0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #900 -: Май 10, 2011, 15:19:11 pm »
Искате да кажете, че човек може да избере при кой да се прегледа ли?!?
Нали все се коментира "падна ми се...." и т.н.
?!?!

Под "избор на екип" се разбира друго. Прочети поста на лимончето!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #901 -: Май 10, 2011, 15:28:48 pm »
 :oops: , разбрах. /чела съм през ред/

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #902 -: Май 10, 2011, 19:33:46 pm »
Искате да кажете, че човек може да избере при кой да се прегледа ли?!?
Нали все се коментира "падна ми се...." и т.н.
?!?!
Редовно съм била в графата "падна ми се", но при следващият си опит живот и здраве със сигурност ще държа на трансфера аз да избера кой да е докторът!Естествено, че при прегледите и по време на стимулация нямам този шанс, то когато имам тази възможност ще я използвам, още повече, когато имам причини да смятам, че се допуска недоглеждане и невнимание в конкретният случай от даден доктор при това не за първи път!
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #903 -: Май 10, 2011, 20:33:03 pm »

[/quote]
Редовно съм била в графата "падна ми се", но при следващият си опит живот и здраве със сигурност ще държа на трансфера аз да избера кой да е докторът!Естествено, че при прегледите и по време на стимулация нямам този шанс, то когато имам тази възможност ще я използвам, още повече, когато имам причини да смятам, че се допуска недоглеждане и невнимание в конкретният случай от даден доктор при това не за първи път!
[/quote]
ако имаш и най-малките притеснения моеш да смениш клиниката. ако в деня на трансфера ти докотора го няма или нещо се случи какво ще правиш??? пък и от твоите постове разбирам, че при толкова грешки при тебе ти продължаваш да се натискаш...явно имаш достатъчно време и нерви за опити...
никога не отстъпвай на принципите си!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #904 -: Май 10, 2011, 20:49:24 pm »

Редовно съм била в графата "падна ми се", но при следващият си опит живот и здраве със сигурност ще държа на трансфера аз да избера кой да е докторът!Естествено, че при прегледите и по време на стимулация нямам този шанс, то когато имам тази възможност ще я използвам, още повече, когато имам причини да смятам, че се допуска недоглеждане и невнимание в конкретният случай от даден доктор при това не за първи път!
[/quote]
ако имаш и най-малките притеснения моеш да смениш клиниката. ако в деня на трансфера ти докотора го няма или нещо се случи какво ще правиш??? пък и от твоите постове разбирам, че при толкова грешки при тебе ти продължаваш да се натискаш...явно имаш достатъчно време и нерви за опити...
[/quote]
Кой ти дава право да ми казваш дали да сменям клиниката или не???Екипа в клиника Малинов се състои от 3-ма/визирам лекарският екип/ доктори, ако не знаеш ... едва ли е необходимо да ти отговарям!За кое се натискам, ти за каква се мислиш, че ще ми говориш с този тон???
Не си ти тази, която ще изразява мнение относно МЕН и това дали имам време и нерви, ясно ли се изразих или искаш да бъда по-крайна???
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #905 -: Май 10, 2011, 21:32:53 pm »
Момичета ... в клиниката лекарите работят в екип ... струва ми се, че добрият тон се загуби  :oops:... някъде из редовете  8O


Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #906 -: Май 10, 2011, 21:50:06 pm »
Момичета, успокойте се. Всички сме изнервени и всички имаме една цел - да станем мами. Трудно е, да, но ... трябва да положим усилия.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #907 -: Май 10, 2011, 22:29:08 pm »
Момичета ... в клиниката лекарите работят в екип ... струва ми се, че добрият тон се загуби  :oops:... някъде из редовете  8O

Момичета, успокойте се. Всички сме изнервени и всички имаме една цел - да станем мами. Трудно е, да, но ... трябва да положим усилия.
Спирам момичета, извинете ме за спам-а.Определено не си заслужава да навлизам в спор!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #908 -: Май 11, 2011, 12:52:39 pm »
Казаха ми, че мога да си взема копия на резултатите от изследванията, които си направих в клиниката (имунобиология, генетични, хормонални) на 4-тия етаж. Къде точно, може ли да ми кажете? Че на 17.05 ни е прегледа и ще обсъждаме резултатите. Малко ми е изнервено ...
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #909 -: Май 11, 2011, 12:57:26 pm »
Казаха ми, че мога да си взема копия на резултатите от изследванията,Къде точно, може ли да ми кажете?

