0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Здравейте момичета! И аз ще се присъединя към вас ако може. Пациентка съм на клиника Малинов. Действаме на ЕЦ с цел замразяване на ембриони. Сега си чакам лелката и ще записвам час (ако ми дадат) за трети ден от цикъла. Искам да ви пожелая много късмет и позитивни мисли, защото сбъдването на нашата мечта е много, много близо  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Късмет...
Може да си разочарован ако не успееш,но си обречен ако не опиташ...
И аз съм тук вече,мойте фоликули също се бяха спукали.Разходихме се рано сутринта до София,после се върнах на работа след едномесечен болнични след последното неуспешно ИКСИ.Казаха ми другия цикъл да отида по-рано на преглед,на 7-8 ден.Ще се обадя още на първи ден от цикъла,но ме съмнява някой да се занимава с мен преди зимните празници.
Не записват за спонтанен цикъл, вчера докато бях при секретарките да си запиша час звъннаха 2  момичета за ЕЦ и им отказаха, било нареждане на докторите.
Но пък им казаха да звъннат по-нататък, можело да отпадне това нареждане.
Успех!

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."
Поне знае ли се за колко време няма да записват? По моите планове аз ще трябва да запиша час за края на месеца  osi_10
Не се знае до кога ще е. Може още утре да го отменят ;) Дано!!
Аз като звънях преди седмица ме записаха без проблем, в същото време имаше момичета, на които беше отказан час... А разбери де...

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Момичета, да ви кажа, фоликула ми е нараснал на 15 мм, утре ще пускам хормони, да видим дали ще стигна до пункция този месец!
*
anajens, стиснати палци.
ceci 75, не се ядосвай, бъди упорита и не им се давай на фоликулите  :wink:
Много неприятно с тези часове, дано да е само инцидентно, че то не стига всички проблеми пак и този  :(
*
Сега пък часове за ЕЦ не записват 8O.Аз два месеца се трових с хапове и днес се обаждам да ми запишат час за петък  и неможело,нареждане на докторите.Може този месец да ми са хубави фоликулите.Направо да откачиш! Но утре пак ще звъня,може да отменят това разпореждане.Някой нещо повече знае ли за ЕЦ,че не записват .Ако сега не може ,едва ли през декември преди коледните празници ще може.И пак чакаме януари.Ами започва много здрво да ми писва и ще сменя клиниката.Ами да вземат още лекари да правят процедури.Ние какво сме виновни.
Съжалявам ако съм била груба!
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Сега пък часове за ЕЦ не записват 8O.Аз два месеца се трових с хапове и днес се обаждам да ми запишат час за петък  и неможело,нареждане на докторите.Може този месец да ми са хубави фоликулите.Направо да откачиш! Но утре пак ще звъня,може да отменят това разпореждане.Някой нещо повече знае ли за ЕЦ,че не записват .Ако сега не може ,едва ли през декември преди коледните празници ще може.И пак чакаме януари.Ами започва много здрво да ми писва и ще сменя клиниката.Ами да вземат още лекари да правят процедури.Ние какво сме виновни.
Съжалявам ако съм била груба!
Геко, опитай да си проследиш фоликулите при някой д-р от твоя град, обикновено в големите градове има д-р на който имат доверие от клиника Малинов!Обаждай се всеки път на спешният да им кажеш какво е положението и те ще ти кажат кога да пуснеш хормони!Или ако си от София при някой обикновен гениколог!Всеки можа да я двърши тази работа!Успех!
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
И аз съм тук вече,мойте фоликули също се бяха спукали.Разходихме се рано сутринта до София,после се върнах на работа след едномесечен болнични след последното неуспешно ИКСИ.Казаха ми другия цикъл да отида по-рано на преглед,на 7-8 ден.Ще се обадя още на първи ден от цикъла,но ме съмнява някой да се занимава с мен преди зимните празници.
Цеци съжалявам, но не губи кураж, другият цикъл ще се получи, то на ЕЦ си е чисто късмет да се улучи въпреки, че ти изследват хормони според мен няма много, много гаранция дори и всичко да изглежда, че е добре!
*
Не съм от София.Но това е хубава идея за проследяването на цикъла в моя град.Утре ще ходя моя доктор в града ми и ще му кажа да ми проследи цикъла.
Благодаря!
Сега пък часове за ЕЦ не записват 8O.Аз два месеца се трових с хапове и днес се обаждам да ми запишат час за петък  и неможело,нареждане на докторите.Може този месец да ми са хубави фоликулите.Направо да откачиш! Но утре пак ще звъня,може да отменят това разпореждане.Някой нещо повече знае ли за ЕЦ,че не записват .Ако сега не може ,едва ли през декември преди коледните празници ще може.И пак чакаме януари.Ами започва много здрво да ми писва и ще сменя клиниката.Ами да вземат още лекари да правят процедури.Ние какво сме виновни.
Съжалявам ако съм била груба!
:good_post:
и аз така момичета, от юни месец се опитвах да се запиша час и то тъкмо се включих юни и ми го отложиха, докторите отивали на конгрес. Юли не ме записаха, защото не взимали нови процедури,август бяха отпуска, септември нещо друго, после клиниката препълнена  :x
Добре, че поне октомври успях да мина на ЕЦ. То ако така ще събирам ембриони на ЕЦ няма да ми стигне и година, а то времето си тече  :balk_144:
*
И на мен ми отказаха час днес, казаха да звънна пак към края на седмицата, ако има промяна.
Мили момичета, бъдета по-настоятелни в звъненето за записване на часове.На мен също ми отказаха миналата седмица.След няколко дни обаждания успях да се запиша за ЕЦ.Сега мисля да опитам без упойка(макар, че ме е страх),тъй като упойката ми действа зле.Ще се боря за второ ембрионче.Успех на всички ни!
И на мен ми отказаха час вчера  :( Освен в "Малинов" къде другаде правят инвитро на ЕЦ? То това не се издържа вече...
*
И на мен ми отказаха час вчера  :( Освен в "Малинов" къде другаде правят инвитро на ЕЦ? То това не се издържа вече...
И аз искам да знам!
Иначе мисля че Александров във Варна прави, но на мен ми е мноооого далеч. Няма ли друг в София? :(
От известно време имам чувството, че някой много нагоре е направил примерно 10 различни метода за арт и всеки от софийските лекари е взел по 2-3 метода за работа и докладва резултати после. Все по-често си мисля, че част от изследванията които се описват по медицинските списания се случват в България. Не казвам, че е лошо. Просто смятам, че се случва.
*
В Щерев правят на ЕЦ, ама май с нежелание.ПОне като цена го има обявено.
Аз съм пациентка на КИРМ Плевен. Там правят но е скъпо.
На цената на която правят в Малинов правят и в Репромед, Плевен.
Не са много натоварени, понеже са нови. Работят със д-р Стаменов.
Владимиров не прави ли? Мисля, че във всяка клиника по фертилитет правят.
*
Владимиров не прави ли? Мисля, че във всяка клиника по фертилитет правят.
Прави със стимулация, не чист ЕЦ. Въпреки че също като в Щерев има обявена цена за ЕЦ. Там дали правят само ЕЦ?