0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #620 -: Април 14, 2011, 13:53:28 pm »
Момичета...голяма съм ЛУДА КАЛИНКА...нали си чакам хистерото вече 4 месеца...еее утре съм на масата.Ама в паниката не разбрах трябва ли да пия очистително...замислих се след като го изпих  8O трябва ли да се пие въобще или ще съм дежурна за нищо цяла нощ?
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #621 -: Април 14, 2011, 14:59:20 pm »
DariD, само за лапароскопия искат очистително да се пие. В случая ти е било излишно, но няма как да го върнеш  :)
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #622 -: Април 14, 2011, 15:39:31 pm »
Благодаря Pop40 ....няма как....ще е безсънна нощ! :D
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #623 -: Април 14, 2011, 15:44:20 pm »
Здравейте на всички,

Предстои ми Лапароскопия в клиника "Малинов", прегледах цялата тема за лапароскопиите, но повечето отзиви са от други клиники, та бихте ли споделили вашият опит от тази клиника? Като например какви изследвания изискват, колко време е престоят в клиниката, дават ли ви диск от операцията и т.н.  Благодаря ви.


*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #624 -: Април 14, 2011, 15:54:15 pm »
Моята лапароскопия мина съвсем скоро.Доволна съм от клиниката и от всички хора там.Престоят е една нощ.Единственото което трябва да си вземеш са четка за зъби и паста, чехли, бельо и превръзки(аз моите ги забравих и карах мъжът ми да тича до аптеката). Изследванията по спомен са снимка бял дроб и сърце, СПИН, Хепатит А, пълна кръвна картина, време на кървене и съсирване.От самата клиника седмица преди операцията ще ти се обадят и ще ти ги кажат.Аз исках направление от личната за нещата покриващи се от Здравната каса и си ги правих тук в Плевен.Това се сещам, дано съм била полезна.

Дари дойде и твоето хистеро.Ще чакам да пишеш как е минало.

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #625 -: Април 14, 2011, 18:14:08 pm »
Момичета...голяма съм ЛУДА КАЛИНКА...нали си чакам хистерото вече 4 месеца...еее утре съм на масата.Ама в паниката не разбрах трябва ли да пия очистително...замислих се след като го изпих  8O трябва ли да се пие въобще или ще съм дежурна за нищо цяла нощ?

Опааа  :D  Кой сега е номер 1 ?!? КъсмИтлИЙка брей!!!
Не е имало нужда, ама като първо пиеш после питаш... Спри всички течности и храни след 22ч. , да не забравиш! И нищо не слагай утре сутрин в устата също!
Цунки и успех!
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #626 -: Април 14, 2011, 19:18:24 pm »
Здравейте, момичета. Пак имам въпрос... Колко време е нормално да има кървене след биопсията и само зацапване ли е или може да е малко по-обилно, (но не като при цикъл разбира се)? Извинявам се, ако въпроса ми не е точно за тук...
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #627 -: Април 14, 2011, 19:54:13 pm »
New Love не съм вярвала че мога да се радавам и да съм щастлива толкова много от факта, че ще ме оперират .....наистина се чувствам №1  :D :D :D Какво доживяхме не е истина! А ти си рекордьорката на отбора, но тази ще ти е последната НЕможе повече...следващата процедура ще е, :bori_007: :bori_004: за да се появи новата ти най-голяма любов!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #628 -: Април 14, 2011, 21:21:24 pm »
New Love НЕможе повече...следващата процедура ще е, :bori_007: :bori_004: за да се появи новата ти най-голяма любов!
Мдааа, 2години минаха от смъртта на племенника ми и този ник, посветен на новото и надявам се изпълнено с деца бъдеще. Дано, дай Боже! Две деца загуби семейството на зълва ми, дано се върнат при нас през май!:crossfingers:

