0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Днес ми е най-отвратителния ден,всяко позвъняване на телефона ме изправя на нокти,дали не са от клиниката.Дано скоро да ми се обадят поне да знам дали ще се вреда или да си чакам другата година.Не давам на никой да ми проговори,че сигурно ще го нахапя.

Не се притеснявай ще звъннат.На мен ми се обадиха в последния момент вечерта преди датата за преглед. :)
*
Здравей, Боги.Колко ти бяха завишени НК клетките.
*
Здравей, Боги.Колко ти бяха завишени НК клетките.
Малко 3-4%, но пих агапурин 3 месеца и никакво повлияване.
*
Момичета стискайте палци ,утре съм на пункция.Вчера на прегледа фоликула беше 19мм,дано до утре не се е спукал. Утре мисля и аз да кажа без упойка ,защото е само един фол.
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Момичета стискайте палци ,утре съм на пункция.Вчера на прегледа фоликула беше 19мм,дано до утре не се е спукал. Утре мисля и аз да кажа без упойка ,защото е само един фол.
Мимише, от сърце ти пожелавам да не се е спукал и да извадите хубава яйцеклетка! :crossfingers:
*
Е,аз,за тази година май-приключих,все още никой не ми се е обадил да ме викат за преглед,а аз упорито не искам да звъня.Няма да насилвам нещата,каквото такова.Другата година.....И все пак имам мъничко надеждица,че до довечера ще ми се обадят...
Може да си разочарован ако не успееш,но си обречен ако не опиташ...
*
АМАН ОТ МЕНЕ,обаче трябва да си кажа.Обадиха ми се,имам си час за понеделник /28.11/.Сега вече съм на другата вълна дали,дали и т.н.....
Може да си разочарован ако не успееш,но си обречен ако не опиташ...
bochka  :crossfingers: :balk_103:
и аз чакам от Малинов да ми се обадят да ми потвърдят за преглед! Ако не се обадят няма да досаждам, каквото такова!
*
КЪДЕ ДА НЕ ДОСАЖДАМ,КЪДЕ ГО ОСТАВЯМ И МАЛКО НА СЪБИТИЯТА ДА МЕ ВОДЯТ,ЗАЩОТО СИ ЯДОХ ПОПАРАТА ОТ ПРИБЪРЗАНИ РАБОТИ.
Може да си разочарован ако не успееш,но си обречен ако не опиташ...
То си няма време вече от тази година... колкото и да ме ровичка отвътре си натискам парцалките и оставих послената пункция и трансфера за след Нова година. Дано на всички ни е на късмет!!!

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."
И аз в понеделник съм на преглед. Обаче от няколко дни съм с болки в яйчниците - нещо съм настинала и не мога да разбера това ову болки ли са или са от изстинката  :oops: толкова си приличат. Дано на фоликулометрията се видят повече от 1 фоликул, че искаме да замразяваме.
Ще ми обясните ли каква е процедурата при замразяването на Я.
*
И аз в понеделник съм на преглед. Обаче от няколко дни съм с болки в яйчниците - нещо съм настинала и не мога да разбера това ову болки ли са или са от изстинката  :oops: толкова си приличат. Дано на фоликулометрията се видят повече от 1 фоликул, че искаме да замразяваме.
Ще ми обясните ли каква е процедурата при замразяването на Я.
Нищо сложно.Прави се пункция,ако има Я се опложда следи се да се види как се развива и всичко като е в норми се замразява.Подписваш договор за замразяване,а след това само анекс за всяко следващо.Това е.
Може да си разочарован ако не успееш,но си обречен ако не опиташ...
*
А знае ли някой кога ще почват януари да работят след коледнта ваканция?Аз този месец не можах да се вредя и наистина от прибързани работи ефекти няма.Нова година ,нов късмет!Ще се заредим по Коледа с хубави мисли и желания и Новата Година ще ни донесе по хубави резултати!И аз се бях поизнервила,но видях че от нерви ефкта е нулев.
От 06.01.2012 г.започват записванията по телефона, а Докторите ще работят от 09.01.2012г.Успех!
Здравейте на всички!
Да отчета и моята последна пункция за тази година.
На 8 ден фоликули 19 и 8 мм на десен яйчник, ЛХ-7.24 Е2-124, прегнил на другия ден и вчера пункция-има яйцеклетка, но празна.Това нещо ми се случва три пъти вече(не подред) при пункция на естествен цикъл. Изобщо моята равносметка за една година на ЕЦ е 4 извадени хубави, 3 празни яйцеклетки и 1 празен фоликул, 1 трансфер на извадените, като половината не се размразиха и беше неуспешен.
Нова година- нов късмет на всички!!!За себе си съм решила, ако извадим нещо веднага да връщаме, от събирането при мен нямаше смисъл.
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Величка, колко размразихте, тези четери тях ли размразихте или говориш за друг опит!?Това означава ли, че от 4 замразени са се размразили 2 и са ти ги върнали и това е неуспешният опит така ли да го разбирам?
От 4 едно не беше годно за замразяване, замразихме 2 , а последното го върнахме прясно със едно размразено, защото другото не оцеля.
Момичета и аз приклчих за тази година и то с неуспех.След като започнахме ЕЦ изписаха ми Клостилбегит ,на който не реагирах много добре,но по лошото е че пуснах контрола на ТСХ и резултата беше 6.27 при положение ,че предната контрола преди 45 дни ми беше 0.02 и ми намалиха Л-тироксина от 50 на 37.5:((( и всичко отиде на кино по добре да си бях с ниско ТСХ.Нова година,нов късмет,ама май всички останахме за догодина:(
*
Боги колко дни след клостила пусна контрола на ТСХ? Д-р Начев ми каза да не пускам контрола ако не са минали 45 дни след стимулация, иначе резултата е неистински. Но аз в началото не го бях разбрала точно и 15 дни след първото ми инсе пуснах контрола и ТСХ ми беше завишено много /сега непомня точно колко но над 4/ и док по телефона каза да увелича л-тироксина на 50 мг. Но после се оказа, че това не е било нужно, защото сега ТСХ също ми е доста ниско. Та с две думи моят съвет е да направиш контрола 45 дни след клостила. Успех ти желая.