0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

и аз като anajens   се опитвам да не мисля много, но в главата ми се въртят толкова много въпроси.
Благодарение на вас си отговарям на някои от тях, но всеки слечай е мнг индивидуален все пак.
Bogi благодаря!
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Благодаря РФТ това ще направя и ще питам докторите, чакам резултата на истинска трябва да е вече положителен!Хайде дано и тук да се появят много положителни тестове! osi_9
Благодаря РФТ това ще направя и ще питам докторите, чакам резултата на истинска трябва да е вече положителен!Хайде дано и тук да се появят много положителни тестове! osi_9
Ето я Истинската, с категорично отрицателен резултат от вчера. Стойността на ЧХГ беше 3 на 16 ден след ЕТ. Аз бях до тук. Нямам нито нерви, нито желание да продължавам тук, не и в лудницата, която в момента цари в клиниката. Има ужасно много хора, и според мен не на всички може да се обърне нужното внимание. Лекарите са хора, а не роботи...
Днес пратих писмо в Мемориал Хоспитал в Истанбул. Очаквам отговор... няма да затрупвам повече темата с мрънкане - когато имам някакъв резултат, ще драсна пак някой ред!
Успех момичета!
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
 Съжалявам истинска :balk_145:, дано наистина да ти помогнат там, щом имаш възможност да го направиш по - добро отиди там, наистина е голяма лудница предполагам, че говориш за клиника малинов, но не всеки има възможност, а и аз все още вярвам, че могат да ми помогнат там!Пожелавам ти от все сърце успех в този труден и неравен път!
*
Привет и от мен, изчетох цялата тема, но ми се стори че всички сте в 'Надежда'. Има ли някой, който прави ЕЦ при д-р Владимиров?
Успех ви желая!  :sleepingbabyboy: :sleepingbabygirl: :sleepingbabyboy: :sleepingbabygirl: :sleepingbabyboy: :sleepingbabygirl:
*
Аз съм правила при него преди мисля около две години. Питай.
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Здравейте момичета, днес бях на преглед за проследяване на ЕЦ, но се оказа, че има задържан фоликул от миналият цикъл на трети ден от цикъла, трябваше да се реши дали да правим някаква лека стимулация, но докторката каза, че трябва да видим какво ще се случи с фоликула който е 13 мм.Много се тревожа, в петък ще пускам хормони и пак на преглед!На някой случвало ли му се такова нещо, нищо не ми обясниха ужасно много бързаха!Незнам какво ще се случи сигурно зависи от това, дали ще расте този фоликул и от стойностите на хормоните, на защо се е случило това не разбрах?И ако расте какво ще стане????Моля ви пишете ако някой знае нещо?
anajens, аз бях този месец в същата ситуация. На преглед на 4 ден видяхме задържан фоликул от миналия месец , само че по-голям-39 мм.Док ме извика след 3 дни да видим дали ще тръгнат и други фоликули и дали този ще се махне.На 8 ден от цикъла голямото нещо си седеше, а други нямаше и док каза, че трябва да махнем първо този.Попита ме дали да ми изпише Дуфастон, но аз казах, че и преди съм имала и съм ги пукала с коремни преси или сами са изчезвали.Започнах да пия едни билки за кисти и ще видим след няколко дни дали ще е изчезнала гадината.Това е моят опит, аз винаги задържам фоликул след прием на някакви хормони.Но твоят фоликул  е по-малък дано изчезне по-бързо, не се плаши това се случва често, най-много да се наложи да пропуснете този месец(което не е малко де, поне за мен).
Успех!!
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Благодаря виличка, аз за първи път съм в тази ситуация, поне не съм знаела дори да съм имала такъв проблем, случвало се е няколко пъти да ме преглеждат на първи втори ден ама не е имало такъв фоликул, може би е от стимулацията, преди два месеца ми мина вторият неуспешен опит инвитро.Но пък следващият цикъл  успяхме да извадим цели две яйцеклетки вчера ми казаха, че са били много хубави!
Малко се успокоих аз също си мислих, че нещо такова и че ще трябва да се изчака да се види какво се случва с него!Дано да изчезне и да се получат нови фоликуле ще видим в петък!
Успех и на теб, за мен също е важен всеки цикъл защото и аз нямам много време за губене вече!
*
Аз съм правила при него преди мисля около две години. Питай.
Мерси, тъкмо чета за твоите опити в старите теми (но съм още в началото).  :balk_172: 

Обаче те са били с нещо подобно на Маркес, нали? Иска ми се да пробвам ЕЦ без никаква стимулация, но за 'Надежда' няма да се доредя до час близките години. Ако и Владимиров не прави освен да пробвам в Щерев?
*
Доколкото аз знам Владимиров не прави 100% чист ЕЦ, винаги има нещо за стимулация.Но мисля, че в случая Jam, може да бъде полезна.

Незнам дали ще съм ви полезна но  реших да споделя.
Аз съм пациентка на КИРМ, Плевен и тъй като там естествения цикъл е много скъп се бях разтърсила за други варианти.
Та звънях в Репромед - новатат плевенска клиника. Те работят със Стаменов. Там правят и е на доста прилични цени. Ценоразписа им е почти идентичен с този на Стаменов. Съобщиха ми цена 650 лв и ако се стигне до трансфер още 350. Има и предварителни изследвания обаче които не знам колко са.
Но ако искате направо им звъннете и питайте за конкретен случай.
Успех! Аз за сега отлагам всичко за след нова година!
*
Та звънях в Репромед - новатат плевенска клиника. Те работят със Стаменов.
Много благодаря! Дано скоро намеря 'моята' клиника. А дали записването и при тях е трудно?
До колкото знам - все още не! ше са нови  :wink:
Момичета, нямам търпение да ви съобщя новината - днес ми е 16 ден след трансфера на ЕЦ и теста ми е  :bfp: . Обадих се и на момичето с което бяхме заедно на пункция и след това и на трансфер и нейния резултат е същия.
След това звъннах и в клиниката и попаднах на Д-р Шевкетова и тя много се зарадва и каза да продължавам всички лекарства и след 10 дни на преглед. Дано всичко да бъде наред.

Желая на всички  успех и търпение!

 :bighug: :bighug: :bighug:




*
Ей, страхотна новина имахме нужда от положителен тест в тази тема.Люси дано всичко се развива идеално и изкараш една лека и хубава бременост.

*
 :bighug:
Момичета, нямам търпение да ви съобщя новината - днес ми е 16 ден след трансфера на ЕЦ и теста ми е  :bfp: . Обадих се и на момичето с което бяхме заедно на пункция и след това и на трансфер и нейния резултат е същия.
След това звъннах и в клиниката и попаднах на Д-р Шевкетова и тя много се зарадва и каза да продължавам всички лекарства и след 10 дни на преглед. Дано всичко да бъде наред.

Желая на всички  успех и търпение!

 :bighug: :bighug: :bighug:
    Eeee от сутринта хубави новини , браво миличка леки девет месеца и ако можеш сподели как протече процедурата....в смисъл какви бяха стойностите на хормоните , големината на фоликула, на кой ден бе трансфера и на колко клетки разделен.
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Момичета, нямам търпение да ви съобщя новината - днес ми е 16 ден след трансфера на ЕЦ и теста ми е  :bfp: . Обадих се и на момичето с което бяхме заедно на пункция и след това и на трансфер и нейния резултат е същия.
След това звъннах и в клиниката и попаднах на Д-р Шевкетова и тя много се зарадва и каза да продължавам всички лекарства и след 10 дни на преглед. Дано всичко да бъде наред.

Желая на всички  успех и търпение!

 :bighug: :bighug: :bighug:
Супер честито страхотна новина, дано да има повече такива в тази темичка!
Толкова се надявам да действа този метод!Стискам палци да е наред всичко да края!!!
Благодаря ви момичета за пожеланията! И аз много се надявам всичко да е наред до края.
Моето стана малко на майтап. Отидох на преглед юли месец и д-р Стаменов ми каза, че всичко е ок и ако искам мога да пробвам с един ЕЦ и колкото по скоро, толкова по добре.Каза също, че ЕЦ не натоварва с нищо организма и е за предпочитане да се започне с него поне в моя случай. Август те почиваха, септември аз се замотах нещо и така октомври отидох на 11 ден от цикъла . Прегледа ме д-р Персенска, фоликула беше 15 мм, Е2 - 98, на следващия 12 ден от цикъла имах само Е2 за изследване и то се беше качило на 140 и така вечерта имах прегнил и на 14 ден д-р Шевкетова ме прегледа фоликула си неше там, а след това и д-р Стаменов ми направи пункцията без упойка. и така всеки ден ми се обаждаха ембриолозите да ми казват какво се случва с ембриончето. на 25.10 ми се обадиха, че на 26.10 ще ми е трансфера и тогава аз си изпросих да ми сложат лепило /не бяха ме предвидили, но аз помолих ембриоложката да поговори със Стаменов и ако може да ми сложат/ и така. Ембриончето се беше разделило на 8 в деня на трансфера. Изписаха ми обичайните лекарства: естрофем, фолиева киселина, утрогестан, нош-па и фраксипарин.
Правих и иглотерапия в деня на трансфера и на следващия ден.
Спазвах обичайните неща, както и предния път - да не вдигам тежко, да не чистя, проскам дрехи и т.н., ядях всеки ден по 1 ананас и не съм ползвала епилатор. Според д-р Ликсов епилатора трябва да не се ползва поне до деня на теста.

Общо взето това беше. Както виждате за няколко дни минах през всичките лекари в клиниката. Сега се надявам така добре да продължават да се развиват нещата.

Успех на всички и стискам палци за много положителни тестчета в тази темичка.




*
 Много Благодаря Луси. Вдъхваш на всички много надежда и вяра в това , че май хубавите неща се случват неочаквано и еййй така на майтап  osi_9