0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #760 -: Април 27, 2011, 13:55:48 pm »
4-тото хистеро е факт, ако не ме подпираше фонда 5-тото ми беше в кърпа вързано,но д-р Стаменов каза ,че ме оттърва от лапите на д-р Шефкетова и край!
Следва контролен и разговор за вида на стимулацията на 6.05.

Ох, опита е на вратата...много се вълнувам :)
Супер новина Вили!!!!!!!!!!!!!!Видя му се края  :cheerleader:- ужасно се радвам за теб :bighug:!Сега остава стимулацията и двата бебока накрая! :crossfingers: :goodluck: :crossfingers:
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #761 -: Април 27, 2011, 15:12:22 pm »
Дари - що си изумена бе душко...от 1г съм в клиниката и се мотам в изследавния и хистерота. Друг е въпроса, че според д-р Шефкетова имам нужда от още хистерота, това ли имаш предвид?


Оххх и аз съм така, само дето за една година направих едно лапаро и едно хистеро  :D а ти си ехеее колко по-напред!  :D Давай сега и два бебока, и да те догонвам! :D
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #762 -: Април 27, 2011, 15:26:30 pm »
Здравейте,някоя стартирала ли е процедура при TSH над 2. Моето е 3,12, чудя се дали ще го сваляме или можем да започнем и така?
Моето беше 3.07 и ми казаха, че няма да стартират докато не слезе под 2.5, но пък не ми взе много време ок. 40 дни и бях на 1.64
« Последна редакция: Април 27, 2011, 15:28:36 pm от zina_z »


Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #763 -: Април 27, 2011, 17:29:53 pm »
Благодаря Ви много момичета. Убедих се, че няма да ми се размине и след 20 мин. тръгвам за направление за ендокринолог и да започвам каквото трябва.
Радвам се, че ви има :D
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #764 -: Април 27, 2011, 19:19:55 pm »
desofina, много правилно си решила. TSH трябва да е под 2.5. Съвсем скоро бях при д-р Начев, при който ходят много от момичетата от клиниката и имам дълги указания за TSH и какво да правя. Та там пише "TSH преди инвитро процедура-под 2.5" Погледнах го съвсем скоро, защото изследвах моето и то е 2.33. Исках да проверя дали е добре. Но то лесно се регулира. Успех и търпение. Важно е да е под 2.5. Освен това този резултат е валиден за около 2 месеца. Той ми е казал, че след като изтекат се прави ново изследване.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #765 -: Април 28, 2011, 08:52:39 am »
Здравейте момичета. Извинете, ако не пиша на правилното място, но съм нова във форума. Препоръчаха ни да направим контролната спермограма след операцията на мъжа ми от варикоцеле в клиника Малинов. От два дни се опитвам да се свържа с тел. който е посочен за записване, но без успех, включва се тел. секретар и до там. Понеже все още не сме пациенти на клиниката и не знам, как да запиша час за СГ ви моля да ми помогнете, има ли др. тел на който мога да направя това, или да опитвам на този? Благодаря ви предварително и успех на всички вас с процедурите.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #766 -: Април 28, 2011, 09:01:45 am »
Телефона е 02 44 17 970 като се включи съобщението изчакай докато ти вдигнат.Понякога изисква време  :D
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #767 -: Април 28, 2011, 10:38:48 am »
Ох уж слушах доки добре вчера ама нещо май не съм разбрала.Моето хистеро ще е другата седмица'дано'та как да разбера дали ще е диагностично или оперативно?И още нещо-колко време ще стоя в клиниката? :bonk:
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #768 -: Април 28, 2011, 10:51:25 am »
Какво ще ти правят с хистерото? Престоя винаги е от сутринта до към 14:00-15:00ч пускат те същия ден!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #769 -: Април 28, 2011, 10:59:25 am »
Това ще ми е парвото хистеро.Нямам си на идея.Правих имунолиг преди месец и това някакси идва като следваща стъпка преди втори опит ин витро.Просто незнам как да бъда полезна
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #770 -: Април 28, 2011, 11:25:47 am »
Ако няма да ти прекъсват тръби, да махат полип или някакви поправки по матката...вероятно ще е диагностично! Но ако видят нещо нередно може да премине в оперативно. Само не се притеснявай няма нищо страшно!
*

    Zai

  • ****
  • 955
  • Вкъщи сме вече 4 заека!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #771 -: Април 28, 2011, 11:30:06 am »
Здравейте момичета. Извинете, ако не пиша на правилното място, но съм нова във форума. Препоръчаха ни да направим контролната спермограма след операцията на мъжа ми от варикоцеле в клиника Малинов. От два дни се опитвам да се свържа с тел. който е посочен за записване, но без успех, включва се тел. секретар и до там. Понеже все още не сме пациенти на клиниката и не знам, как да запиша час за СГ ви моля да ми помогнете, има ли др. тел на който мога да направя това, или да опитвам на този? Благодаря ви предварително и успех на всички вас с процедурите.

