0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Dragica

  • ***
  • 499
  • Няма невъзможни неща
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #740 -: Април 26, 2011, 11:31:39 am »
Къди, честито и от мен;-) Твоето си е едно Великденско чудо;-)))
Безпроблемна бременност ти желая  :goodluck: :bighug:
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #741 -: Април 26, 2011, 11:47:23 am »
Къди, честито!!! Много се радвам за теб, денят ми ще бъде по-усмихнат и слънчев!
Безпроблемно изкарване на следващите 9 месеца и на финала едно огромно щастие!  :D
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #742 -: Април 26, 2011, 12:02:35 pm »
Къди, страхотна новина! Браво, лека, успешна, безпроблемна бременност и прекрасен финал ти желая от цялото си сърце!
Момичета, аз продължавам да се чудя какво да правя! Прочетох много противоречиви мнения за Репробиомед, това ме разколебава. Иначе много искам вече да започвам процедура, защото изпусна ли и този месец после пак чакане се очертава докато наместя лятната доза на л-тироксина! А и фиансовата страна много ме изкушава - все пак е една инсеминация - цялата, както и на работа не ходя и едва издържаме у нас вече, добре ще е да се възползвам май :(
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #743 -: Април 26, 2011, 12:24:04 pm »
Къди, страхотна новина! Браво, лека, успешна, безпроблемна бременност и прекрасен финал ти желая от цялото си сърце!
Момичета, аз продължавам да се чудя какво да правя! Прочетох много противоречиви мнения за Репробиомед, това ме разколебава. Иначе много искам вече да започвам процедура, защото изпусна ли и този месец после пак чакане се очертава докато наместя лятната доза на л-тироксина! А и фиансовата страна много ме изкушава - все пак е една инсеминация - цялата, както и на работа не ходя и едва издържаме у нас вече, добре ще е да се възползвам май :(


Stelxen,аз правих първият и единствения си опит там. Аз също не съм доволна от тях ,но щом пък нямаш и особен избор ,т.е спечелила си опита при тях поне искай да си при д-р Табакова.Това е мое лично мнение .
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #744 -: Април 26, 2011, 13:03:18 pm »
Къди
Момичета, аз продължавам да се чудя какво да правя! Прочетох много противоречиви мнения за Репробиомед, това ме разколебава. Иначе много искам вече да започвам процедура, защото изпусна ли и този месец после пак чакане се очертава докато наместя лятната доза на л-тироксина! А и фиансовата страна много ме изкушава - все пак е една инсеминация - цялата, както и на работа не ходя и едва издържаме у нас вече, добре ще е да се възползвам май :(

Да споделя и аз : моите лични впечатления от Репорбиомед също не са положителни. От друга страна не мисля, че ще изгубиш нещо. Както ти сама каза имаш и времето и възможността. Това си е късмет, който не бива да подминаваш. Знае ли човек - може това да е твоя късмет!
Желая ти успех! 
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #745 -: Април 26, 2011, 14:16:51 pm »
КЪДИ, успех ти желая до края и лека,и безпроблемна бременност!Дано повлечеш крачета и донесеш късмет на всички момичета !!!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #746 -: Април 26, 2011, 14:19:06 pm »
аз също бях в Репробиомед преди да се преместя и също нямам добри впечатления. Но и аз бих те посъветвала да опиташ - може там да ти е късмета. Какво би могла да загубиш - още един неуспех, което в никакъв случай не ти пожелавам, но пък ако процедурата е успешна ще си най-щастливата мама  :D. Смело напред и успех  :)


Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #747 -: Април 26, 2011, 15:01:19 pm »
КЪДИ :bighug:супер новина мила като знам от кога чакаш този миг.Пожелавам ти лека бременност и едно или две ревливи бебета :bori_007: :bori_004:
desinka71 смело напред знам,че боли,но ще успеем :bighug:
На всички в процедура късмет от сърце.И аз се стягам вече за другия месец да започвам втория опит.Стискам палци за всички :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp: :bfp: :bfp:

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #748 -: Април 26, 2011, 18:05:15 pm »
Момичета, да попитам и аз нещо глупаво. Нали веднъж вече като съм минала първичен преглед и си имам досие си оставам пациент на клиниката, независимо от това дали съм правила някакви процедури на други места? Чудя се още с моята печалба какво да правя. Нещо се колебая за Репробиомед, повече недоволни отколкото доволни срещам по форумите. А и много се притеснявам как ще реагират нашите лекари на това.
Не знам какво да правя, честно! Всякакви съвети приемам!  :oops:
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #749 -: Април 26, 2011, 18:32:35 pm »
Момичета, да попитам и аз нещо глупаво. Нали веднъж вече като съм минала първичен преглед и си имам досие си оставам пациент на клиниката, независимо от това дали съм правила някакви процедури на други места? Чудя се още с моята печалба какво да правя. Нещо се колебая за Репробиомед, повече недоволни отколкото доволни срещам по форумите. А и много се притеснявам как ще реагират нашите лекари на това.
Не знам какво да правя, честно! Всякакви съвети приемам!  :oops:


