0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #940 -: Май 16, 2011, 13:51:58 pm »
Заради неупогена трябва да пусна ПКК, въпроса ми е дали са нужни време на кървене и подобните, заради които вземат кръв от пръста или мога да ги пропусна?
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #941 -: Май 16, 2011, 14:40:26 pm »
Благодаря tanj74, успокои ме!
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #942 -: Май 16, 2011, 14:42:16 pm »
Момичета, незная къде има такава тема (потърсих  8O я) затова питам тук ... На 23 май имам ЦС при док Стаменов, като записвах часа ме записаха да е с упойка, ама мой пропуск е, че не попитах нищо по отн на нея  :oops: Та .... помогнте с инфо, каква цена е цветната снимка ри положение, че е с упойка и каква е тази упойка?
Все пак ти си решаваш,но няма смисъл да я правиш с упойка не е болка за умиране.Вземи си свещички ПРОФЕНИД и си сложи една предната вечер преди снимката и една на сутринта.Болките са като пред менструация.Защо да даваш още 100 лева отгоре.Успех :crossfingers: :crossfingers:

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #943 -: Май 16, 2011, 16:49:39 pm »
Заради неупогена трябва да пусна ПКК, въпроса ми е дали са нужни време на кървене и подобните, заради които вземат кръв от пръста или мога да ги пропусна?
На мен време на кървене и съсирване във връзка с Неупогена не ми бяха искали, но тъй като ти предстои пункция и така или иначе ще са ти необходими, спокойно си пусни и тях и ще си готова  :wink:
*

    haplata

  • *
  • 20
  • Мечтите се сбъдват!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #944 -: Май 16, 2011, 16:59:29 pm »
Благодаря на всички ви за отговорите, аз лично предпочитам да е без упойка, все пак, съм преживяла една ЦС вече в далечната 2008 г.(тогава бяха проходими тръбите ми), но след нея имам 2 инв опита и затова сега док Стаменов ми назначи нова :?
А иначе не ми казаха, че трябва да съм гладна и жадна  8O то и до 14 ч незнам как ще издържа така в такъв случай  8O особено и без кафе ... :oops:
Няма невъзможни неща :)))
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #945 -: Май 16, 2011, 17:16:36 pm »
Заради неупогена трябва да пусна ПКК, въпроса ми е дали са нужни време на кървене и подобните, заради които вземат кръв от пръста или мога да ги пропусна?

здравей, когато пускаш ПКК заради неупоген още на регистратурата си казваш, че е заради тази инжекция и те ти пускат точно без време на съсирване - по-бързо става резултатът, на мен са ми я давали почти веднага :)

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #946 -: Май 16, 2011, 17:40:59 pm »
Заради неупогена трябва да пусна ПКК, въпроса ми е дали са нужни време на кървене и подобните, заради които вземат кръв от пръста или мога да ги пропусна?
На мен време на кървене и съсирване във връзка с Неупогена не ми бяха искали, но тъй като ти предстои пункция и така или иначе ще са ти необходими, спокойно си пусни и тях и ще си готова  :wink:

За радост на рор40 вече пункциите са й зад гърба и се надявам да ги забрави през предстоящите 9 месеца. :D
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #947 -: Май 16, 2011, 18:46:21 pm »
Заради неупогена трябва да пусна ПКК, въпроса ми е дали са нужни време на кървене и подобните, заради които вземат кръв от пръста или мога да ги пропусна?
На мен време на кървене и съсирване във връзка с Неупогена не ми бяха искали, но тъй като ти предстои пункция и така или иначе ще са ти необходими, спокойно си пусни и тях и ще си готова  :wink:

За радост на рор40 вече пункциите са й зад гърба и се надявам да ги забрави през предстоящите 9 месеца. :D
Честито на Попчо от мен !Прочетох Дневничето и вече, и от сърце желая най-прекрасните 9 месеца!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #948 -: Май 16, 2011, 20:32:52 pm »
А иначе не ми казаха, че трябва да съм гладна и жадна  8O то и до 14 ч незнам как ще издържа така в такъв случай  8O особено и без кафе ... :oops:

