0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

lussi_lus , Тихичко честито! Много се радвам!
Няма значение колко бавно вървиш, стига да не се отказваш от пътя си!

*
lussi_lus, честито! Лека бременност до термин :P
Това с епилатора ми стана много интересно - за първи път го чувам. Може ли да дадеш малко повече информация за причината да не се ползва?




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
lussi_lus, честито! Лека бременност до термин :P
Това с епилатора ми стана много интересно - за първи път го чувам. Може ли да дадеш малко повече информация за причината да не се ползва?

И аз не го разбрах много добре, но доколкото схванах според д-р Ликсов по краката най вече се намират различни точки на вътрешните органи и всяка манипулация предизвиква тяхната реакция. В случая матката трябва да се пази и да не се предизвикват контракции, нали за това първите 7 дни се изписва и нош-па за отпускане на мускулатурата.




*




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
Момичета, нямам търпение да ви съобщя новината - днес ми е 16 ден след трансфера на ЕЦ и теста ми е  :bfp: . Обадих се и на момичето с което бяхме заедно на пункция и след това и на трансфер и нейния резултат е същия.
След това звъннах и в клиниката и попаднах на Д-р Шевкетова и тя много се зарадва и каза да продължавам всички лекарства и след 10 дни на преглед. Дано всичко да бъде наред.

Желая на всички  успех и търпение!

 :bighug: :bighug: :bighug:
Страхотна новина Луси!!!!!Очаквам с нетърпение да се включиш и след десет дни!Благодаря ти, че сподели, защото така даваш невероятна надежда на голяма част от нас, които вървим по тези стъпки. :bighug:
Не знам дали имаш дневник, но ще те помоля ако ти е удобно на лични/да не спамим, иначе и тук не ме притеснява/ да ми напишеш колко ти излезе ЕЦ - хормони, прегледи, пункция и трансфер?
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Да се оплача, бях писала, че на 3 ден от цикъла имах задържан фоликул, днес 5 ден от цикъла ходих на преглед фоликула го няма вече, обаче като се обадих на спешният да им кажа, за това и за хормоните, ми казаха, че прогестерона ми е висок стойнаста е 2.27 nmol/ при референтни стойности за ф.ф- от 0,6 до 4,7, верно, че досега все е бил под 1,0 ама немога да разбера как така на 5 ден от цикъла е вече късно да се проследи фоликул който е 10 мм, миналият път прогестерона изобщо не ми го измериха, ние замразяваме и ми казах, че не е необходим, а сега пък е висок???Моля ви ако някой има идея да ми пише, аз мисля утре пак да звъня казаха ми евентуално след 4 дни отново да отида на преглед!? Така се надявах и този цикъл да имам яцеклетка!!!:ask: :help:
А ти защо ходиш толкова рано на преглед!??! За ЕЦ ходя направо на 10 ден...
Перненска ми пуска 3 хормона, а Стаменов 2. След малко ще погледна да видя кои бяха /ако съм запазила листчето/.
П.П. Вторият път не съм пускала прогестерон...
« Последна редакция: Ноември 11, 2011, 22:04:28 pm от manga-zunga »

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Мавга-зунга, д-р Персенска искаше да ми предпише някаква стимулация евентуално, затова ме извика на 3 ден, но видя този фоликул в десният яйник, който сега го няма вече, от ляво е тръгнал друг фоликул който е 10 мм, но д-рШефкетова како се обадих на спешният ми каза, че според нея прогестерона е висок 2,27!А миналият цикъл не са ми изследвали прогестерона и извадихме две яйцеклетки, като първият преглед беше на 10 ден като пи теб!Затова сега се чудя какво става и как така на 5 ден от цикъла е вече късно!Нещо не ми се вързват нещата, не че разбирам чак толкова де!Мисля утре да се свържа директно с д-р Персенска понеже тя ме преглежда в сряда!
И аз днес бях на преглед,имам 2 фоликула по 14мм и 11мм,лигавица 7,5.Утре ще пусна Е2,LH,Prog и ПКК,док ще каже дали ще има пункция в понеделник.Знаете ли какви трябва да са стойностите за хубави Я?А з съм след неуспешно ИКСИ и много се надявам това да е начина.
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Цеци, при мен Е2 беше на 15 ден 196, на 17 направхиме пункция и имаше две яйцеклетки!Знам, че тябва да е над 100, но зависи и къде ги правиш и какави са мерните единици и рефернтните стойности!
Благодаря ти anajens.Ами Прогестерона?Започвам да си мисля,че не искат ЕЦ.
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Благодаря ти anajens.Ами Прогестерона?Започвам да си мисля,че не искат ЕЦ.
За него миналият път ми казах, че на ЕЦ особено като се замразява не се изследва, но сега се оказа друго, обърках се, ти ще замразяваш ли или ще имаш трансфер?
Незнам какво да правя.Повече ми се иска да правим трансфер,но няма да мога да отсъствам от работа,та аз в понеделник се връщам след едномесечен болничен.Ще го мисля като му дойде времето,дано да имам хубави Я и да се оплодят.При мен качеството на ембрионите е лошо и не се стига до имплантация.Вече втори доктор ми предлага донорска програма,но аз още не съм пробвала всички възможности...
Благодаря ти anajens.Ами Прогестерона?Започвам да си мисля,че не искат ЕЦ.
За него миналият път ми казах, че на ЕЦ особено като се замразява не се изследва, но сега се оказа друго, обърках се, ти ще замразяваш ли или ще имаш трансфер?

Аз първия път изследвах, втория не, а пък и двата пъти замразихме.

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Незнам какво да правя.Повече ми се иска да правим трансфер,но няма да мога да отсъствам от работа,та аз в понеделник се връщам след едномесечен болничен.Ще го мисля като му дойде времето,дано да имам хубави Я и да се оплодят.При мен качеството на ембрионите е лошо и не се стига до имплантация.Вече втори доктор ми предлага донорска програма,но аз още не съм пробвала всички възможности...
И аз съм така, но все още не съм правила трансфер на ЕЦ и затова сега замразявам за да могат да са повече и де се избере най качественият!Аз също бях в стимулация скоро върнах се от болничен преди три седмици!Но мен не са ми предлагали транфсер веднага!
Здравейте! Има ли момичета, които са правили трансфер на три замразявани и един пресен ембрион?
Ето ги и моите хормони на 12 ден-E2-369;PROG-0,91;LH-34,53.Вчера бях на преглед имаше 2 фоликула.Как мислите добре ли са резултатите,да се надявам ли на пункция?
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Ето ги и моите хормони на 12 ден-E2-369;PROG-0,91;LH-34,53.Вчера бях на преглед имаше 2 фоликула.Как мислите добре ли са резултатите,да се надявам ли на пункция?
В клиника Малинов ли са правени?Мерните единици на Е2 какви са!?
Не са в Малинов,ето стойностите:
   LH 34.53mlU/ml Ж(фолик.1,5-12,6, лутеална-1,00-11,4: менопауза-7,7-58,5), М(1,7-8,6)
   Estradiol 369pg/ml Ж(фолик.: 12.5 - 166; лутеална: 43.8 - 211 менопауза-:<5-54.7); М(7.63 - 42.6)
        Progesteron 0.91ng/ml Ж(фолик.-0.2-1.5, лутеална-1.7-27, менопауза-0.1-0.8), М(0.2-1.4)
*
Ето ги и моите хормони на 12 ден-E2-369;PROG-0,91;LH-34,53.Вчера бях на преглед имаше 2 фоликула.Как мислите добре ли са резултатите,да се надявам ли на пункция?
  Ами изключвам само ЛХ, което е височко , но другите два са ОК.