0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Графиката на kukla_ta
« Отговор #20 -: Март 16, 2011, 22:42:28 pm »
мисля че ову /поне засега от покачването на БТ/ е била някъде преди два дена 15-16
Привет кукличке :)
Идеално сте си ги наредили сърчицата!! Направо сте отличници!
И аз като Жени, милсля, че Ову изглежда да е била на 15/16 ден! Успех, миличка!! Ще стискам палците на ръце и крака!  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

*
Re: Графиката на kukla_ta
« Отговор #21 -: Март 25, 2011, 22:35:34 pm »
Я каква хубава графика се е заформила тука :)
Успех Гале!!!  :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

*
Re: Графиката на kukla_ta
« Отговор #22 -: Март 25, 2011, 23:26:27 pm »
хубава графика кукличке,дано това е твоя месец :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:
Re: Графиката на kukla_ta
« Отговор #23 -: Март 25, 2011, 23:28:30 pm »
Галиии незнам утре кое чувство в мен ще надделее - любопитството или страха!!! Ама то нали утрото било по-мъдро та ще видим! Стискам здраво палчетата и за теб, може пък да стане всички Галки бегом към отчетните!!! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: Графиката на kukla_ta
« Отговор #24 -: Март 26, 2011, 04:20:37 am »
Аа, това чувство ми е добре познато... Каквото и да решиш, се надявам, да доведе до тези 2 чертички!!!  :bfp: Дано, дано!!!!! :crossfingers: :crossfingers:
всички Галки бегом към отчетните!!!
Айдееее, и аз това викам!!!  :wink:

*
Re: Графиката на kukla_ta
« Отговор #25 -: Март 26, 2011, 13:25:26 pm »
определено не само с дните ами и с БТ вървим заедно мила,стискам ти силно  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Графиката на kukla_ta
« Отговор #26 -: Март 26, 2011, 15:41:22 pm »
Леле, голямо вълнение пада с вашите страхотни графики! :biglove: Стиснала съм палците и не пускам!!  :balk_50: И за двете!!!  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Галка, ще се престрашиш ли за едно тестче?

Re: Графиката на kukla_ta
« Отговор #27 -: Март 26, 2011, 16:02:07 pm »
Леле, голямо вълнение пада с вашите страхотни графики! :biglove: Стиснала съм палците и не пускам!!  :balk_50: И за двете!!!  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Наистина имам голяма надежда във вас, ха дано  :goodluck: аз до сега да съм направила тестче, ама щом издържате  :P
Re: Графиката на kukla_ta
« Отговор #28 -: Март 26, 2011, 16:36:46 pm »
Аа, това чувство ми е добре познато... Каквото и да решиш, се надявам, да доведе до тези 2 чертички!!!  :bfp: Дано, дано!!!!! :crossfingers: :crossfingers:
всички Галки бегом към отчетните!!!
Айдееее, и аз това викам!!!  :wink:
      Хи-хи-хи,това много ми хареса.Много Гали сме явно тука :P   Искаааме тест!Искааааме тест!  :lol: УСПЕХ!
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

Вярвайте в Бог!Там,където свършват човешките сили,идва място за чудото!
Re: Графиката на kukla_ta
« Отговор #29 -: Март 26, 2011, 16:43:29 pm »
Моя тест не ме зарадва  :bfn: шуарчек. Ама и аз ква съм патка, отидох първо до тоалетната със всички принадлежности и се изпишках право в тоалетната, и чак тогава се усетих, после мъчих, мъчих и изкарах някви 3 какпи и с тях направих теста! Реших, че стигат и така! Сега ще чакам пак кво да правя! На вас успех и дано да успеете!
*
Re: Графиката на kukla_ta
« Отговор #30 -: Март 26, 2011, 16:56:23 pm »
Моя тест не ме зарадва  :bfn: шуарчек. Ама и аз ква съм патка, отидох първо до тоалетната със всички принадлежности и се изпишках право в тоалетната, и чак тогава се усетих, после мъчих, мъчих и изкарах някви 3 какпи и с тях направих теста! Реших, че стигат и така! Сега ще чакам пак кво да правя! На вас успех и дано да успеете!
хаиде мила изчакаи малко и направи друг,силно ти стискам  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: за  :bfp: :bighug:
Re: Графиката на kukla_ta
« Отговор #31 -: Март 26, 2011, 18:50:25 pm »
Късмет и от мен дано да е било рано и затова да е бил такъв резултата  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Красиfile:///
*
Re: Графиката на kukla_ta
« Отговор #32 -: Март 26, 2011, 20:17:52 pm »
вярваи че е така мила следващия ще е  :bfp: :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Графиката на kukla_ta
« Отговор #33 -: Март 26, 2011, 20:54:17 pm »
Хайде няма да се отчаиваш гледаи каква групичка се събрахме като тримата мускетари и д Артанян  ще устискаме до понеделник пък каквото сабя покаже Един за всички и всички за един
Красиfile:///
*
Re: Графиката на kukla_ta
« Отговор #34 -: Март 26, 2011, 21:14:33 pm »
Галюш, следващия тест го направи сутринта! С тези 3те капки, изцедените :) едва ли е имало достатъчно да отчете нещо този тест от днес! Плюс това тъкмо си била пишкала преди това!
Сложи си теста някъде из тоалетната, да го видиш сутринта и да не забравиш! Аз така правя (когато стигна до тест въобще) 
Айде дано :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

*
Re: Графиката на kukla_ta
« Отговор #35 -: Март 27, 2011, 20:02:36 pm »
Гале дано греши теста , да е било рано да отчете.Стискам палци тия дни да се похвалиш с  :bfp:
Re: Графиката на kukla_ta
« Отговор #36 -: Март 27, 2011, 20:28:11 pm »
Оле момичета колко сме се събрали по едно и също време, направо в едни и същи дни сме, дано съвпадението да е на късмет!!! Аз за себе си мисля, че за този месец отражение ще ми даде утрогестана, дето уж за хубаво го слагах! Що витамин Е изпих и кви ли не други пия още, че и те да помогнат! Ще чакам ако дойде, дойде, вчера някак го преживяхме с мъжа ми! Сутринта ми беше толкова топло, ама само 4 часа бях спала и си викам ето вдигна се, пък то 36,8.
Re: Графиката на kukla_ta
« Отговор #37 -: Март 27, 2011, 22:15:50 pm »
Докато я нямя  :witch:има все още надежда
Красиfile:///
*
Re: Графиката на kukla_ta
« Отговор #38 -: Март 27, 2011, 23:39:49 pm »
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:
*
Re: Графиката на kukla_ta
« Отговор #39 -: Март 28, 2011, 00:05:05 am »
Гале, 4 часа са напълно достатъчни за да отчете нормална БТ.. (на мен и след 3 часа сън ми показва такова каквото е и след 5!)
Аз се надявам да не дойде онази  :witch: изобщо,  и да се престрашиш за още едно тестче, което да е вече  :bfp:   :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: