0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ясно, благодаря. доколкото разбирам може фоликуметрията да се прави на друго място, а да се дойде само за пункцията в клиниката. утре ще питам в Малинов дали са съгласни на такъв вариант ако въобще се навият.
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Аз днес преключих за тази година с процедурите, за съжаление моите фоликиули които бяхя два на брой се бяха спукали, няма да скрия, че съм доста разочарована, защото не ме напуска усщането, че протакахме във времето, дали защото не се проследявах в клиниката или защото се падна в неделя да ми е пункцията и ми я отложиха за понеделник, но така или иначе няма пункция!Доста ми е гадно защото си мисля, че можехме поне още една яйцеклетка да замразим преди празниците,  но това е положението!:balk_145:

Нова година нов късмет това е, записах си час за януари и смятам да почина малко до тогава!
Пожелавам успех на всички момичета, както в тази тема, така и на тези които са в стимулация явно трябва търпение, да знаеш да чакаш, да искаш да чакаш, да можеш да чакаш!Май е доста подходящо за случая!Дано всяка от нас дочака своята рожбичка мисля, че няма по - борбени жени от нас! osi_9
Анаженс, съжалявам за фоликулите, гадно е.
Момичета, аз имам нужда от малко помощ. Миналия месец при прегледа за инвитро на ЕЦ имах неспукан фоликул 4см. Днес се проследявам в моя град на 6-ти ден от следващия цикъл и имам фоликул 17мм на същия яйчник. Дали това не е онзи неспукан фоликул, само смален или е нов фоликул, но пък толкова рано.
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Величка, може би трябва да пуснеш хормони, обади им се в клиниката и им кажи, до колкото разбрах като има зъдржан фоликул се променят стойностите на хормоните!Освен това трябва да се проследи!Те ще ти кажат!успех!
Да, това и ще направя.Обадих се и казах, че съм се проследила в моя град и имам фоликул 17мм и те ми дадоха час за утре, учудващо лесно се сдобих с час, даже ми е премисъл, че може да е напразно, ако фоликула е задържан и ще лиша някой друг от възможност този месец да си направи Естествения цикъл.
*
Нашата пункция ще е в четвъртък. Мъжът ми тъкмо ми взема прегнила от клиниката. Днес д-р Стаменов видя 2 фоликула по 15мм. Ще трябва обаче да ходя пак утре да пусна ПКК. Дано в четвъртък извадим Я!
*
Анаженс, след като днес видях колко усмихната и позитивна си, съм убедена, че няма начин новата година да не ти донесе само хубави неща. :D
*
Нашата пункция ще е в четвъртък. Мъжът ми тъкмо ми взема прегнила от клиниката. Днес д-р Стаменов видя 2 фоликула по 15мм. Ще трябва обаче да ходя пак утре да пусна ПКК. Дано в четвъртък извадим Я!
В  сряда...  Мъжът  ми  ми  казал  четвъртък,  та  да  не  му  звъня  през  5  мин.  дали  си  идва  да  ми  бие  инжекцията.   :lol:
... Май няма да правим пункция на ЕМ киста, направо ще преминем към трансфер януари месец. Това от мен за сега. :)
Манга, вие колко Я ще връшате на трансфера? Вече колко замразихте?

Днес ми се обадиха, че се развива добре и ако утре е така ще го замразим и ще ни станат 3 ембриончета замразени. Казаха ми след нова година да си запиша час за ЕЦ, да извадим още една и да върнем една пресна и 3-те размразени. Чудя се дали още сега трябва да си запиша час или да изчакам да ми дойде след нова година...
Анаженс, съжалявам, но го има и този вариант. А иначе пункции правят и в неделя /мисля, че не това е причината да те оставят за понеделник/.
Боги, стискам палци!!! На другите момичета също!

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."
Анаженс, сега като прочетох дневника ти и подробно разбрах нещата как са се получили. Явно докторите не са преценили правилно... Съжалявам отново.
Но пък тази 2011 година нещо не ми е добра, дано 2012 да ни донесе така чаканият късмет и много бебенца!!

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Благодаря Манга-зунга, но това вече е зад гърба ми не искам повече да го коментирам!Успех!
*
Здравейте,какъв ми е шанса да бъда повикана за преглед след като са ме записали в списък на чакащите за спонтанен цикъл,като се има в предвид,че съм събрала три замразени и се предполага,че ще се финишира този месец.
Може да си разочарован ако не успееш,но си обречен ако не опиташ...
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Здравейте,какъв ми е шанса да бъда повикана за преглед след като са ме записали в списък на чакащите за спонтанен цикъл,като се има в предвид,че съм събрала три замразени и се предполага,че ще се финишира този месец.
На Боги са и се обадили, дано и на теб ти се обадят!Ако не обади се ти и ги подсети!
Днес обадиха ли се на някой за час? Аз съм в списъка за утре, но явно няма да звъннат...
*
Днес обадиха ли се на някой за час? Аз съм в списъка за утре, но явно няма да звъннат...
Аз,съм в съботния/26.11.11/ списък.
Може да си разочарован ако не успееш,но си обречен ако не опиташ...
*
На  мен  се  обадиха  в  събота  за  понеделник,  а преди  това  също  ме  бяха  записали  в  списък.
здравейте някой може ли да ми каже малко повече за пункцията аз съм утре сутринта и ми е доста притеснено, как протича, боли ли много без упойка,колко време е, бях чела за някакви системи след това има ли такова нещо.колко време продължава.ще бъда много благодарна да знам малко повече че доста сам се притеснила още от тази вечер.
*
Re: Ин витро на естествен цикъл - споделени въl
« Отговор #937 -: Ноември 22, 2011, 21:22:44 pm »
На  мен  се  обадиха  в  събота  за  понеделник,  а преди  това  също  ме  бяха  записали  в  списък.Боги,а ти за понеделник ли си беше поискала час?
Боги,а ти за понеделник ли си беше поискала час?
Може да си разочарован ако не успееш,но си обречен ако не опиташ...
*
Re: Ин витро на естествен цикъл - споделени въl
« Отговор #938 -: Ноември 22, 2011, 21:25:59 pm »
здравейте някой може ли да ми каже малко повече за пункцията аз съм утре сутринта и ми е доста притеснено, как протича, боли ли много без упойка,колко време е, бях чела за някакви системи след това има ли такова нещо.колко време продължава.ще бъда много благодарна да знам малко повече че доста сам се притеснила още от тази вечер.
Аз,съм винаги с упойка,защото ме хваща шубето в последния момент,особено като мерна иглата за пункцията. :oops: :D Не се притеснявай,остави се на хората в клиниката те знаят какво правят.
« Последна редакция: Ноември 22, 2011, 21:32:38 pm от bochka »
Може да си разочарован ако не успееш,но си обречен ако не опиташ...
Аз съм винаги без упойка, но въпреки това винаги вечерта, преди пункция ми е страшно притеснено.

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."