0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ето ги и моите хормони на 12 ден-E2-369;PROG-0,91;LH-34,53.Вчера бях на преглед имаше 2 фоликула.Как мислите добре ли са резултатите,да се надявам ли на пункция?
  Ами изключвам само ЛХ, което е височко , но другите два са ОК.
Не искам да те отчайвам, но аз с ЛХ 20.83 на 10 ден, назначена пункция на 12 ден, вече бях "спукала" фол., т.е. ову-то беше факт.Огромно стиснати палци имаш от мен! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:Дано извадите две Я.Пиши как е минало след това и дали си имала инжекция преди пункцията, а също и каква, моля!
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Не са в Малинов,ето стойностите:
   LH 34.53mlU/ml Ж(фолик.1,5-12,6, лутеална-1,00-11,4: менопауза-7,7-58,5), М(1,7-8,6)
   Estradiol 369pg/ml Ж(фолик.: 12.5 - 166; лутеална: 43.8 - 211 менопауза-:<5-54.7); М(7.63 - 42.6)
        Progesteron 0.91ng/ml Ж(фолик.-0.2-1.5, лутеална-1.7-27, менопауза-0.1-0.8), М(0.2-1.4)

За съжаление аз също мисля като Евита, но докторите ще кажат, те ще вземат решението, дано пък имаш късмет и поне единият фоликул да не се спука!!!Има и такива случаи!Е2 определено е високо и най вероятно има яйцеклетка!
*
Аз на 8-ми ден при два фоликула -15 и 13 мм, Е2 -494, ЛХ-14, Прог.0.53,тази вечер -9-ти ден прегнил и в понеделник на пункция, ........за съжаление нямам много надежди като си гледам високите стойности на хормоните. Предните 4 или 5 пъти горе-долу при същите стойности на хормоните, но по-големи фоликули не дочаквах пункции.
*
Аз на 8-ми ден при два фоликула -15 и 13 мм, Е2 -494, ЛХ-14, Прог.0.53,тази вечер -9-ти ден прегнил и в понеделник на пункция, ........за съжаление нямам много надежди като си гледам високите стойности на хормоните. Предните 4 или 5 пъти горе-долу при същите стойности на хормоните, но по-големи фоликули не дочаквах пункции.
Висок ти е етрадиола, може пък да си имате две хубави Я. На мен предния път единият фоликул ми се беше пукнал, но д-р Стаменов боцна 2-рия и извади Я, от която после стана хубаво ембрионче и вече имаме 3 замразени. По предишният път и на мен LH-то ми бе височко, като на Цеци75 и се беше пукнал фоликула. Ама нищо, по-добре да пробваш. Четох в другата темичка, че си чакаш заповед от ФАР. Може пък да ти излезне късмета на ЕЦ. Все пак, Я са по-хубави, и си има хубав шанс да стане. Успех на пункцията!!!
« Последна редакция: Ноември 12, 2011, 20:15:27 pm от Bogi »
*
*
Добро утро момичета. Тъй като в последно време клостилбегита е често изписван при ЕЦ,дори на мен миналия месец ми го изписаха , искам да попитам вие приемали ли сте го в няколко поредни месеца..... Лично на мен предния месец ми казаха да започна да го пия от втория ден в продължение на пет дни и да ида на преглед след това. Но след пункцията като попитах дали пак да го приема следващи месец ми казаха , че първо трябва да ида на втори ден и да преценят. Това противоречие малко ме обърква и тъй като днес ми дойде се чудя дали на своя глава пак да не го взема. Не че предния път имаше някакъв ефект...нооо оххх не знам.Споделете как е при вас , а аз имам един ден за размисъл.
*
По принцип викат на втория ден от цикъла, за да видят дали нямаш задържан фоликул. Ако има такъв не се пие клостилбегит. Предполагам, че за това те викат на преглед. Не го започвай на своя глава.