Звъни рано сутрин, към 8 примерно.

 
Спермограма - задължително с морфология по Крюгер и САМО в клиника по репродуктивна медицина!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #772 -: Април 28, 2011, 12:46:15 pm »
Благодаря ви момичета за бързите отговори. Най-после успях да се свържа и ми записаха час, но чак за два часа. Мислех с едно отиване до София да направим и СГ и да покажем резултатите от нея на Кацаров, но явно няма да стане, ще чакаме няколко дни да излязат резултатите, защото СГ е с морфология и чак тогава, дано да са се подобрили, все пак са минали 10 месеца от операцията от варикоцеле. Благодаря ви още веднъж и успех на всички.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #773 -: Април 28, 2011, 18:55:13 pm »
момиета има ли пациенти на др Шефкетова? адэдвхс вс яше дш хе,?
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #774 -: Април 28, 2011, 19:19:46 pm »
момиета има ли пациенти на др Шефкетова? адэдвхс вс яше дш хе,?
хммм интересно...какво ли попита?
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #775 -: Април 28, 2011, 19:28:58 pm »
момиета има ли пациенти на др Шефкетова? адэдвхс вс яше дш хе,?
хммм интересно...какво ли попита?
Darid :good_post:И аз това се питам
Имам едно въпросче към вас мацки.Кажете ми какво представляват тези вливания и по-точно Имуновенин

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #776 -: Април 28, 2011, 19:49:00 pm »
Аз понеделник и вторник бях в клиниката и направих всички възможни изследвания (пакети имунобиологични и генетични, хормонални, възможно най-подробна сперматограма). Генетичните ще са готови на 16.05 и си взех час за тогава, но ми се обадиха и го отложихме за 17.05. Надявам се резултатите от имунобиологичните и генетичните да са добри :)
На първичния преглед в понеделник бяха д-р Стаменов, д-р Персенска и д-р Шефкедова. Пълен състав :)
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #777 -: Април 28, 2011, 20:00:54 pm »
Даниелска,аз на 24 и 25.04 правих вливане на Имуновенин.Нищо страшно няма имах назначени вливки два дни подред на 22 ампули-общо 44.Но доста бавно става на бавна капка.Първия ден вливането ми отне около 4 часа а втория 3,5 часа.В стаята има телевизор ,сестрата минава доста начесто да ме пита как съм .Предупредиме на първата вливка че вечерта може да вдигна температура от порядъка на 37,2-37,5,.Вечерта наистина бях топла но нищо не пих ,както и сестрата ми каза че дори и да не пия аналгин или парацетамол на другия ден нищо няма да ми има .И точно така беше никакви странични реакции нямах.
Успех!
Къди ,много се радвам,безпроблемна и успешна бременност ти пожелавам.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #778 -: Април 28, 2011, 21:04:06 pm »
момиета има ли пациенти на др Шефкетова? адэдвхс вс яше дш хе,?
хммм интересно...какво ли попита?
Преводът е "Доволни ли сте от нея?" Изключила е фонетиката и се е включила БДС клавиатурата.
stenliangelova, а ти нещо конкретно ли имаш предвид? Стил, лека ръка, такива неща може би?
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #779 -: Април 28, 2011, 21:27:27 pm »
 Здравейте, момичета! Пиша тук , за да споделя какво се случи с мен и колко съм ядосана, че толкова ме мотаха в предишната клиника. Бяхме пациенти на д-р Владимиров 2 години и имам 4 неуспешни инсета. През цялото това време не ме насочиха към друг специалист , а аз имам ектопия на шийката, която е трябвало да се махне още преди процедурите. Сега д-р Персенска ме прати на колпоскопия и биопсия и чакаме резултата.Моля, ако на някоя от вас са горили раничка да сподели ?