0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #820 -: Май 04, 2011, 12:14:47 pm »
Мецани, благодаря ти за бързия отговор. Надявам се това вливане да повлияе на тези упорити НК клетки. Успех на всички момичета, които са в процедури!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #821 -: Май 04, 2011, 13:31:24 pm »
Здравейте момичета,извинявам се че пиша в тази тема,но всички сте наясно с въпроса ми и ще се радвам да ми дадете някои отговори.След извънматочна бременност миналата година и премахване на тръбата както и след цветна снимка с резултат запушена другата тръба се ориентирам към инвитро разбира се.Искам това да стане в клиника Малинов/Надежда.Та въпроса ми е следния трябва ли да запиша предварително час/знам че се чака с месеци та дори и години/ и там те да ми подготвят докумените или мога и аз да си ги подготвя и да ги подавам към фонда?Благодаря ви
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #822 -: Май 04, 2011, 14:01:20 pm »
Първо си запиши час, защото не се знае за кога ще е! По принцип за фонда ти трябва етапна епикриза от клиника БЕЗ нея не може! Така че САМА не можеш да си ги подготвиш! Може да ги подадеш през друга клиника и евентуално, когато след 10-11 месеца ти излезе заповедта да смениш клиниката!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #823 -: Май 04, 2011, 14:08:02 pm »
Благодаря ти DariD,т.е да разбирам ли че след като си запиша час мога да пробвам с друга клиника докото си чакам реда в "Надежда" и след подготвени документи и излязла заповед да посоча "Надежда" а не тази клиника от която съм почнала
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #824 -: Май 04, 2011, 14:08:40 pm »
rosito24, запиши си час за първичен преглед, след това се обади на Силвия Стефанова на този номер 965 57 28. Тя се занимава с документите и въпросите свързани с ФАР. Говори с нея, тя ще ти обясни може или не може да ти подготви документи при положение, че все още не си пациент на клиниката. Ако искаш може и на място да отидеш - кабинетът й се намира на 3-я етаж на клиниката.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #825 -: Май 04, 2011, 14:11:48 pm »
Аз не съм пациент на клиниката, но Силвия след 200 зора ми оформи документите, просто и обясних че датата ми за първичен преглед е за февруари догодина и да искам, няма как да бъда техен пациент. Накрая ми пусна документите, просто бъдете настоятелни.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #826 -: Май 04, 2011, 14:19:59 pm »
Благодаря ви за бързите отговори
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #827 -: Май 04, 2011, 14:31:00 pm »
При мен също беше така...все още не бях пациент на клиниката, но ми оформиха документите след като обясних че имам записан час!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #828 -: Май 04, 2011, 14:32:50 pm »
Благодаря ти DariD,т.е да разбирам ли че след като си запиша час мога да пробвам с друга клиника докото си чакам реда в "Надежда" и след подготвени документи и излязла заповед да посоча "Надежда" а не тази клиника от която съм почнала
Аз мисля, че не е проблем стига да ти е дошъл часа...в случая това е основния проблем!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #829 -: Май 04, 2011, 19:34:46 pm »
Момичета, някой правил ли е биопсия около 20-25.04? Аз правих на 23.04., писах 3 пъти смс, говорих и с д-р Шефкетова, за да й напомня, но все още нямам отговор, а се притеснявам, че наближава момента за ново проследяване ако е необходимо такова. Ако има правили биопсии тогава, пишете дали са ви се обадили за резултата.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #830 -: Май 04, 2011, 19:45:13 pm »
Спокойно, аз съм от 11.04 и още чакам отговор на резултата.Вчера звънях на спешния , защото файла ми е изваден още преди две седмици.Казаха ми днес да се обадя на секретарките за да напомня за файла.Обадих се и чакам отговор с нетърпение.Аз не искам да пиша съобщение , защото моя случай е по-различен.Така че си чакам позвъняването. Звъни на секретарките!!!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #831 -: Май 04, 2011, 22:25:56 pm »
Момичета,и аз правих биопсия на 17.04 и все още си чакам обаждането за резултата. Днес звънях пак на секретарките и ми отговориха,че докторите са много заети,да чакам обаждане,да не се притеснявам. Е,не ни остава друго освен да чакаме.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #832 -: Май 05, 2011, 08:14:54 am »
вече се отказвам да звъня за да си запиша час за първичен преглед.ще се пробваме пак при д-р Владимиров :(
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #833 -: Май 05, 2011, 08:39:55 am »
вече се отказвам да звъня за да си запиша час за първичен преглед.ще се пробваме пак при д-р Владимиров :(

звънни сутрин, рано веднага след 8:00, не е невъзможно
ако толкова е трудно, на 9 май съм там, обади се да ти запиша час
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #834 -: Май 05, 2011, 09:26:20 am »
doreta01, :bighug:

Не се отчайвай, миналата седмица и аз записах час за едно момиче. Нали за това сме тук, за да си помагаме!
« Последна редакция: Май 05, 2011, 09:30:03 am от miletka77 »
Няма значение колко бавно вървиш, стига да не се отказваш от пътя си!

*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #835 -: Май 05, 2011, 10:11:17 am »
Здравейте момичета, да кажа и аз, след като се записвах два месеца поред в списъците за изчакване за хистеро, най - после имам час за 01,06 сега остава и с цикъла ми всичко да е наред и да съвпадне с времето в което се прави операцията, моля се всичко да е наред и скоро да започна процедура имам заповед от ФАР от два месеца!Днес ми е щастлив ден и успях и час да си запиша за д-р Стаменов! :balk_46: :balk_46:Успех на всички!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #836 -: Май 05, 2011, 10:17:40 am »
Здравейте момичета.Имам едно въпросче.Има ли някоя от вас отказвала вливания и да е имала положителен резултат.Аз мисля да ги откажа нямам толкова средства и не са ми чак толкова лоши резултатите от имунологията.А и биопсията ми е ОК
Здравей мила.На мен ми бяха препоръчани вливания,но и аз поради финансови пречини ги отказах.Въпреки това резултата накрая беше положителен-радвам се на две прекрасни слънчица.Моето лично мнение е ,че ако изследванията ти са ок не е необходимода ги правиш.Просто споделям,като решението разбирасе си остава твое.Също така профилактично всеки ден си биех Фраксипарин почти до самото раждане.След трансфер веднага си хванах автобуса за Варна.Пътувах сама,с багаж без да стоя с вдигнати крака.Просто при всеки е различно.Успех.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #837 -: Май 05, 2011, 12:08:28 pm »
Здравейте,момичета! :)
Пиша първо тук-имам останал Гонал- 600 ед.,готов разтвор е от 1050 ед. Ако на някоя от вас й е нужен да ми пише .
Днес съм на трансфер ,а утре към 10 ч. ще отпътувам от София.
Ако някоя от вас има нужда да ми пише ЛС.
Успех на всички в процедура.Аз днес съм на трансфер,този път реших и акупунктура да правя.Стискайте палци.
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #838 -: Май 05, 2011, 12:32:05 pm »
Момичета, бихте ли ми казали, каква е цената на разширената спермограма в клиниката? За колко време стават готови резултатите и изпращат ли ги със заключението по имейл? Т.к ние, не сме от София  :oops: и не можем отново да пътуваме  8O за да си ги вземем  :?


*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #839 -: Май 05, 2011, 12:46:06 pm »
Браво Аnajens, успех и на теб :)
Мalkave6tiza, успешен трансфер и чакаме скоро да се похвалиш с положителен тест. Аз ще си правя теста в края на другата седмица, и ми се струва, че времето е спряло :)
Стискам палци на всички  :goodluck:
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)