от трансфера 520...не знам какво става...объркана съм...и изтощена...При първото ми инвитро плода се изхвърли на 23 ден, сега на 21 ден...на какво се дължи-нямам отговор и никой не казва каква може да е причината...Остава единствено Надеждата за успех скоро!
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #284 -: Април 07, 2011, 13:35:06 pm »
Скъпа hhaapp, има случаи на момичета с кървене, спомням си че при маригри така се получаваше, а имам приятелка която цялата бременност така си изкара - все около датата на цикъла кървеше, дано и твоя случай е такъв. Какво те посъветва Док? Мисля че в такива случаи препоръчват лежане и утрогестан 3*2 влагалищно. Стискам палци!
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #285 -: Април 07, 2011, 13:48:02 pm »
Hhaapp, искрено се надявам нещата да са в добра посока за теб! Аз не разбрах- има ли Док някаква диагноза вече??
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #286 -: Април 07, 2011, 14:26:41 pm »
заключението му е, че не се вижда плода и че няма нормално развиваща се бременност...а вече в последния час започнах да отделям големи съсиреци...продължаваме напред...все към същата цел...
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #287 -: Април 07, 2011, 14:43:52 pm »
съжалявам много,момиче! Сигурен съм,че ще продължиш и накаря ще стигнете целта си! Док ще намери причините ,както и решение на проблема! :bighug:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #288 -: Април 07, 2011, 19:53:14 pm »
hhaapp и аз имах силен кръвоизлив и то с големи съсиреци,много се уплаших и веднага при док, но при мен преди това вече видяхме плодни сакчета и за мое щастие пак ги видяхме по местата си, иначе до края на трети месец карах с постояно зацапване и два кръвоизлива.
дано при теб нещата да се развият по най добрия начин, силно ти стискам палци  :crossfingers:  
 
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #289 -: Април 07, 2011, 21:56:31 pm »
hhaapp, ужасно е това, което ти се случва. Дано господ ви благослови и вие да си имате детенце. А защо не и две?

Нали знаеш, че това, което не ни убива, ни прави по-силни... Ще успееш, ще видиш! Ще бъдеш най-щастливата жена на света!
Щастлива мама на трима :)
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #290 -: Април 08, 2011, 09:23:01 am »
hhaapp  :bighug:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #291 -: Април 08, 2011, 13:42:06 pm »
По принцип хората ме определят като силен човек във живота, а ето че с тази цел не мога да се справя...защото само ако е рекъл Бог ще стане...знам, че ще се възстановя скоро поне външно, но само който е минал през това знае, че това остава дълбока травма в душата. Благодаря, че пишете момичета!
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #292 -: Април 08, 2011, 16:20:01 pm »
Съжалявам,мила  :bighug: знам какво ти е за съжаление.Ще мине и това,кураж.
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #293 -: Април 10, 2011, 17:21:26 pm »
Здравейте! Вчера посетих нашия любим Доки с глава пълна с въпроси след нашите неуспехи и голямото изчитане на форуми в търсене на причината. За първи път говорихме надълго и нашироко...човека ми изнесе една лекция... в общи линии ми стана ясно че центъра работи по утвърдените здр.стандарти, докато многото нови манипулации, които се правят в някои центрове в Бг не само че не са утвърдени у нас,а и по света, с недоказан научно ефект, но много момичета се съгласяват да ги изпробват върху тях .... останалото ще спестя, но определено ме приземи, защото и аз бях повлияна от всичко това. Но човек не може да е по-велик от майката природа.
Яйчниците ми изглеждат добре, в единия имаше 2-3 фоликула и то мънички за средата на цикъла.... трябва ми още почивка, остава ми възможността да опитаме с майския цикъл преди да излязат в лятна ваканция. Надявам се дотогава всичко да е наред!
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #294 -: Април 10, 2011, 20:25:55 pm »
Bamboo, защо не се обади и аз бях вчера при Док :D :oops:
url=http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=ani_mih][/url]
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #295 -: Април 10, 2011, 21:23:27 pm »
Бамбо такъв си е той нашия док - винаги директен. Аз вече няколко пъти съм споделяла във форума, но пак ще споделя - той именно затова ме спечели, защото е човек реалист, не дава напразни обещания и споделя истината такава каквато е. Професионалните му качества няма да коментирам. Фактът, че продължавам да ходя ежемесечно на прегледи при него е достатъчно красноречив. Дано всичко при вас е ОК, за да можете да стартирате отново през м. май. Инъче ще трябва да чакате до септември..........., а това все пак е загуба на време.
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #296 -: Април 11, 2011, 09:51:02 am »
Gabi аз бях там от 10 до към 11.30,с дълга бяла риза, до мен имаше едно бременно момиче...
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #297 -: Април 11, 2011, 09:59:24 am »
Е,Бамбоо сега само напред и надявам се си по-спокойна :).Толкова въпроси ни тормозят и така си вредим.На мен също главата ми е пълна с въпроси и притеснения.Чак се чудя дали да не направя някакви допълнителнни изследвания знам ,че док не вярва на генет. и имунологични.Бях си казала,че няма да ги правя дори и опита да е неуспешен и ще слушам само Александров.То човек като започне да се чуди защо не е станало и луд става 8O.
Сега като прочетох поста ти, Бамбоо и смятам да не ги правя за сега :wink:.
Дано всичко е наред и започнеш през май :crossfingers: ще стискам силно палци.
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #298 -: Април 11, 2011, 10:05:15 am »
Mih аз въпреки всичко пуснах имунологични след опита в Малинов, София. Излязоха повишени НК клетки, които не е задължително да са свързани с неуспеха. Сега ще ходя в Плевен, имам час за 26.04 и ще пусна и там, защото правят повече панели от тези в София, ще видим и дали са влезли в норма след лекарството което пия в момента.
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #299 -: Април 11, 2011, 10:29:45 am »
Да да знам ,че си ги правила Бамбоо :).Ще видя аз какво ще правя.