0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #580 -: Април 10, 2011, 16:10:33 pm »
New Love, Къди, Деси, Тара, пожелавам ви успешни процедури и щастлив завършек!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #581 -: Април 10, 2011, 20:34:42 pm »
Момичета, на всички ви желая много успешни трансфери и после само отлични резултати. Чакам с нетърпение да се присъединя към групата на правещите ин витро в клиниката. Все още чакам резултат от биопсията, от който зависи как ще продължат нещата. Разбрах, че д-рът е много натоварен, но така се притеснявам какъв е резултатът и да не изпусна този цикъл ако трябва лекарство. Дано скоро ми звънне.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #582 -: Април 10, 2011, 20:45:46 pm »
Вклю4вам се и аз с пожелания за успех на вси4ки!Аз имам проблем-ще се радвам,ако някои може да даде мнение.Преди 17 дни ми беше пункцията на ЕЦ.Бях с клостилбегит-5 дни*2 табл.,но полза нямаше,имах само 1 Я и тя се оказа незряла.Трябваше да правя и биопсия,но док.каза,4е не може-лигавицата беше 3 мм-изтьняла от клостила.Запо4нах да 4акам следващия цикьл,оба4е-след като преди 3 дни имах типи4ните пмц,все още налице няма цикьл.Притеснявам се,защото сьм с ияр и не знам това закьснение може ли да е от клостила,или нещата при мен вьрвят кьм естествения си краи?
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #583 -: Април 10, 2011, 21:09:31 pm »
Здравейте мацки, оказва се че и аз бях в клиниката в петък след 13.30ч, но аз бях на етаж 4, имало ли е някоя от вас горе по това време? :wink:
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #584 -: Април 10, 2011, 21:12:46 pm »
Здравейте мацки, оказва се че и аз бях в клиниката в петък след 13.30ч, но аз бях на етаж 4, имало ли е някоя от вас горе по това време? :wink:

Аз,  :jump12:, от 13 до 14 часа, дънки, маратонки, елече и шал
опс и аз се редактирам, бях в събота.
« Последна редакция: Април 10, 2011, 21:22:26 pm от КЪДИ »
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #585 -: Април 10, 2011, 21:14:43 pm »
Мая, нищо няма да изпускаш :lol:, пращаш СМС - напомняш, аз така не се пускам 5 месеца :lol:

Къди, Деси и всички в процедура, въобще преди и след ЕТ - успех, момичета!



 п.с. редактирах се, чета 4-ти етаж и викам лееее, ама то за петък :lol:
« Последна редакция: Април 10, 2011, 21:19:40 pm от Тара »
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #586 -: Април 10, 2011, 21:20:25 pm »
Изпратих един смс, но нямам отговор. Освен това не зная дали се е изпратило цялото съобщение, защото в телефона ми в "изпратени" се е записал само половината текст. Явно съобщението е било дълго и се е разделило на 2 части, но дали и двете са стигнали при доктора, не зная.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #587 -: Април 10, 2011, 21:24:48 pm »
пишеш кратичко - кога е правена и коя си, и че молиш да ти прозвънят
последния път много бързо се обади, ако говориш за д-р Стаменов
д-р Перси, няма грешка винаги ми връща :), обичам си я :)

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #588 -: Април 10, 2011, 22:04:00 pm »
И аз да се включа за днес.Мина ми прегледа,но още не са се спукали фоликулите,който са 3 на брой този месец  това нормално ли е според вас 15 ден ми е идването на МЦ и ми биха Декабептил за по-сигурно.Във вторник ще отида да видят дали са спукани и да кажат кога ще направим биопсията.На всички в процедури желая късмет :bfp: :bfp: :crossfingers: :bighug:

*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #589 -: Април 10, 2011, 22:20:40 pm »
Момичета и аз чакам резултат от биопсия ,писах смс на д-р Стаменов ама в другия форум четох ,че ще отсъства 2-3 дни , а ако ми дойде трябва да знам какво правя.Затова ви моля за телефон на д-р Персенска на лични.Благодаря и успех на всички! :bighug:
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #590 -: Април 11, 2011, 00:03:45 am »
topi, кога прави биопсията? Моята е от 30.03. и още нямам отговор.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #591 -: Април 11, 2011, 09:46:10 am »
Трябваше да правя и биопсия,но док.каза,4е не може-лигавицата беше 3 мм-изтьняла от клостила.Запо4нах да 4акам следващия цикьл,оба4е-след като преди 3 дни имах типи4ните пмц,все още налице няма цикьл.Притеснявам се,защото сьм с ияр и не знам това закьснение може ли да е от клостила,или нещата при мен вьрвят кьм естествения си краи?