Използвай ваучера, нищо не се знае, за всяко нещо има доволни и недоволни. Никой нищо няма да ти каже от клиниката за това, че си направила една инсеминация на друго място. Действай, тук досието си седи. :wink:
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #750 -: Април 26, 2011, 18:36:48 pm »
Stelxen, напълно те разбирам. Аз бях в подобна ситуация миналата година. И на мен ми се обадиха от радио "Витоша", че съм спечелила ин витро в "Св. Лазар", била съм резерва, а момичето, което били изтеглили се е отказало. Аз бях точно след абразио след една бременност, приключила в 8 г.с. Бях одобрена и от фонда, а и ми предстоеше ЗЕТ в "Малинов". След дълъг размисъл се отказах, първо защото бях одобрена и от фонда и реших, че по-добре да се възползва някое момиче, което няма възможност да бъде по фонда. И второ, защото имам доверие на д-р Стаменов и екипа на "Малинов", те знаят случая ми, при тях съм от началото на 2009 г. А и се притеснявах дали, ако направя неуспешен опит в "Св. Лазар" после ще мога да се върна в "Малинов". Не мисля, че лекарите биха се разсърдили, но аз нещо нямах вътрешното спокойствие да отида в друга клиника. Но при теб все пак става дума за инсеминация и е далеч по лека и кратка процедура, не е като да имаш стимулация за ин витро. Така че възползвай се, пък ако се притесняваш говори и с лекарите от "Малинов".
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #751 -: Април 26, 2011, 22:26:06 pm »
Къдиии...мислех те!!! Браво! Чудесно! Сега стискай и не пускай в никакъв случай!

4-тото хистеро е факт, ако не ме подпираше фонда 5-тото ми беше в кърпа вързано,но д-р Стаменов каза ,че ме оттърва от лапите на д-р Шефкетова и край!
Следва контролен и разговор за вида на стимулацията на 6.05.

Ох, опита е на вратата...много се вълнувам :)

Уморена съм, лошо ми е, едвам се прибрах с колата. Като си почина тези дни ще отговоря на всичките си ЛС. Моля да бъда извинена!
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #752 -: Април 26, 2011, 22:41:44 pm »
New Love, желая ти искрено успех и много успешен опит. След толкова патила, дано всичко остане зад гърба ти и вече да се случват само хубави неща. Аз пък сега съм зациклила на биопсиите и лекарствата.
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #753 -: Април 27, 2011, 00:34:10 am »
Браво New Love, дойде и твоя ред :) Успех!
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #754 -: Април 27, 2011, 08:42:26 am »
Бравооо,успели момичета!Най-накрая светлина в тунела!
Къди,желая ти от все сърце безпроблемна бременост и догодина вече други въпроси да те интересуват!
Успех на всички в процедури и търпение на другите ,чакащи заповед от фонда ,като мен!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #755 -: Април 27, 2011, 08:52:48 am »
New Love какво бързо развитие при теб направо ме изуми! Желая ти успешен опит и само хубави новини!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #756 -: Април 27, 2011, 09:52:56 am »
Много се радвам за вас момичета. Дари, ти си наред да се похвалиш скоро. Аз очаквам заповед до края на май и се включвам в купона.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #757 -: Април 27, 2011, 13:23:04 pm »
Дари - що си изумена бе душко...от 1г съм в клиниката и се мотам в изследавния и хистерота. Друг е въпроса, че според д-р Шефкетова имам нужда от още хистерота, това ли имаш предвид?

Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #758 -: Април 27, 2011, 13:33:35 pm »
Здравейте,някоя стартирала ли е процедура при TSH над 2. Моето е 3,12, чудя се дали ще го сваляме или можем да започнем и така?
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #759 -: Април 27, 2011, 13:40:45 pm »
Трябва да решите с лекарите. Моето мнение е, че ако има стимулация, е по-добре да се стартира с ниско ТСХ, за да се избегнат усложения при настъпване на така желаната бременност. Имам предвид, че при стимулация то ще расте още /мисля, че така ми обясни д-р Начев при първия преглед при него/ и ще бъде трудно да се смъкне до адекватни стойности дори с увеличение на дозата на л-тироксина. Но не е невъзможно,така че...нека лекарите да ти обяснят по-подборно какво може да се случи и тогава да решиш. Успех!