Кой ти го каза това?
Питам те , защото и аз си бях решила , че ще съм с упойка и седях гладна и жадна от предната вечер от 22ч до следващия ден до 15ч някъде, защото д-р Шефкетова се позабави. Ами представи си как се реех в пространството обезводнена и уплаших доц. Балтаджиева, че кръв нямаше и капка във вените ми - исках да пусна и имунологията , ама нъцки... След 1л кола и час по-късно се оправих, снимката си мина с един изпит аулин и стискане на зъби за 20сек., заради щипкането. Тогава разбрах, че ако ще правят цв. снимка с упойка, то тя е преди обяд, а ако ще е без, е след 13ч.
Сам човек в такъв филм може да се вкара, нямам думи....а на мен ми е дарба  :oops:  :D
« Последна редакция: Май 16, 2011, 20:35:09 pm от New Love »
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #949 -: Май 16, 2011, 22:32:02 pm »
Утре в 15.20 съм в клиниката за преглед и ми е много притеснено какви ще са изследванията - имунобиология, генетични и т.н. Стискайте палци всичко да е добре и скоро да започна с ин витрото :)
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #950 -: Май 16, 2011, 22:46:36 pm »
Утре в 15.20 съм в клиниката за преглед и ми е много притеснено какви ще са изследванията - имунобиология, генетични и т.н. Стискайте палци всичко да е добре и скоро да започна с ин витрото :)
Силно ги имаш от мен :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:И аз още 5-6 дни и започвам чакам да ми дойде МЦ и по-късия портокол ще я караме този път.Дано ни е късметлийски.Нямам търпение вече да става бебко след 8 години чакане :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #951 -: Май 17, 2011, 08:51:57 am »
здравейте и от мен, май всички имаме мужда от хубави новини, така че- момичета- казвайте, ако сте успели...аз самата още ближа раните/съвземам се след неуспешния опит-тест на 09.05/ ..на 24 ми е следващият преглед....късмет на всички и ..давайте добри новони:)
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #952 -: Май 17, 2011, 09:03:14 am »
здравейте и от мен, май всички имаме мужда от хубави новини, така че- момичета- казвайте, ако сте успели...аз самата още ближа раните/съвземам се след неуспешния опит-тест на 09.05/ ..на 24 ми е следващият преглед....късмет на всички и ..давайте добри новони:)

Има тема Статистиката на успеха :D, но ето малко за повдигане на духа. Първи преглед 2007г., всичко ми беше ок и замразих нещата до февруари 2009г. - хистероскопия. Есента на 2009г. първи опит по къс протокол - неуспешен. 2010г. - имунология, биопсии - 4бр., есента старт на втори опит по дълъг протокол - неуспешен. 2011 - генетични,нова ЦС,контролна имунология и април старт на ЗЕТ. Резултатът е в подписа ми. Все още след толкова време не мога да повярвам, че се случи.
Диагнозата ми беше от най-гадните - неизяснен стерилитет.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #953 -: Май 17, 2011, 09:21:36 am »
Благодаря Къди! Много късмет ти желая! Като препрочитам всичко написано тук и къде ли не.. - взех да мисля, че имаменужда повече да чувстваме и по- малко да се увличаме в размисли.....- по навик,  а иначе-продължаваме и вярваме
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #954 -: Май 17, 2011, 11:17:50 am »
Айде да се похваля най-накрая .  :balk_46: :dance2:
Днес 12 ден от ЕТ ЧХГ-615,2  8O, честно не очаквах такава стойност.
Вчера преди обяд препишках един най-обикновен тест и хоп 2 чертички ,а днес реших и кръвен да пусна.В събота ще пускам контрола на Нк клетките и евентуално ще имам и вливане на Имуновенин ,според вас момичета тогава дали ще може да се види нещо на УЗ  ?
Даниелка,благодаря че ми стиска палци мила  :thankyousign:
Сега съм стиснала  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: за теб .Този опит ще ти е последния ,вярвам го ,вярвай и ти  :bighug: :bighug: :bighug:
Късмет на всички момичета  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #955 -: Май 17, 2011, 11:25:16 am »
Честито malkave6tiza !
Лека и безпроблемна бременност до края. В събота най-много можете да видите точица на ултразвука, но все пак е нещо. Може да разбереш и колко са плодните сакчета, евентуално. Успех!
« Последна редакция: Май 17, 2011, 11:29:45 am от mgstra »


Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #956 -: Май 17, 2011, 11:27:03 am »
Браво, чудесна новина! Успешна и лека бременност. Плодният сак ще можеш да го видиш след 10 дни, това бяха най-дългите ми десет дни в живота.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #957 -: Май 17, 2011, 11:43:45 am »
Благодаря ви момичета  :)
Бихте ли ми казали как се изчислява Гестационната седмица .
ПРМ - 13.04.2011г. ,Пункция на 02.05.,Трансфер на 05.05.
Бях по дълъг протокол ,блокажа ми го сложиха на 04.04.11г.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #958 -: Май 17, 2011, 12:17:32 pm »
В събота най-много можете да видите точица на ултразвука, но все пак е нещо. Може да разбереш и колко са плодните сакчета, евентуално!
С това чхг ми се струва, че са поне две  :D.Честито malkave6tiza!
Седмиците ги сметни като върнеш 14 дни назад след пункцията.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #959 -: Май 17, 2011, 12:38:31 pm »
Браво Вещи,  :balk_46:
видя ли :D а, ти се притесняваше  за техниката по трансфера - неща, които не зависят от нас и не разбираме :wink:   вярвай, че всичко ще бъде наред  до края :D
« Последна редакция: Май 17, 2011, 12:51:19 pm от Тара »