0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #520 -: Април 05, 2011, 22:04:31 pm »
Цеци не си прави експерименти , не вярвам да не са ти казали - гладна и жадна!
Рискуваш да не те хване упойката, а иначе да се давиш едва ли анестезиолог ще го допусне!Късмет и СПОКО !
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #521 -: Април 05, 2011, 22:24:46 pm »
ceci, наистина не трябва нищо да си яла и пила от вечерта. Когато аз ходих на хистероскопия, първото, което ме попита д-ра като ме видя беше: "Нали не си яла и пила нищо?" Щом го казват, има причина. Упойките не са шега работа.
Момичета, да попитам тези, които ходите тези дни в клиниката д-р Персенска вече там ли е? Чакам да ми се обади за резултат от биопсия и се чудя дали е там и колко ли ще чакам. Дано не е много, че нямам търпение и ми е напрегнато.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #522 -: Април 05, 2011, 22:31:37 pm »
Ясно,нищо в устата.Абе знам аз,че преди пункция даже и дъвка не дават да дъвчиш,ама и аз да питам.Друг път съм оставала в София от предната вечер.
Да д-р Персенска е на работа.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #523 -: Април 06, 2011, 01:04:41 am »
Я да питам и аз :) Виждам, че лекарите са се позавърнали. Започва ли вече клиниката да работи нормално? Аз чакам цикъл и трябва да записвам час за стимулация за инсеминация, та се чудя дали записват вече.
« Последна редакция: Април 06, 2011, 01:06:34 am от Stelxen »
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #524 -: Април 06, 2011, 09:22:25 am »
Някой може ли да ми помогне с записване на 4ас,ако ходи тези дни до клиниката?
Правя опити ,но  безуспех. :?


Д-р Стаменов,обичаме ви!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #525 -: Април 06, 2011, 10:57:35 am »
Горе-долу някакъв определен ден имаш ли? Защото аз чакам всеки момент да ми дойде цикъла и ще ходя до клиниката тъй че мога да ти запиша. Но горе-долу да ме ориентираш примерно 2-3 дни дали не ти е късно.
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #526 -: Април 06, 2011, 11:38:41 am »
ralitka ми обеща за утре,а ко не може тя desinka71  ще помага.
Благодаря ви.
Ина4е ми трябва 4ас за д-р Сигридов за към 26-27април след 15 4аса :wink:
Всеки път записвах докато съм там,но сега трябваше да из4исля и затова си викам ще звъня от Варна,но уви не ми се полу4ава ве4е няколко пъти.


Д-р Стаменов,обичаме ви!
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #527 -: Април 06, 2011, 13:19:33 pm »
Момичета, имам следният въпрос: При започната процедура по фонда, ако не се получат годни яйцеклетки или ембриони и не се стигне до трансфер, опита приключва ли или се прави следваща стимулация в рамките на 6 м период на валидност на заповедта? Естествено, че ще се стигне до плащане на част от манипулациите, но крайната цел при финансиране от фонда  трансфер ли е?
Извинявам се за наивният, предполагам, въпрос.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #528 -: Април 06, 2011, 15:14:11 pm »
Момичета, колко време чакахте да ви се обади някой от лекарите за резултатите от биопсията?
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #529 -: Април 06, 2011, 15:19:23 pm »
И аз имам едно въпросче февруари правих лапароскопия сега ми предстои хистероскопия и пак трябва да направя кръвните изследвания.Личната лекарка ми отказа, не можела да ми пусне същите! Някой знае ли защо? На колко такива имаме право по здравна каса?
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #530 -: Април 06, 2011, 17:47:04 pm »
maya_the_bee-отговора ми  към теб е в лични.
DariD-мисля ,че веднъж месечно може да получиш направление и после контрола.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #531 -: Април 06, 2011, 18:29:55 pm »
Някой би ли ми казал какви изследвания ще ми трябват за оперативна хистероскопия-имам час за 30.04 и ми се иска ако мога  да направя нещо предварително.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #532 -: Април 06, 2011, 20:08:54 pm »
Някой би ли ми казал какви изследвания ще ми трябват за оперативна хистероскопия-имам час за 30.04 и ми се иска ако мога  да направя нещо предварително.
Ако се включи New Love, която през месец е на хистероскопии  :( ще бъде най-изчерпателна !!!
Хепатит,СПИН,ПКК,биохимия ги помня и аз , но дано не пропускам нещо.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #533 -: Април 06, 2011, 20:49:12 pm »
desofina, мисля че ако по някаква причина не се стигне до трансфер, опитът се приключва до там.

patiabel, също и време на кървене и време на съсирване, хепатит А изискваха през януари заради епидемиите в няколко града, не знам още ли го искат. Най-добре се обади и питай какво да приготвиш, понеже някои изследвания имат определен срок. Е, за Спин и хепатит е три месеца срока. Също така изчакай да ти потвърдят часа или ти ще го потвърждаваш и тогава пускай изследванията.  
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #534 -: Април 06, 2011, 21:35:13 pm »
Vali утре съм там.Казвай с каквото мога ще помогна.Пиши ако искаш :bighug:

*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #535 -: Април 06, 2011, 21:41:22 pm »
Момичета, има ли някоя от вас, която има записан час за хистероскопия за 13,14 или 15 април и би ми отстъпила своята дата, а да вземе моята на 12 април. Цикълът ми закъснява, предполагам, че ще ми дойде в петък, а така за ден, два ще си изпусна датата на 12 април и отново ще трябва да ме презапишат за май. Предварителнови благодаря! Звънях и на жените, но те май не могат да ми помогнат. Не знам какво да направя?
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #536 -: Април 06, 2011, 22:02:04 pm »
Аз съм записана за хистероскопия за събота.Дали да си правя сама изследванията?Никой не ми се е обадил от клиниката,даже незнам в колко часа  да съм там.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #537 -: Април 06, 2011, 22:11:03 pm »
Аз съм записана за хистероскопия за събота.Дали да си правя сама изследванията?Никой не ми се е обадил от клиниката,даже незнам в колко часа  да съм там.
Като си записваше час не ти ли обясниха , че трябва да си жадна,гладна в 8 часа на датата,изследванията и т.н.Принципно можеш да си ги направиш и в друга лаборатория , а може и на деня преди самата операция.
Относно притеснението дали няма да има отлагане , ако правилно те разбирам , аз лично не бих чакала , все пак утре е Четвъртък и бих им звъннала аз , за да ми потвърдят!
Успех!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #538 -: Април 06, 2011, 22:13:10 pm »
Задължително се обадете за потвърждение.аз бях за лапароскопия и се обадих сама хем да ми потвърдят хем да запиша час за СГ за мъжът ми.

За Лапароскопия искаха и снимка на бял дроб и сърце, Хепатит А, Спин, ПКК, време на кървене и на съсирване и още нещо но не си спомням.Принципно искат в 8 часа да си в клиниката преди процедурата, предния ден пиеш очистително и така, момичетата ще ви кажат като им се обадите.

Успех :)

*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #539 -: Април 06, 2011, 22:17:05 pm »
Може ли да ме подсетите какво се прави като изследване преди биопсия ?Имам час за понеделник, а последната я правих миналата година есента и съм забравила дали имаше вземане на кръв.