0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #780 -: Април 28, 2011, 21:34:23 pm »
stenliangelova, всички лекари в клиниката са добри. Д-р Шефкетова е много внимателна, обяснява повече и е с лека ръка.
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #781 -: Април 29, 2011, 15:25:07 pm »
Момичета ,имам едно питане .
Как точно да си взема генетичните ?Знам и ми казаха  ,че като не ти се обадят и всичко е наред . Е,не ми се ...ама искам и да  се уверя  ,де  . Какво да направя ? :oops: Да отида на регистратурата и да си ги искам ли ?!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #782 -: Април 29, 2011, 15:36:56 pm »
На мен ми казаха, че резултатите като са готови след 3 седмици ще са в досието ми и с лекаря ще ги обсъдя. Ако имало някакви забележки към тях щели да бъдат написани. Според мен с лекаря трябва да се говори (д-р Стаменов или д-р Персенска) за резултатите.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #783 -: Април 29, 2011, 15:38:27 pm »
На мен ми казаха, че резултатите като са готови след 3 седмици ще са в досието ми и с лекаря ще ги обсъдя. Ако имало някакви забележки към тях щели да бъдат написани. Според мен с лекаря трябва да се говори (д-р Стаменов или д-р Персенска) за резултатите.

Ми странно тогава ,защото на мен ми казаха пък че ако има нещо веднага ще ми се обадят и ще ми кажат какво да пия !
Благодаря ти иначе за отговора !
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #784 -: Април 29, 2011, 18:10:36 pm »
Дидомира, генетичните можеш да получиш в администрацията. Много рядко излиза проблем в кариотипа щом не са се обадили всичко и ок.
Re: Подарявам
« Отговор #785 -: Април 29, 2011, 21:56:36 pm »
трябва ми час за д-р Стаменов званя никои не вдига,моля помогнете
Re: Подарявам
« Отговор #786 -: Април 29, 2011, 22:12:10 pm »
трябва ми час за д-р Стаменов званя никои не вдига,моля помогнете
Бъди настоятелна.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #787 -: Април 29, 2011, 22:32:10 pm »
Doreta01, там, където записват часовете, мисля, че работят до към 17,30-18,00 часа.
Опитай утре в работно време и не затваряй, докато не ти отговорят отсреща.
Успех!

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #788 -: Април 29, 2011, 23:54:53 pm »
Имунобиологичните ще са ми готови на 30.04, но аз не искам да знам резултата. И без това нищо не мога да направя от разстояние. Иначе генетичните ще са готови на 16.05 и ние имаме час за 17.05. В понеделник си взех час за 16.05, но в сряда ми се обадиха да го отменя за 17.05. Тогава ще видим резултатите и ако всичко е наред, както се и надявам, ще решим кога да стартираме с ин витрото.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #789 -: Май 01, 2011, 08:59:57 am »
Добро утро,момичета и честит 1 май.Вие,които сте правили хистеро как бихте ме посъветвали-мога ли да шофирам след процедурата?
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #790 -: Май 01, 2011, 09:22:53 am »
Добро утро,момичета и честит 1 май.Вие,които сте правили хистеро как бихте ме посъветвали-мога ли да шофирам след процедурата?
След хистерото аз карах от София до В.Търново,после се сменихме :wink:


Д-р Стаменов,обичаме ви!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #791 -: Май 01, 2011, 10:36:18 am »
tan4i4 - правих 4 хистероскопии. На пръвите 2 се чувствах много добре и бях в страхпотна кондиция след тях. На 3-тата не заспах напълно, а след това ме болеше глава.На 4-тата пак не заспах напълно и ми стана толкова зле в колата, че едвам издържах да допълзим до Търново, за шофиране беше абсурд. В сайта на клиниката ни, д-р Стамонево е написал :

"Общата упойка може временно да засегне координацията и други умения, затова пациентките са съветвани да избягват шофиране, употреба на алкохол или подписване на важни документи през следващите 24 часа."


Ето, виж  http://www.invitro-bg.com/display.php?page=m6&sub=3

Ти си решаваш, но и без това ще имаш придружител, по-добре е да е шофьор.
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #792 -: Май 01, 2011, 22:11:19 pm »
Здравейте, имам правена биопсия на 11.04., после се обадих в неделя същата седмица и си чакам да ми звъннат за резултат.Има ли друг по това време правил биопсия и дали са ви се обадили ве4е?
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #793 -: Май 01, 2011, 22:54:38 pm »
пращай СМС ако трябва няколко пъти, аз бях на 12.04 и резултата го знам от миналата събота
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #794 -: Май 01, 2011, 23:01:59 pm »
Моята биопсия беше на 23.04. и нямам резултат. Пратих един смс, но не получих отговор. Чудя се дали да нахалствам пак.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #795 -: Май 01, 2011, 23:08:17 pm »
Да бъдете настоятелни аз правих на 16.04 и чак на 28.04 ми се обади д-р Персенска.Но звънях два пъти на секретарките и изпратих два СМС на докторката

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #796 -: Май 02, 2011, 08:51:27 am »
Добро утро, момичета! Много съм щастлива! Току що си записах час за начало на стимулация за сряда! Стискайте ми палци! Чака ни инсеминация и надявам се успех! Аз се отказах от процедурата подарък при д-р Табакова. Някак си нямам вътрешно усещане и спокойствие за там! Дълбоко вътрешно съм убедена, че д-р Персенса е правилният човек за мен! Безмислено е да и обърквам работата като се мотам като муха без глава.
В сряда съм в клиниката, някой ако има нужда от час да ми пише на лично съобщение. И още веднъж, моля, да ми стиснете едни палчета! :)
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #797 -: Май 02, 2011, 10:32:29 am »
Стиснати са от мен!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #798 -: Май 02, 2011, 10:45:16 am »
Някой да е заменял фраксипарина с друго лекарство?
Имам предписан фраксипарин, но се оказа че имам налични клексан и фрагмин. Според лекар са едно и също, но забелязвам че съставките са различни, а не ми се звъни на спешния телефон за това.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #799 -: Май 02, 2011, 11:18:15 am »
Stelxen :crossfingers: :crossfingers: :D

Попчо, най-добре звънни на лекаря,аз така бих направила. :crossfingers: :crossfingers:всичко да е наред.