0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Владимиров не прави ли? Мисля, че във всяка клиника по фертилитет правят.
Прави със стимулация, не чист ЕЦ. Въпреки че също като в Щерев има обявена цена за ЕЦ. Там дали правят само ЕЦ?
В Щерев правят и чист ЕЦ,правят и със слаба стимулация/хапчета+инжекции/,тогава се води лимитиран.
Момичета в ЩЕРЕВ и при Владимиров са много скъпи Естествените цикли, не е все едно дали ще платим 1000 или 2000 лв, разликата е огромна, аз не мога да си позволя такива цени, а и в другите клиники не се практикува масово.Не знам, май ще си търпим положението и ще чакаме.Значи ли, че не записват и за лимитиран, с много лека стимулация?
*
Момичета в ЩЕРЕВ и при Владимиров са много скъпи Естествените цикли
При Владимиров е около 1000, но с евентуална стимулация може да стане около 4000 според мен. Да не объркам някого - това са си мои предположения, не съм опитвала засега.
Утре нали е края на седмицата, да се надяваме ,че от утре отново ще записват часове!
Да питам аз нещо, което ме тормози...
Имам следните фоликули 2*15 и 2*10 Това е от сряда. Е2 ми е 124 /май беше/. Ще издържат ли до събота, имам ли шанс?!?!  Стаменов преди давиди хормоните спомена, че сигурно ще ги изпуснем, че вероятно в четвъртък, т.е. днес ще се спукат...

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."
Ами защо те оставиха чак за събота? Казаха ли ти кога да биеш прегнила? С него може да таймират пукането на фуликула, но пак няма гаранция.
Аз мисля, че въпреки всичко имаш големи шансове с 4 зрели фуликула. Едва ли ще се спукат всички едновременно.
Ще стискам палци! osi_9
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Манга-зунга, понякога самите фоликули изглеждат така, че докторите разбират, че скоро ще се пукнат стават неравни май доста и по това се разбира, но аз също миналият месец бях така с 4 фоликула, но в последствие като ме проследяваха, станаха два и те си останаха докрай, това са доста фоликули на ЕЦ, да ни би да си имала някаква стимулация!??
Е2 не е ли нисък за толкова фоликули би трябвало да се покачва още, ама той доктора ще ти каже, дано пък да не се пукнат и да извадите яйцеклетки!Не е за изпускане такъв оружай!Стискам палци! :balk_602:
Не съм стимулирана с нищо, явно този месец така се е получило...
Прегнила го бих снощи в 8,30 ч.
Наистина ми е нисък Е2, това показва ли, че евентуално няма да са зрели Я или че само един ще узрее?!! И още нещо - ако един се спука другите не се ли пукат веднага след това или... какво става с тях?!?

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Manga-zunga,имаше едно момиче,което беше написало до колкото си спомням, че имало два фоликула, до пункцията единият се бил спукал, но от другият са извадили яйцеклетка, така че знае ли се, може пък от толкова фоликули да има яйцеклетка дори и да се спука някой, най- вероятно не се пукат всички наведнъж?
А ти след като пуска хормони в сряда, в четвъртък преди прегнила пуска ли пак и ако не е тайна колко ти беше LH !?
Само в сряда пуснах хормони - LH - 7.78 и Е2-121. Беше ми 10 ден /на прегледа съм се объркала и съм казала 11/
Възможно е да ми спестява пътуване доктора, че съм от далечко :)
Аз по принцип така процедирам, поне няколкото пъти, които съм правила на ЕЦ - отивам на 10-ти ден и след 2-3 дни на пункция... Еднократно пускам хормони на 10 ден.

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."
Така, като гледам хормоните и от опита, който имам с моите пункции точно в събота трябва да си на пункция, според мен са преценили правилно, пък другото е божа работа, желая ти късмет!!!
Охх, velichkaz, дано!!!!
Винаги си го има притеснението...

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."
manga-zunga, пожелавам ти успех, не само на пункцията, а и после...
manga-zunga, пожелавам ти успех, не само на пункцията, а и после...
Благодаря ти!!! Утре задължително ще пиша...
Всяка от нас трябва да успее!!  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
На мен хормоните са ми добре то ку що се обадих Е2 130, LH 11.4, но сега пък фоликула трябвало да се види колоко е голям, че да не се пукнел ако е станал много голям!Ох, направо ще се побъркам до довечера, ако всичко е наред довечера ще слагаме прегнил и в неделя на пункция, ама да видим! :?Стискайте палци!
На мен хормоните са ми добре то ку що се обадих Е2 130, LH 11.4, но сега пък фоликула трябвало да се види колоко е голям, че да не се пукнел ако е станал много голям!Ох, направо ще се побъркам до довечера, ако всичко е наред довечера ще слагаме прегнил и в неделя на пункция, ама да видим! :?Стискайте палци!
Да те успокоя малко :) - миналия път имах Е2 232 на 10 ден. Ф не се беше спукал, а даже се разви едно много добро ембрионче. Прегнила ми беше на 11, а ункцията на 13 ден.
Успех!!! И стискам здраво палци  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Дано, аз имам чувството, че няма да се спука и няма смисъл да ходя днес да го гледат ама като ми казаха така, какво да правя, докторите се ръководят от стойности, а аз имам инстикт който ми подсказва, че всичко ще бъде наред!Дано не е пораснал много, във вторник на 9 ден беше 15/11 мм, днес три дни по късно на 12 ден кой знае и колко трябва да бъде за да не се пукне или може би колко не тряба бъде!???
Благодаря Манга-зунга!И на теб стискам палци в събота!
manga-zunga,anajens,стискам ви силно палци.
На кой ден от цикъла звъните за час?Ние миналия месец ги изтървахме,спукаха се,и док каза да си запиша час за 7-8 ден(ако успея)
Момичета, утре /събота/ мога ли да звъня на тел. на секретарките за да си запиша час за края на месеца? Часове записват ли се през събота и неделя?

Манга-зунга, стискам палци всичко да мине леко като по вода, да извадиш и четирите  :egg: :egg: :egg: :egg:

Аnajens, желая късмет и на теб и успешна процедура! yahoo_17
Рара2011, можеш да звъниш в събота, даже и в неделя за записване на часове.
Ceci75, аз съм си направилал сметка и ходя към 10 ден, правя един преглед, пускам хормони и  ми изписват прегнила на същия ден или на 11-тия ден, правя пункция на 12-13 ден. Така си спестявам поне едно ходене на 7-8 ден.

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."