0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #540 -: Април 06, 2011, 22:20:54 pm »
Аз разбрах,че те ще ми звъннат няколко дни по-рано.Утре ще им звънна аз.Благодаря ви,лека вечер!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #541 -: Април 06, 2011, 22:24:22 pm »
Може ли да ме подсетите какво се прави като изследване преди биопсия ?Имам час за понеделник, а последната я правих миналата година есента и съм забравила дали имаше вземане на кръв.
Е2 и прогестерон преди биопсия, ще ти кажат още на регистратурата
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #542 -: Април 06, 2011, 22:26:34 pm »
Аз разбрах,че те ще ми звъннат няколко дни по-рано.Утре ще им звънна аз.Благодаря ви,лека вечер!
По принцип те трябва да звъннат , но предвид натовареността може би не остава време винаги или ще го направят , но действително в последният момент.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #543 -: Април 06, 2011, 22:30:13 pm »
Тара, мерси много , точно така имаше ги тези хормони , а вечерно време изследват ли се / имам предвид че часа ми е за след 18ч. /?
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #544 -: Април 06, 2011, 22:33:02 pm »
Тара, мерси много , точно така имаше ги тези хормони , а вечерно време изследват ли се / имам предвид че часа ми е за след 18ч. /?
Лабораторията не работи след 18 ч.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #545 -: Април 06, 2011, 22:38:02 pm »
отиваш преди 18:00 часа и ги пускаш, аман с тези късни часове, а по някое време, айде с 5 часа напред :lol:, така беше при мен последните 2 месеца
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #546 -: Април 07, 2011, 07:51:33 am »
Аз съм записана за хистероскопия за събота.Дали да си правя сама изследванията?Никой не ми се е обадил от клиниката,даже незнам в колко часа  да съм там.

Сигурна ли си  ,че си в събота на хистеро?!? На мен многократно при обсъждане на свободни часове за хистеро са ми подчертавали, че в събота и неделя не правят!
Свери си датата с деня, да не бъркаш нещо. Пък ако са почнали и в събота, ехе, по-хубаво от това здраве му кажи!

За изследванията сте били изчерпателни, само ще добавя, че за момичетата от администрацията СПИН-а важи 6м и го признават. Аз за септемврийската хистеро правих и през януари и февруари минах с него. Хепатитите и те имат повече от 1м , но не знам колко. Останалите ПКК, биохимия и прочие имат максимум 2м - от януари ми ги зачетоха и във февруари, но от септември до януари казаха - много е, пускай пак. 24лв бяха януари. Аз не съм пускала надр. място. Моите доктори в провинцията нищо като свят не са ми изготвяли и като ги занеса в София докторите са се смели на резултатите и айде в коша, кви лаборатории имат, кви ги мъдрят, че си им вярват...не  еза приказване. Предпочитам да си дам 100лв вклиниката и да ми е мирна главата. Сутринта в 8ч като отида, хем съм на гладно, си ги пускам и до започването на хистерото вс. е готово.
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #547 -: Април 07, 2011, 08:47:28 am »
Момичета, има ли някоя от вас, която има записан час за хистероскопия за 13,14 или 15 април и би ми отстъпила своята дата, а да вземе моята на 12 април. Цикълът ми закъснява, предполагам, че ще ми дойде в петък, а така за ден, два ще си изпусна датата на 12 април и отново ще трябва да ме презапишат за май. Предварителнови благодаря! Звънях и на жените, но те май не могат да ми помогнат. Не знам какво да направя?
Авина, аз съм на 15-ти, но за съжаление на 12-ти няма да ми е свършил цикъла...ако беше 13-ти с удоволствие бих помогнала  :(
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #548 -: Април 07, 2011, 09:44:58 am »
Да честитим професионалния празника, на нашите всеотдайни лекари и техния екип.
Да бъдат все така лъчезарни, компетентни и обичани.
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, С ОГРОМНА БЛАГОДАРНОСТ !!!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #549 -: Април 07, 2011, 17:47:47 pm »
Честит Професионален Празник на лекарите ни от клиника Малинов!!!Нека да им пожелаем много, много здраве, лично щастие и разбира се,Велики постижения в разплитането на магическия пъзел за трудния път към раждането на живота!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #550 -: Април 07, 2011, 17:59:16 pm »
Честит празник и на всички отзивчиви акушерки, санитари, хората от регистратура и всички в сферата на здравеопазването! :youwoman:
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #551 -: Април 07, 2011, 18:45:39 pm »
Да са живи и здрави всички здравни работници! Да не забравят да ни обичат, така, както ние ги обичаме тях! Честит празник!
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #552 -: Април 07, 2011, 18:53:13 pm »
И аз искам да се присъединя към поздравите за 7-ми април. да са живи и здрави нашите доктори! Много лично щастие и професионални успехи и да им благодарим, че са до нас и ни подкрепят!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #553 -: Април 07, 2011, 22:29:52 pm »
Здравейте момичета.Да е честит празника на нашите лекари с пожелание за много професионални успехи.Имам и аз въпросче към вас днес мина и моя преглед на 12 ден от цикъла с три фоликула.Но д-р Персенска иска и да направим биопсия кажете ми какво се прави-трява ли да съм жадна и гладна някакви болкоуспокояващи вземат ли се на кой ден от цикъла се прави.Каза да си запиша час за неделя да я направим.Но се притеснявам да не би нещо да не съм разбрала.Другия месец сигурно ще започнем и каза,че опита ще бъде по-къс портокол.Какво представлява късия портокол.Ако нещо спамя темата насочете ме къде да добия тази информация.Ще ви бъда благодарна :bighug:

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #554 -: Април 08, 2011, 11:51:07 am »
В темата за биопсиите има много подробности. Но все пак,отговарям ти накратко: не боли, трае по-малко от минута / в моя случай/. Предварително бях сложила обезболяващи свещички Профенид /прдената вечер, сетринта в деня на биопсията и около час преди самата манипулация/. Сама реших за тях, по аналогия от цветната снимка, за която ми ги препоръчаха лекарите и акушерките от "Надежда".
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #555 -: Април 08, 2011, 11:54:02 am »
Здравейте момичета.Да е честит празника на нашите лекари с пожелание за много професионални успехи.Имам и аз въпросче към вас днес мина и моя преглед на 12 ден от цикъла с три фоликула.Но д-р Персенска иска и да направим биопсия кажете ми какво се прави-трява ли да съм жадна и гладна някакви болкоуспокояващи вземат ли се на кой ден от цикъла се прави.Каза да си запиша час за неделя да я направим.Но се притеснявам да не би нещо да не съм разбрала.Другия месец сигурно ще започнем и каза,че опита ще бъде по-къс портокол.Какво представлява късия портокол.Ако нещо спамя темата насочете ме къде да добия тази информация.Ще ви бъда благодарна :bighug:
Темата за биопсиите: http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=37238.0
Протоколи за стимулация при асистираните репродуктивни методи: http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=850&Itemid=21
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #556 -: Април 08, 2011, 12:01:31 pm »
Zai, кажи какво става с тебе? Нали всичко е наред?
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #557 -: Април 08, 2011, 13:44:15 pm »
Момичета някоя от вас може ли да ми даде номер на доктор Шефкетова
« Последна редакция: Април 08, 2011, 13:45:55 pm от danielska_81 »

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #558 -: Април 08, 2011, 14:52:49 pm »
Здравейте!
Дано не прозуча тъпо с този си въпрос ,но има ли някой идея дали като ти излизат херпеси преди всеки опит и НК клетките се завишават .Никой никога не ме е питал нещо подобно ,а аз при всеки опит съм с два херпеса на устата . Естествено ще питам док ,когато съм пак на преглед ,но ми е интересно да чуя и вашите менния .
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #559 -: Април 08, 2011, 14:58:53 pm »
New Love какво стана с твоето 3-то хистеро???? Сигурно сте го коментирали, но съм изпуснала!