И аз чакам с нетърпение да разпляскам розови чехли и разкърша голо дупе в операционната ..за 4-ти път  :D 
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #629 -: Април 14, 2011, 21:57:39 pm »
Момичета, чета ви и хем ми е смешно, хем ми е малко тъжно. От сърце ви желая успех и скорошно започване на процедури и само + тестчета след това. И аз се надявам скоро да започна втората процедура.
*

    haplata

  • *
  • 20
  • Мечтите се сбъдват!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #630 -: Април 15, 2011, 17:02:15 pm »
Момичета, имам проблеми с ЩЗ (с хипер функция съм аз и съмнения за базед 8O) а четох, че някои от вас, посещават д-р Начев- ендокринолог, можете ли да ми помогнете с инфо  8O
Т.к прегледа ми при доки се пада в събота и така и така ще пътуваме от Варна, та
д-р Начев, дали приема и изобщо, работи ли в събота? И къде да звънна за час да си запиша?
Няма невъзможни неща :)))
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #631 -: Април 15, 2011, 18:34:36 pm »
Д-р Начев работи в Майчин дом. Съмнявам се за събота. Мога да ти изпратя телефона му на лични. Приема пациенти на клиниката. Обаждаш се и обясняваш, че си пациент и какъв е проблемът и ще се разбереш с него за час. След малко ще пратя телефона.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #632 -: Април 15, 2011, 19:47:03 pm »
И аз чакам с нетърпение да разпляскам розови чехли и разкърша голо дупе в операционната ..за 4-ти път  :D 
[/quote]
Пожеавам ти го от все сърце....и да е последното дефиле там  :D
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #633 -: Април 15, 2011, 21:40:27 pm »
Момичета, имам проблеми с ЩЗ (с хипер функция съм аз и съмнения за базед 8O) а четох, че някои от вас, посещават д-р Начев- ендокринолог, можете ли да ми помогнете с инфо  8O
Т.к прегледа ми при доки се пада в събота и така и така ще пътуваме от Варна, та
д-р Начев, дали приема и изобщо, работи ли в събота? И къде да звънна за час да си запиша?
Отговорили са ти вече, но все пак да кажа и аз. Д-р Начев приема до 13.30 в Майчин дом. Явно няма частен кабинет, защото аз когато го търсих беше късен следобед и той ми каза да отида направо на другият ден при него. Иначе уговорката за преглед е направо с него. :)
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #634 -: Април 16, 2011, 19:35:42 pm »
 Момичета, преди малко ми звъннаха от клиниката, че д-р Стаменов няма да го има на 29.04 и ми промениха часа за 1.05. в 14.00.Някой друг получил ли е обаждане?
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #635 -: Април 16, 2011, 20:25:04 pm »
Момичета, искам да попитам кой от докторите в клиниката слага лекарствата след лоша биопсия или е който се падне. Ще ходя за лекарство и много ми се иска да говоря и с д-р Персенска. Затова се чудя има ли шанс да се падна при нея или само един от тях слага лекарствата.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #636 -: Април 16, 2011, 20:32:41 pm »
Здравей  maya_the_bee! Различно,по принцип при който се падне,или д-р Шефкетова или д-р Персенска поставят лекарството. Може би ако помолиш секретарките при записването на час за лекарство да те запишат при д-р Персенска ще ти влязат в положение.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #637 -: Април 16, 2011, 21:10:06 pm »
Да споделя, за следящите развитието на нещата при мен, че след голяма емоционална драма и сто кила сълзи имам дата за хистеро!
Ох, защо всичко трябва да е толкова трудно?!?
Ако ме боднат кръв нямам, само сълзи...
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #638 -: Април 16, 2011, 21:12:19 pm »
Майче,и на мен са ми казвали ,че Д-р Шефкетова слага лекарствата,но на мен ми го слага Д-р Персенска,защото Д-р Шефкетова беше ангажирана с друго.Така че,при който и да се паднеш питаш спокойно каквото те интересува.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #639 -: Април 16, 2011, 23:07:05 pm »
Днес мина и моята биопсия.Сега ще чакам резултатите към сряда.
trandolinka не се притеснявай изобщо не боли и няма кой знае какво кървене съвсем малко и минава за 5-6 часа :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: