0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Manga-zunga,имаше едно момиче,което беше написало до колкото си спомням, че имало два фоликула, до пункцията единият се бил спукал, но от другият са извадили яйцеклетка, така че знае ли се, може пък от толкова фоликули да има яйцеклетка дори и да се спука някой, най- вероятно не се пукат всички наведнъж?
А ти след като пуска хормони в сряда, в четвъртък преди прегнила пуска ли пак и ако не е тайна колко ти беше LH !?
Аз съм девойката, дето си описала.  :lol: Предният път точно така се получи - 1 спукан, но от 2-рия хубава Я и още 1 ембрион. Тъй че, макар че нищо не е гарантирано - се случват нещата!
*
И днес направих опит да си запиша час. Уви! Но ме записаха поне в някакъв списък, който после докитата щели да гледат заедно с досиета и госпожата рече, че може и да ми позвънят, да не отписвам месеца. А дано!
А представете си, ако наистина раздадат наведнъж 3000 заповеди, до март 2012 г. и всичи започнат да правят опити... не че искам нещо да кажа...  но хептен няма да се записват часове за ЕЦ, даже въобще часове... май ще си имаме заповеди и ще чакаме по 8 месеца, за да запишем час и да започнем процедура..
Боги, дано успееш да запишеш час!

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Благодаря ти Боги, ще имам нужда от късмет дано да се пулачат нещата при мен, то ку що се върнах от лекаря, има два фоликула еднит 17 другия 18, този вторият кога се появи нямам идея , но така или иначе го видя доктора, но като се обадих в клиниката ми отложиха прегнила за утре!Незнам какво ще стане защото това означава евентуално в понеделник пункция, при мен все така вървят трудно и бавно нещата, направо щеше да ми стане лошо в кабинета докато ми дойде реда!Дано не се пукнат!Ужасно съм напрегната!Много ще ме е яд, толкова време, пари и две яйцеклетки най - вече! :?
Боги успех!Дано все пак да успееш! yahoo_17
Спокойствие!!! :) Ще станат нещата!!!
Анаженс, и от мен   osi_9 :crossfingers: :crossfingers:
« Последна редакция: Ноември 18, 2011, 23:16:27 pm от manga-zunga »

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Момичета, искам да ви вдъхна вяра.

След икси на ец при д-р Стаменов успяхме, преди това имаме три стимулирани опита и провален замразен трансфер.

Има надежда!
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
Силванче, да ти е живо и здраво детенцето!!!
Има доста примери като твоя, затова и ние се надяваме и на нас да се случи.
Ние днес извадихме една Я, утре ще звънят дали ще се оплоди.
Май няма да правим пункция на ЕМ киста, направо ще преминем към трансфер януари месец. Това от мен за сега. :)
Anajens, стискам палците за утре!

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Благодаря Манга-зунга, радвам се, че сте успели да извадите яйцеклетка! Последно пункцията ще бъде в понеделник, дано да издържат дотогава!Ще пиша като мине!
Успех и на теб!
*
Хип-хип, ура-а-а! Имам записан час! Обадиха ми се днес, по-точно на мъжа ми, че аз си бях изключила звука на телефона (че бях на една кръгла маса в Пловдив в командировка). С теб, Анаженс, може и да се засечем в понеделник. Успех!
Момичета и аз имам записан час за понеделник,дано за Коледа имаме най-чудесният подарък.Успех на всички,може и да се засечем в клиниката:)
*
По какъв критерии записват за ЕЦ този месец,не можа да ми стане ясно.Обадих се да си запиша час за ЕЦ за петък ,който мина,не ме записаха ,имали нареждане на докторите.След това звънях на спешния да има кажа ако мога да си проследя фоликулите в родния ми град и евентуално да отида за пункция.Обадихам ми се на следващия ден да ми кажат че са разгледали досието ми и този месец не можело да се включа за ЕЦ.Направо ми призля.Мисля че вече са ме отписали изобщо.
Имах един ЕЦ миналата година по това време,не извадихме Я,зашото фоликула беше празен.След това в юни направихме стимулирана процедура по Фонда и тогава не извадихме нищо.Явно записват часове според всеки отделен случай.Като са ми проследили досието че до момента нищо не са извадили,какво ли си казват,може и сега да няма нищо.Но нищо не се знае,сега може и да има, а на мен не ми дадоха час.Много се ядосах!!! За мен и за много други момичета всеки месец е важен особена когато си на 40 години.
Сега за следващия четвъртък имам записан час за преглед,обаче се чудя дали да ходя изобщо.Тогава ще ми е 11 ден.Точно деня в който може ми ще се отдели Я.Много се натъжих!Явно нас на 40 години и нагоре вече са ни отписали и особено такива на които досега не са вадили Я.
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
По какъв критерии записват за ЕЦ този месец,не можа да ми стане ясно.Обадих се да си запиша час за ЕЦ за петък ,който мина,не ме записаха ,имали нареждане на докторите.След това звънях на спешния да има кажа ако мога да си проследя фоликулите в родния ми град и евентуално да отида за пункция.Обадихам ми се на следващия ден да ми кажат че са разгледали досието ми и този месец не можело да се включа за ЕЦ.Направо ми призля.Мисля че вече са ме отписали изобщо.
Имах един ЕЦ миналата година по това време,не извадихме Я,зашото фоликула беше празен.След това в юни направихме стимулирана процедура по Фонда и тогава не извадихме нищо.Явно записват часове според всеки отделен случай.Като са ми проследили досието че до момента нищо не са извадили,какво ли си казват,може и сега да няма нищо.Но нищо не се знае,сега може и да има, а на мен не ми дадоха час.Много се ядосах!!! За мен и за много други момичета всеки месец е важен особена когато си на 40 години.
Сега за следващия четвъртък имам записан час за преглед,обаче се чудя дали да ходя изобщо.Тогава ще ми е 11 ден.Точно деня в който може ми ще се отдели Я.Много се натъжих!Явно нас на 40 години и нагоре вече са ни отписали и особено такива на които досега не са вадили Я.

Геко, искрено се надявам, че има някаква причина за това което се е случило, понякога наистина ти се струва така, но аз мисля, че просто в момента е такъв, на мен също ми се е случвало да си мисля, че са ме отписали и че не съм им аз само на главите, но после разбирам, че са просто натоварени, имай им доверие!Да наистина нямаме време аз също съм от тези дето са на 40 дори на 41, но има такива много като нас немогат всички да ни отпишат, трябва да се бориш, бъди настоятелна и постоянна, не се отказвай!Отиди на прегледа на 11 ден може пък да се окаже , че не е късно!Вярвям, че ще намерят начин и за теб!
*
Дано е така Анадженс.Много се натъжих,но продължаваме,отказване няма!
Здравейте момичета,
просто клиниката е много натоварена и немогат да обърнат внимение на всички  :?
което е много жалко наистина.
Аз за 7 месеца успях едва два да мина на ЕЦ, поради отлагания от всякакъв характер.
Мисля, че в момента много момичета са получили заповедите си от фонда и за нас на ЕЦ няма време и място в клиниката. Времето ни е твърде ценно и вярвам, че ще успеем тук или на друго място.
Просто не трябва да се отказваме от мечтата си!!! :bighug:
*
И аз не знам на какъв принцип записват, но се обаждах няколко пъти този път, докато ми запишат час. Иначе и на мен два пъти през тази година са ми отменяли часове на ЕЦ.
Но когато имаш записан час, наистина отиди, Геко. Може 11-тия ден да не е късно за теб. На мен ми настъпва по-рано овулацията, но при всеки е различно, пък и всеки цикъл е различен, иначе нямаше да има нужда да ни проследяват, нали.  :D Иди си на преглед, лекарят ще прецени най-добре.
« Последна редакция: Ноември 20, 2011, 15:23:15 pm от Bogi »
*
А иначе от клиниката съм много доволна. Вчера например, като ми звъняха, аз не можех да вдигна, щото точно в този момент правех презентация, от едната ми страна заместник-министър на правосъдието, от другата заместник-областен управител, а аз си умирам на мъка, че не мога да вдигна, щото виждам, че ме търсят от клиниката. Дето се вика, аз това обаждане чаках, пък не мога да го приема. Докато свърши мероприятието, се чудех дали са ми звъняли да ми кажат, че са ме записали или че няма да могат. А хората, като не съм им вдигнала аз, позвънили на мъжа ми. Просто ми стана много приятно. И те разбират колко е важно за нас това, което правим. Пък и съм убедена, че сме в добри ръце :D.
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
А иначе от клиниката съм много доволна. Вчера например, като ми звъняха, аз не можех да вдигна, щото точно в този момент правех презентация, от едната ми страна заместник-министър на правосъдието, от другата заместник-областен управител, а аз си умирам на мъка, че не мога да вдигна, щото виждам, че ме търсят от клиниката. Дето се вика, аз това обаждане чаках, пък не мога да го приема. Докато свърши мероприятието, се чудех дали са ми звъняли да ми кажат, че са ме записали или че няма да могат. А хората, като не съм им вдигнала аз, позвънили на мъжа ми. Просто ми стана много приятно. И те разбират колко е важно за нас това, което правим. Пък и съм убедена, че сме в добри ръце :D.
:good_post:
... Май няма да правим пункция на ЕМ киста, направо ще преминем към трансфер януари месец. Това от мен за сега. :)
Манга, вие колко Я ще връшате на трансфера? Вече колко замразихте?
Здравейте, момичета
Не знам дали ще успея да направя инвитро на ЕЦ следващия месец, но така или иначе да се ориентирам-от кой момент нататък трябва да започне фоликуемтрията или пускането на хормони. В смисъл-при цикъл 28 дни и овулация на 15-16 ден кога трябва да се запиша за преглед?
Благодаря
*
Здравейте, момичета
Не знам дали ще успея да направя инвитро на ЕЦ следващия месец, но така или иначе да се ориентирам-от кой момент нататък трябва да започне фоликуемтрията или пускането на хормони. В смисъл-при цикъл 28 дни и овулация на 15-16 ден кога трябва да се запиша за преглед?
Благодаря
Хубаво е да се започне следене от 7,8,9 и най-късно 10 ден,защото овулацията може да ти се падне в дните между 8-16 ден,поне при мене е така,първия месец ми беше на 13 ден,втория на 16 ден ,третия на 11 ден.
Може да си разочарован ако не успееш,но си обречен ако не опиташ...