при секретарките съхраняващи файлове, като влизаш в чакалнята от ляво в загражденията с бяла алуминиева дограма
« Последна редакция: Май 11, 2011, 12:59:09 pm от Тара »
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #910 -: Май 11, 2011, 13:03:15 pm »
Благодаря ти! Благодарение на пожеланията ти за късмет в клиниката, успяхме за 2 дни (понеделник и вторник) да направим всички възможни изследвания. Само пълната сперматограма пуснахме в съботата предходната седмица.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #911 -: Май 11, 2011, 13:46:06 pm »
Момичета, срещали ли сте във форума тема за изтъняла лигавица след хистероскопия?
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #912 -: Май 11, 2011, 14:49:34 pm »
Не смятам, че има значение кои точно доктор ти прави трансфера.
Първият ми опит, които беше положителен го прави д-р Стаменов, вторият д-р Шевкетова пак положителен, а ходех на прегледи при д-р Персенска.
Всички са НЕВЕРОЯТНИ ПРОФЕСИОНАЛИСТИ.
БЛАГОРАРИМ ИМ ОТ ЦЯЛОТО СИ СЪРЦЕ /вече сме в четвърти месец/.
УСПЕХ !!!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #913 -: Май 11, 2011, 18:25:36 pm »
Момичета, срещали ли сте във форума тема за изтъняла лигавица след хистероскопия?

Дари, чак за тема не се сещам. Аз имам един коментар в "Тънка лигавица - коментари и решения" http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&Itemid=40&topic=37368.100Теорията ми е много безумна, че организмът има нужда от възстановяване, ама много дълго ми се вижда възстановяването.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #914 -: Май 12, 2011, 11:30:11 am »
Момичета, срещали ли сте във форума тема за изтъняла лигавица след хистероскопия?

Дари, чак за тема не се сещам. Аз имам един коментар в "Тънка лигавица - коментари и решения" http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&Itemid=40&topic=37368.100Теорията ми е много безумна, че организмът има нужда от възстановяване, ама много дълго ми се вижда възстановяването.

rtfrtf аз също до сега не съм имала проблем с тънка лигавица и затова реших че е заради хистероскопията  :( 3 месеца е дълго време...ужас...в събота съм пак на преглед, за да видим дали расте, но въпреки всичко 3мм на 10-ти ден у ужасно малко.
А що се отнася до този Естрофем, защо въобще го изписват никъде не прочетох някой да се е повлиял  :?
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #915 -: Май 12, 2011, 12:25:55 pm »
Оф, аз също съм на Естрофем. Утре ще ходя да ме видят как е лигавицата. Д-р Шефкетова нещо не я одобри в началото на цикъла. Ще ходя и при д-р Начев, за корекция на дозата. Вчера се изненадах неприятно ТСХ се е покачил на 2,94. Ще пропусна и следващият цикъл заради това май. Започвам да се въртя в омагьосан кръг.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #916 -: Май 12, 2011, 22:20:09 pm »
Оххх израза "омагьосан кръг" много ме плаши!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #917 -: Май 13, 2011, 11:53:17 am »
Момичета,цикълът ми дойде в 11.40ч.Док ме иска на втори или трети ден за започване на стимулация.Днешния ден да го броя ли или започвам от утре броенето?Хубав ден на всички.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #918 -: Май 13, 2011, 12:09:50 pm »
Момичета,цикълът ми дойде в 11.40ч.Док ме иска на втори или трети ден за започване на стимулация.Днешния ден да го броя ли или започвам от утре броенето?Хубав ден на всички.
Броиш го!След 14 часа се брои за другият ден!
Упех!!!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #919 -: Май 13, 2011, 12:11:09 pm »
До 14.00 часа, се брои за първи ден на цикъла, а ако ти дойде след 14.00 часа, се брои за първи ден следващия ден.
Успех