0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
И на мен днес ми се обадиха.Отмениха ми часа за утре :(
А  защо  казаха  ли?
*
Аз  бях  днес  и  беше  истинска  лудница. Имаше  много  народ. В  петък  съм  пак  на  преглед. Днес  докторът  видя  2  фоликула  - а  дано  да  извадим  и  2  яйцеклетки.
Потвърждавам - днес беше истинска лудница. Имаше страшно много момичета за пункция - 18. А отделно и 6 операции. Предполагам, че часовете са се движили с голямо закъснение. Вероятно това е била причината да отменят часове.
Боги,  :crossfingers:

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."
Да докладвам-вчера мина пункцията,без упойка.Важното е,че си имаме яйцеклетка.Днес ми се обадиха ембриолозите,оплодила се е и изглеждала много добре.Дано утрешното обаждане също да е с хубави новини.Успех на всички.
*
Браво  на  вас,  Перличка!!! И  утрешното  обаждане  все  така  да  е!
И на мен днес ми се обадиха.Отмениха ми часа за утре :(
А  защо  казаха  ли?
Не.Казаха само че е по нареждане на лекарите.
Манга, как мина твоята пункция? Надявам се всичко да върви по план.  yahoo_33
Желая късмет на всички момичета, които са в процедура, а на очакващите - всички да видят + резултат!  :goodluck:
*
Момичета много е натоварено и затова предполагам, че отлагат част от процедурите.Когато аз бях на пункция и трансфер, споделиха, че очакват да имат по около 20 пунцкии на ден и че докторите не издържат.По-добре да ни отложат отколкото да ни претупат.

Манга, как мина твоята пункция? Надявам се всичко да върви по план.  yahoo_33
Желая късмет на всички момичета, които са в процедура, а на очакващите - всички да видят + резултат!  :goodluck:

Извадихме една Я, днес ми се обадиха, че се е оплодила. Дано продължи така и да я замразим.
Момичета, по колко Е замразявате на ЕЦ и кога ги връщате?! Предстои ми да прокоментирам това със Стаменов...

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."
Аз замръзих 2 и като извадихме трета правихме трансфер, но замразените не се размразиха добре и беше неуспешен , сега съм решила вадя-връщам, пък да видим какво ще стане.

Като си тръгнах онзи ден беше Шефкетова. Каза ми да си запиша час при доктора преди цикъл. Това, обаче, ми е едно ходене повече до София. И си мисля, че мога да отида направо преди пункция, както си ходя за ЕЦ.

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."
*
manga-zunga, а ако док реши да направи лека стимулация или пък да включи някакви други медикаменти преди това??? Според мен направи така както те е посъветвала Шефкетова - не се знае как ще процедирате този път.


Къде се загуби Перличка?
Тук съм,Цеци :D,много щастлива.Днес за последно ми се обадиха ембриолозите,всичко е наред и днес замразяваме.
*
Тук съм,Цеци :D,много щастлива.Днес за последно ми се обадиха ембриолозите,всичко е наред и днес замразяваме.

 :D браво Перличке!

Цеци, не знам до къде си, късмет ти желая :)
Като си тръгнах онзи ден беше Шефкетова. Каза ми да си запиша час при доктора преди цикъл.

Манга защо преди цикъл? Да не предприемате пак някаква стимулация за повече яйцеклетки или вече ще връщате?

Перличка, късмет и успех на твоята снежинка!
Като си тръгнах онзи ден беше Шефкетова. Каза ми да си запиша час при доктора преди цикъл.

Манга защо преди цикъл? Да не предприемате пак някаква стимулация за повече яйцеклетки или вече ще връщате?

Перличка, късмет и успех на твоята снежинка!
Вероятно да се разберем дали ще връщаме. Имам едно замразено Е, дано днес ми се обадят, че и другото ще го замразят. Не ми се иска да правя стимулации повече. Чааак като ми излезе фонда. Преди това смятам да действам само на ЕЦ.

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."
На мен днес ми приключи третия и последен опит по фонда-с неуспех.Много ми е гадно,така се надявах...
Мисля,че ще идвам във вашата темичка.Може би ще трябва да изчакам да се изчисти организмът от стимулации или-незнам.Чета,че се чака доста,че отменят часове,май не е много лесно да се докопаш до ЕЦ.Така ли е,какво ще ме посъветвате?
Съжалявам за отрицателния резултат Ceci :(  Не се отлагат толкова често часовете за ЕЦ. А и самата процедура е много лека и ненатоварваща. Така че, добре дошла в отбора :)
*
Цеци, много съжалявам за отрицателния резултат. Не се отчайвай, ще стане! Явно по- трудно, но ще стане, сигурна съм :bighug:
За чистенето на организма казват точно обратното - след стимулиран опит все още има влияние на хормоните и вероятността за повече яйцеклетки била по-голяма. Но ако имаш нужда да си починеш малко от емоциите, които си преживяла, по-добре го направи.
Между другото аз успях след 4 неуспешни стимулирани опита, направих 5-я на ЕЦ и то само защото док реши докато чакам фонда да пробваме да видим какво ще стане. Резултата го виждаш в подписа ми. Така че имай вяра! :goodluck: :bighug: