0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #140 -: Март 14, 2011, 16:39:27 pm »
Ооооо,Михче, 8) тоя резултат си е направо като по учебник,бе!!! Много сте "академични" Ще изчакам и аз тия два дена за да честитя,ама вече съм започнал с "ч"-то!!! Да си знаеш!!
Док,наще апендикс го изненадал,ама кога ще е на "бойното поле",нямам си и идея!!! :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #141 -: Март 14, 2011, 17:54:19 pm »
  Искам да ви попиатам и някой от вас знае ли кога се врьща Александров на работа,че днес бях на женска консултация и ми казаха че точно в тази седмица трябва да си направя фетална мотфология,и искаше да ме праща при темелков клиниката,апьк аз искам при нашия доктор,не ми се ходи на друго място,но пьк и да не изтьрва едмицата за фетална,незнам какво да правя:))) :ask:

Е не е чак  пък точно в 20-та  седмица, може от 19-та до 22-ра. Така, че не се шашкай толкова, той скоро ще се върне човека, изчакай го. Няма смисъл според мен да се редиш по нощите на опашки за да можеш да се добереш до Балев, където те праща ЖК-то ти.  :wink:
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #142 -: Март 14, 2011, 18:46:19 pm »
Браво Михче! Страхотна новина! И аз няма да ти честитя официално все още, но резултата ти си е отвсякъде положителен  :D
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #143 -: Март 14, 2011, 19:43:55 pm »
И аз се присъединявам към овациите!Много се радвам за теб Мих,дано след няколко дни да имаме за честитене!
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #144 -: Март 15, 2011, 21:34:36 pm »
Честито, Мих! То това и очаквах, де :wink:
Браво отново на нашите хора в АГ, а док бързо да се оправя, че го чакаме на "бойното" поле:)))
"Рибата става акула, когато излезе от водата, спре движението и ухапе полицай!"

Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #145 -: Март 16, 2011, 07:43:16 am »
айде Мих!!!!!! днес официално да ти честитим  :wink:!
то ясен резултата, ама ве пак  :D
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #146 -: Март 16, 2011, 07:48:12 am »
Много стиснати палци и от мен Мих :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Момичета имам останали гонал и цитродин , ако на някой му предстои процедура може да ми пише на лични.
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #147 -: Март 16, 2011, 09:32:50 am »
Хайде, Михче, драсни два реда!
Вълнението е голямо!
Много ми хареса, как в една друга тема, съфорумките се определят като лели на бебоците  :D . И че как иначе - то от толкова стискане на палци  :D !
Та в тоя ред на мисли - докладвай Михче, че лелите се вълнуват!
А да не забравяме и чичото  :D
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #148 -: Март 16, 2011, 11:29:45 am »
Офффф,напрегнато е май на Мих!!! Вече е обяд,няма инфо! Е,то все пак на кръвните им трябва поне 3 часа да излязат,предполагам! Но няма място за шашкане,всички сме убедени ,че резултата е ++,както казвам аз-тя работата е ясна,ами да влиза следващата!!! :lol:
п.п. хич не ми е лесна работата,ей,с толкова много племенници и племенички,направо ще се побъркам!  :wink: А и ще фалирам за рождените им дни.... :D Айде де,няма ли дакарате още един "чичо" в темата?? За "цвят",поне!! :lol:
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #149 -: Март 16, 2011, 14:19:34 pm »
Здравейте,най сетнеееееееееее.Оф нямах нет щях да лудна значи.И така теста сутринта ми показа втора много бледа бе черта 8O.Притесних се обадих се на  Ани да й кажа ,че днеска ми е датата за теста.Тя каза ,че се смята за +.Аз знам ,че е така,но си мислех,че трябва да е по-наситена вече :?.Абе притеснения само.Имам днеска и кафеникаво зацапване,имах го и преди два три дена,но беше спряло.Утре пак ще си направя уринарен :wink: :?.Никога не съм виждала две черти на теста,ако съм бременна искам да ги видя.
Благодаря на всички невероятни както винаги :bighug:.Нямах търпение да ви пиша лели и чичоооооооо :lol:
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #150 -: Март 16, 2011, 14:49:27 pm »
Мих, мих, миииииииих  osi_12
Честито мила. Чертата ще става все по-тъмна и по-тъмна:)  :grouphug:
В този прекрасен слънчев ден, просто нямаше място за други новини освен за такива хубави:)
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #151 -: Март 16, 2011, 14:57:47 pm »
УРААААААААААААААААА
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #152 -: Март 16, 2011, 15:33:48 pm »
Мих...при моя кръвен тест 694 и след 2 дена 1646.....така и не видях 2 ясни черти, втората все излизаше бледа.... :lol: :lol:
така че най добре пусни си още един кръвен, поне да си спокойна че ЧХГ се удвоява  :wink:

стискам палци до края, докато не видиш тупкащо сърчице.. :lovedock: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #153 -: Март 16, 2011, 16:10:45 pm »
Права си Маригри!! Мих,пусни още един кръвен,че да му се порадваме на удвояването и утрояването! А и за твое спокойствие!!
Айде ,сега и от мене вече -Честитооо!!! :D С главно "Ч" !!! А за двете черти толкова не се притеснявай!! Важното е бебето или бебета да видиш,не чертите! Тука много от нас могат да ти покажат тестове с две черти,даже не се разбира коя е контролната,ама това не виниг води до бебешок!! Да му се невиди!! :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #154 -: Март 16, 2011, 16:42:13 pm »
Мих  :D  вече най официално и много голямо Честито  :D.
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #155 -: Март 16, 2011, 16:48:02 pm »
Ще направя и кръвен пак и аз искам.Не мога да се зарадвам така ме е страх 8O :?.Много много ме е страх.А това зацапване дали да не се обадя на Ани утре :ask:

Мерси,че мислите за мен и за стискането на палци :bighug:
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #156 -: Март 16, 2011, 17:20:39 pm »
Мих звъни на Ани за твое успокоение, а и кръвния задължително пусни  :wink:
за зацапване, продължавай лекарствата и добре да взимаш но-шпа 3 по 1,или 3 по 2........няма да ти навреди  :wink:
аз като имах зацапване, Малена ми каза само да лежа....никакви разходки и натоварвания, пълен покой.
знам че малко депресивно е, ама след 3 месец всичко се забравя  :wink:, ще видиш.. :D,така че взимай болничен или гледай да намериш някакъв друг начин, но се пази... :wink:
не се рови в нета за това зацапване, иначе можеш да полудееш.... :lol: :lol:
това го казвам от опита си  :wink:
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #157 -: Март 16, 2011, 17:45:59 pm »
Ехааааааааааа Честито михчее,тя чертата си е черта важното че я има  :lol: :lol:.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #158 -: Март 16, 2011, 18:54:24 pm »
Маригри,аз не ходя на работа и си пия нош па :).Колко съм послушна а :lol:.А за зацапването сварих попрочетох малко 8O :wink: и аз си знам ,че не трябва ама.....
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #159 -: Март 16, 2011, 21:20:11 pm »
Михче, официално честити ти две черти! За зацапването не се притеснявай, всички сме го имали, някои дори в повече! Не си пълни главата с излишни глупости, а си почивай активно и си приемай лекарствата!