0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #640 -: Април 17, 2011, 13:24:21 pm »
Да споделя, за следящите развитието на нещата при мен, че след голяма емоционална драма и сто кила сълзи имам дата за хистеро!
Ох, защо всичко трябва да е толкова трудно?!?
Ако ме боднат кръв нямам, само сълзи...
Браво успех, почти ти завиждам за успеха, аз пак съм в списъка на изчакващите и се чудя дали направо да не са обадя и да си запиша час за юни..............и на мен ми се плаче!!!!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #641 -: Април 17, 2011, 17:00:24 pm »
Да ви питам тези биопсии здължителни ли са и за какво ги правите? Извинявам се за глупавият въпрос ама нещо не можах да се ориентирам, макар, че прегледах някои предишни теми за биопсиите.


Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #642 -: Април 17, 2011, 17:10:08 pm »
zina_z, не са задължителни, хубаво е да се видят имплантационите показатели на лигавицата.
Има специална тема за биопсиите.

Момичета, моля Ви помогнете ми на следното запитване:
Каква е цената на спермограма с SDI, само в неделя ли се прави този тест, и дали може да се даде материал сутринта, следобед ще е готов ли резултата?
Благодаря предварително на всички които се отзоват на питането ми :D
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #643 -: Април 17, 2011, 17:40:54 pm »

Момичета, моля Ви помогнете ми на следното запитване:
Каква е цената на спермограма с SDI, само в неделя ли се прави този тест, и дали може да се даде материал сутринта, следобед ще е готов ли резултата?
Благодаря предварително на всички които се отзоват на питането ми :D

100лв. е цената включва: разширена  СГ с оценка по крюгер + HDS +halosperm - тази цена за щатните клиенти/пациенти :lol:
Не  може със СДИ теста да стане същия ден, само определен ден работят теста, както са ти казали

за биопсиите - беше ми назначена като задължителна , не съм се пазарила и после като стана повтаряема

 п.с. Честит празник на едно виолетово цвете  :wink:
« Последна редакция: Април 17, 2011, 18:02:58 pm от Тара »
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #644 -: Април 17, 2011, 19:51:39 pm »
Тара, благодаря много :D
Не съм питала никой за тази разширена спермограма, само четох че се прави само в един определен ден.
Ще звънна и ще попитам по-подробно, защото исках да съчетая спермограмата със преглед.

И на мен ми бяха назначени 5 биопсии, промивки, лекарства и се заричах да не отказвам, но вчера отказах.
Защото последната 5 беше наред и даже среда ми сложиха преди опита и пак отрицателен резултат.

Не ме разбирайте погрешно, правете каквото Ви кажат лекарите, просто за себе си реших че няма нужда да правя, а и д-р Персенска не се и опита да ме разубеди.
От това също си правя извод, че не е необходимо в моя случай да продължавам с биопсиите.

Честит празник на всички именици!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #645 -: Април 18, 2011, 00:12:18 am »
Каква е цената на спермограма с SDI
140 лв. е.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #646 -: Април 18, 2011, 08:18:46 am »
Каква е цената на спермограма с SDI
140 лв. е.

не е 140 лв., изрично съм написала за щатни пациети /клиенти, казваш че си пациент на клиниката, те сами се убеждават като проверяват колко пъти си правил анализ и цената е 100 лв :wink:, освен ако имаш излишни още 40 лв. или си ненужно  срамежлив  и не се уточниш още вратата :)
« Последна редакция: Април 18, 2011, 08:24:51 am от Тара »
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #647 -: Април 18, 2011, 09:55:14 am »
Тара не искам да споря.Пациенти сме на клиниката и това е цената на спермограма+сди.Цената само на сди е 100лв.Освен ако няма някаква промяна тази година.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #648 -: Април 18, 2011, 10:26:19 am »
 :), разбира се, че няма спор, тук си споделяме за да сме си полезни.
Имаме спермограма от края на януари - обичайните параметри + Крюгер + СДИ теста за 100лв.
Не говоря за ценоразписа от дясно на вратата, а затова, че моя мъж беше попитал, те го разпитали защо и за какво го иска теста, отворили му досието и го таксували 100лв., така че питайте преди да плащате.   
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #649 -: Април 18, 2011, 10:33:52 am »
Здравейте ,момичета!
Няма ли някой да се похвали с положителен тест,та да вдъхне надежда на всички останали!От все сърце желая на всички ,които са в процедури късмет!
Успешен ден!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #650 -: Април 18, 2011, 10:38:41 am »
Свързах се със секретарките, отговориха ми че цената е 120 лв.
Знам, че от вас ще получа най-точна информация, затова и попитах тук.
Това било за всичко, така ми казаха, и тези тестове се правят в петък и събота.
В неделя не правили спермограми.
Като отидем на място ще попитам по-подробно.
Благодаря на всички за отговорите :D
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #651 -: Април 18, 2011, 10:50:25 am »
не мисля, че темата е за обсъждане на цени, още повече дали си или не си "щатна" пациентка. имайте малко уважение и при интерес на определени цени има регистратура и клиника, където могат да ви отговорят правилно. това, че на Х са взели 100 лв., не означава, че и на У ще е пак толкова при положение, че всяка двойка има различни проблеми и определени изследвания се повтарят до безкрай. ако на Z не вземат пари за определена манипулация, не означава, че всички ще минат безплатно - мислете преди да пуликувате определени цени и постове!!!
п.п. има и нещо друго, форумите се четат и от персонала на клиниката, така, че няма да им е приятно при толкова "щатен" персонал да се изнася информацията толкова публично без тяхно съгласие.
« Последна редакция: Април 18, 2011, 11:03:33 am от *Мина* »
никога не отстъпвай на принципите си!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #652 -: Април 18, 2011, 11:00:21 am »
Подкрепям Мина
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #653 -: Април 18, 2011, 11:06:48 am »
оффф, аман от засегнати, точно си е по темата, не става въпрос за избирателни пациенти, просто последните 3 години пускаме СГ само там, има и други като нас.....естествено, че нищо няма безплатно...

хубав ден
*

    Zai

  • ****
  • 955
  • Вкъщи сме вече 4 заека!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #654 -: Април 18, 2011, 11:30:13 am »
Момичета, ПЪРВАТА спермограма е 120/140 или колкото лева е там. Следващите се водят нещо като "вторични" и са по-евтини.

Също така, наистина тази година има промяна на цените, но пак не е нещо кой знае какво. Не мисля, че 20 или 40 лв. са нещо, за което си струва да се спори.

 
Спермограма - задължително с морфология по Крюгер и САМО в клиника по репродуктивна медицина!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #655 -: Април 18, 2011, 11:36:18 am »
Съжалявам, че попитах и заради мен се създаде тая глупава ситуация.
Обикновено първо чета и след това, в случай че не ми е ясно питам.
Не обичам да драскам по темите за щяло и не щяло.
Не знаех, че в темата не мога да попитам за елементарни неща.
А и цените които се казват от секретарките, не мисля че са най великата тайна на света.
Права си Тара, угодия няма.
Благодаря Zai, напълно съм съгласна с теб.
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #656 -: Април 18, 2011, 14:58:54 pm »
Здравейте момичета, да споделя и с вас, че днес бях на преглед на 4 ден от стимулацията. Имам 6-7 фоликула от 9 до 14 мм в левия яйчник, в десния няма нито един, но колкото толкова. 2-3 хубави яйцеклетки да станат ми стигат :) Успех на всички, които са в стимулацията или чакат резултати :)
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #657 -: Април 18, 2011, 16:04:51 pm »
Като сме почнали с цени имунобиологичните (пакета) 270лв ли е още? Защото смятам да си правя и мъжа ми също и ми се иска да си направя сметката колко пари ще са ми нужни за всичко.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #658 -: Април 18, 2011, 16:23:58 pm »
Цената на пакета имунологични изследвания е 260 лв.
Генетичнте изследвания са 150 лв на човек и се правят от двамата партньори. Имунологичните ги правиш само ти.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #659 -: Април 18, 2011, 16:27:55 pm »
Като сме почнали с цени имунобиологичните (пакета) 270лв ли е още? Защото смятам да си правя и мъжа ми също и ми се иска да си направя сметката колко пари ще са ми нужни за всичко.
Преди 6 месеца бяха 260 лв.
Защо искаш и на мъжа си да пускаш Имунологични, мисля че само на себе си трябва да пуснеш такива.
Генетичните се пускат за двамата и са по 150 лв. на човек.
Извинявам се с Мецани сме писали заедно :D