0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Papa, стискам палцииии!!! Кръвен можеш и на 10 ден , според мен не по-рано, а уринарен на 14!!
Сега ми е още по-притеснено. Снощи имах глупостта да препишкам един тест защото ме болеше корема и беше категорично "отрицателен"  :(.
Изчезнаха ми и малкото симптоми, които имах - вече не ме болят гърдите, коремът ми е мек и спокоен, кръста и той вече не ме боли. Имам само малки предменструални пъпчици по лицето, които са предвестник на вещухата  :(.
Днес ми е 13 ден след ЕТ. ЧХГ трябва да правя на 15-ден. Аз мисля, че до тогава може и да ми дойде или не може щом приемам лекарства? Вие какво мислете?
Пусни още днес кръвен тест, със сигурност ще покаже. Не се измъчвай. А случаи има различни - да дойде въпреки лекарствата или пък да не дойде, докато не се спрат лекарствата.
Стискам палци за успех!! Нали знаеш, че пикливия рядко отчита толкова рано, т.е. такива ниски нива на ЧХГ-то.

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."
*
Re: Ин витро на естествен цикъл - споделени въl
« Отговор #703 -: Октомври 17, 2011, 10:00:56 am »
При мен пъпките бяха ясен признак, че няма да има бебе, за съжаление.Иначе и аз пуснах кръвен на 13-ти ден, а ми дойде точно на 28-мия ден.По часовник.

Стискам палци при теб кръвния да е с много хубаво трицифрено число :)

Момичета, моят тест от днес 12 ден след ЕТ е ЧХГ-579,2. По- интересното е че и на мен ми излезнаха тези пъпки, а и имах ПМС и за това си пуснах днес теста. Папа, от мен да знаеш ти си следващата с положителни новини :bfp:
Няма значение колко бавно вървиш, стига да не се отказваш от пътя си!

*
Момичета, моят тест от днес 12 ден след ЕТ е ЧХГ-579,2. П

Леле, леле, колко близнашки мами се очертават...... :balk_47: :balk_47: :balk_47:
Браво Милетка, честито и леко бременеене до края  :ballons:


Miletka77, поздравления!!!!
Papa2011, продължавам да стискам палци и да очаквам добрата новина!

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."
*
Ей, Милетка, супер, много се радвам, имахме нужда в тази тема от една бременост.Хайде Papa ти си наред.

*
Има ли някой като мен,4-ти ден от цикъл фоликул 18мм,е2-122 на ЕЦ съм и пункция на 6 ти ден,ако не кървя още.Ако има някой като мен да сподели дали е нормално.Благодаря!
Аз имам от време на време такъв кратък цикъл с ранна овулация на 6, 7 ден.
Ако хормоните са наред, всичко е наред, няма от какво да се притесняваш!
Успех!! и да пишеш какво е станало!
*
Аз имам от време на време такъв кратък цикъл с ранна овулация на 6, 7 ден.
Ако хормоните са наред, всичко е наред, няма от какво да се притесняваш!
Успех!! и да пишеш какво е станало!
Ще пиша!
Честито Милетка, много се радвам за теб, от тук нататък само хубави емоции ти пожелавам.

Хайде Papa ти си наред.
Аз съм наред, но за съжаление вчерашния тест е отрицателен. Утре ще пусна още един на 15-ти ден след ЕТ защото така ми поръчаха от клиниката и да се обадя да продиктувам резултата. Не очаквам чудо  :(. Започна да ме боли корем и сигурно тази вечер или утре ще ме навести гадната  :witch:. Съжелявам  :(
Miletka77.честито и леко бременеене,много се зарадвах,а и темата имаше нужда от малко оптимизъм и положителен резултат.Успех на всички ,които са в процедура!
*
Аз имам от време на време такъв кратък цикъл с ранна овулация на 6, 7 ден.
Ако хормоните са наред, всичко е наред, няма от какво да се притесняваш!
Успех!! и да пишеш какво е станало!
Днес мина пункцията,но за съжаление фоликула беше празен(без яйцеклетка).Според мен нивото на е2 ми беше малко 122,но те решиха,че може и да има яйцеклетка-е нямаше!Поздрави!
*
MUNA много съжалявам, но не се отчайвай  следващия месец ще стане  osi_9 :goodluck: :bighug:


*
Папа, Муна много съжалявам.

*
Аз имам 3 замразени ембриона,вчера бях за 4–ти,но не се получи,следващия път!
Момичета, колко струва инвитро на естествен цикъл в Клиниката в момента. Ще се радвам да ми отговорят момичета които са правили опит на скоро. / може и на лични/
Моята пункция е утре и искам да се ориентирам колко ще ми струва. Благодаря предварително.




*
Люси в коя клиника?Аз правих в Надежда и ми излезе около 1000лв.

Люси в коя клиника?Аз правих в Надежда и ми излезе около 1000лв.


Да за Надежда питам. Благодаря ти много.