Дони, иди в твоят град да те погледнат за задържан фоликул, ако нямаш и щом  смяташ, че пак ще си с Клостил, а не изцяло ЕЦ, можеш да си го започнеш сама.Предполагам, че това е била причината.Другото интересно е, че на някои момичета заедно с Клостила се предписва и Меногон, но може по-късно да ти го включат.Стискам палци!!! :crossfingers:
*
Ми да , но сега като се замисля няма как да имам задържан фоликул , защото все пак миналия месец имах пункция .....нали така?
Утре съм на пункция.Дано поне единия фоликул да е останал и да излезе качествена яйцеклетка.Казаха ми гладна,жадна,а неможе ли без упойка,за пръв път ми е и не съм наясно.
Ми да , но сега като се замисля няма как да имам задържан фоликул , защото все пак миналия месец имах пункция .....нали така?
Аааа това не е гаранция.Ако е пунктиран само този, който е очаквано да има Я., а друг примерно по-малък да е оставен ...

Цеци, успех утре на пункцията!Може и без упойка, но все пак трябва да попиташ дали в случая е удачно.И знам, че зависи и от това, колко Фол. ще се пунктират.Можеш на прегледа на 4 ет. преди самата пункция, да попиташ док.който ще те преглежда и да направиш пункцията без упойка.
« Последна редакция: Ноември 13, 2011, 13:47:06 pm от evita1717 »
Цеци,успех утре :crossfingers:
Дони,според мен трябва док да ти каже дали да повториш с клостилбегита.Това лекарство не е безобидно.Щом са ти казали преглед на 2-3 ден записвай час и отивай.
Луси тихичко ,честито :D
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Ми да , но сега като се замисля няма как да имам задържан фоликул , защото все пак миналия месец имах пункция .....нали така?
Аз имах такъв задържан фоликул точно след пункция на ЕЦ!!!Внимавай, не решавай нищо на своя глава което касае здравето ти!
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Утре съм на пункция.Дано поне единия фоликул да е останал и да излезе качествена яйцеклетка.Казаха ми гладна,жадна,а неможе ли без упойка,за пръв път ми е и не съм наясно.
Цеци, радвам се, че стигна до пункция дано всичко е наред стискам палци!
*
На мен д-р Стаменов не ми дава клостил, каза че влияе зле на лигавицата. Но може би на всеки различно влияе.
*
На мен д-р Стаменов не ми дава клостил, каза че влияе зле на лигавицата. Но може би на всеки различно влияе.
  Боги сега като се замисля миналия месец с клостила лигавицата ми на 7-ми ден беше 2мм и аз се изумих честно казано , защото винаги е била по-вече.От друга страна тъкмо Стаменов ми го изписа.Може да е имал в предвид това , че замразяваме ...все пак за какво ми е хубава лигавица при условие , че няма да правя трансфер... не знам. Така или иначе се отказах да го вземам тоя месец.
*
Да се отчета, както и очаквах фоликулите се бяха спукали. Сега ме викат на ден 3-ти от цикъла да умуваме как ще я караме. Някой прави ли с лека стимулация на ЕЦ? Явно искат да ми включат някакви лекарства.
*
Здравейте момичета! И аз ще се присъединя към вас ако може. Пациентка съм на клиника Малинов. Действаме на ЕЦ с цел замразяване на ембриони. Сега си чакам лелката и ще записвам час (ако ми дадат) за трети ден от цикъла. Искам да ви пожелая много късмет и позитивни мисли, защото сбъдването на нашата мечта е много, много близо  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Да се отчета, както и очаквах фоликулите се бяха спукали. Сега ме викат на ден 3-ти от цикъла да умуваме как ще я караме. Някой прави ли с лека стимулация на ЕЦ? Явно искат да ми включат някакви лекарства.

Добре де няма ли някакъв начин да се контролира това LH, както при стимулран цикъл нали слагат Цитротид, неможе ли и на ЕЦ да се сложи да не се пукат тези фоликули, на мен също ми се е случвало такова нещо, много е разочароващо! :?
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Здравейте момичета! И аз ще се присъединя към вас ако може. Пациентка съм на клиника Малинов. Действаме на ЕЦ с цел замразяване на ембриони. Сега си чакам лелката и ще записвам час (ако ми дадат) за трети ден от цикъла. Искам да ви пожелая много късмет и позитивни мисли, защото сбъдването на нашата мечта е много, много близо  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Успех Хулия и много търпение!