може да ти закъснява, защото лигавицата е много тънка и няма така да се каже какво да се излющва. а може и да те прескочи един месец дори. бях в подобна ситуация с февруарския цикъл  - понеже нямах О. стана много тънка лигавица, само 5 мм. На 35. ден от цикъла отидох на лекар, казаха ми че няма да ми дойде, защото лигавицата била за като в началото на цикъла т.е. тънка.  Дойде ми същата вечер обаче :?
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #592 -: Април 11, 2011, 10:39:40 am »
Благодаря ви за пожеланията момичета!Сега гледам да лежа,така се разбрахме.
В петък бях за лепило на 4 ет.,но беше пълна чакалнята ,седях малко и излязох с психоложката Деси :P.Сигурно сме се засекли с някои от вас.Хайде до скоро.


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #593 -: Април 11, 2011, 11:19:53 am »
Деси, Десии така чаках да те видя вчера на трансфера, името ти беше веднага след моето. Докато се преобличах мернах само русата ти главица, но не вървеше да викам "чакаайй" и без това доста почака.
От сърце ти желая късмет.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #594 -: Април 11, 2011, 12:18:02 pm »
Е къде се беше скрила де:)Аз видях само едно русо момиче ,което излезе и докато чакахме вече се бяхме сприятелили с мъжа и,еми какво да правиме :lol:.Я ме подсети,ако са ти изписали медрол,на гладно ли беше,забравила съм.Помня само,че е добре вечер да се пие до 19.30,че от него не може да се спи.


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #595 -: Април 11, 2011, 12:28:10 pm »
Е къде се беше скрила де:)Аз видях само едно русо момиче ,което излезе и докато чакахме вече се бяхме сприятелили с мъжа и,еми какво да правиме :lol:.Я ме подсети,ако са ти изписали медрол,на гладно ли беше,забравила съм.Помня само,че е добре вечер да се пие до 19.30,че от него не може да се спи.

Аз имам гастрит и изрично ме предупредиха да го пия след ядене!

Успех ти желая!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #596 -: Април 11, 2011, 13:30:58 pm »
Момичета, аз пак с моите проблеми, но няма какво да направя друго.
Но някоя от вас да и предстои хистеро тази седмица и обадили и са се за потвърждение? Аз ще правя в петък и още не са ми се обадили за потвърждение. Звъннах да попитам и ми казаха да чакам или да се обадя в сряда. Много се притеснявам да не ме отложат пак...от януари се боря за това хистеро  :(
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #597 -: Април 11, 2011, 13:33:39 pm »
Деси, медролът след храна го пий. Снощи изброих 6 хапчета орално и три вагинално  :D :D....нощното ми шкафче прилича на това на баба ми лека й пръст.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #598 -: Април 11, 2011, 17:33:16 pm »
Здравейте момичета, бих искала да попотам какво трябва да направя при положение ,че док ми каза пускаш ФСХ, ЛХ, Е2 и се обаждаш да ги продиктуваш и да си запишеш час.Нещо не схванах на кого да ги диктувам и какво да правя. Ще ви бъда благодарна ако ме насочите, предвид опита ,който сте натрупали в Клиниката и може би сте запознати с порядките. Благодаря предварително
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #599 -: Април 11, 2011, 18:13:38 pm »
Здравейте момичета, бих искала да попотам какво трябва да направя при положение ,че док ми каза пускаш ФСХ, ЛХ, Е2 и се обаждаш да ги продиктуваш и да си запишеш час.Нещо не схванах на кого да ги диктувам и какво да правя. Ще ви бъда благодарна ако ме насочите, предвид опита ,който сте натрупали в Клиниката и може би сте запознати с порядките. Благодаря предварително

Може би е имал предвид да ги продиктуваш за досието, ако не ги пускаш в клиниката. При положение, че ги направиш в Малинов те ги прикачат към досието и тогава запиши само час.
Моят съвет е пусни ги в клиниката и в деня, в който го направиш запиши и час.
Успех.