0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Момичета, при мен отрицателен тест днес 15 ден, след върнати един пресен и един размразен емлрион, събирани на естествен цикъл, имахме още един, който не се размрази.
Сега съм решила, ако ми вадят яйцеклетка да връщаме веднага и така докато имам яйцеклетки, че вече май почнаха да се свършват.
Много ми е гадно момичета, с някакви пределни вече сили мисля за следващите процедури.
Успех на всички, Papa , чакам новини от теб!
Не  спирай  да  вярваш  - аз  гледам  напред  и  не  се  обръщам  назад. 
Момичета, при мен отрицателен тест днес 15 ден, след върнати един пресен и един размразен емлрион, събирани на естествен цикъл, имахме още един, който не се размрази.
Сега съм решила, ако ми вадят яйцеклетка да връщаме веднага и така докато имам яйцеклетки, че вече май почнаха да се свършват.
Много ми е гадно момичета, с някакви пределни вече сили мисля за следващите процедури.
Успех на всички, Papa , чакам новини от теб!
Много съжалявам.Представям си как се чувстваш.Не спирай да вярваш ,винаги има надежда. :bighug:
*
velichkaz мила, съжалявам, че се налага да преживееш това разочарование. Знам колко е гадно. Аз имах 4 неуспешни опита и независимо за кой пореден път ти се случва, никога не си подготвен за тази новина. Само не се отчайвай, горе главата! Важното е да не губиш вяра. Мечтите се сбъдват, вярвам че и твоята ще се сбъдне скоро  :ballons: :bighug:


Благодаря ви момичета за милите думи, вече се чувствам малко по-добре.
Пожелавам успех на всяка от вас!!!!Вие заслужавате!
Здравейте, момичета!   :bighug:
Присъединявам се към вас с надежда и пожелание за успех на всички!
Предстои ми поредица от опити на ЕЦ  /в кл."Надежда"/  с последващо замразяване и трансфер, когато съберем няколко ембриона.
Искам да попитам - вас стимулират ли ви с клостилбегит? С какво количество и за колко време. Случвало ли ви се е да имате празен фоликул, въпреки приема му?
Няма невъзможни неща!
Момичета, при мен отрицателен тест днес 15 ден, след върнати един пресен и един размразен емлрион, събирани на естествен цикъл, имахме още един, който не се размрази.
Миличка, много съжелявам  :( Незнам какво да ти кажа освен да имаж кураж и да събереш сили да се изправиш за да продължиш напред.
Много е трудно да преживееш за пореден път разочарованието, да се сгромолясат мечтите ти, но докато сме живи ще се надяваме и ще се борим.

.... Papa, чакам новини от теб!

Благодаря ти, че въпреки твоите неволи и страдания ти все пак мислиш за мен  :bighug:. Аз съм добре, направихме пункцията, извадиха ми едичкото фуликулче, което си имах, в него съответно има яйцеклетка и сега ни остава да чакаме за да разберем какво ще се случи след като се съберат "момиченцето" с "момченцето"  :eggsperm: /така ми харесва да ги наричам/, ще има ли оплождане, няма ли???
Предписаха ми от тази вечер Естрофем 2мг 2х1, ФК и Утрогестан 2х3.
Не ми е ясно Естрофема /естрадиола/ за какво е? Четох листовката, но там пишат за съвсееееем други неща??? Отгоре на всичко са в кутийка от 28 таблетки, които са разграфени така, че се приемат всеки ден по 1табл. А на мен са ми изписали 2х1 таблетка  :ask:. Каква е тази работа  :ask:
Здравей Papа,пиеш естрофема както са ти казали,не гледай какво пиже на опаковката,Аз миналия път като го пих разбрах,че е за удебеляване на лигавицата,приемах го сутрин и вечер.Успех и аз утре съм първи ден на прегледа ,дано края на седмицата имаме хубава яйцеклетка ,която да се превърне в едно сладко бебче.
Успех Емилия, стискаме палци за хубава яйцеклетка!
Papa, браво, много сме доволни какви си ги свършила, аз имам въпрос към теб.
Те ли ти казаха, че може да ти върнат веднага ембриончето или ти така поиска, питам защото мислех, че док ще ме кара пак да замръзяваме, а аз искам да връщаме веднага.
... Papa, браво, много сме доволни какви си ги свършила, аз имам въпрос към теб.
Те ли ти казаха, че може да ти върнат веднага ембриончето или ти така поиска, питам защото мислех, че док ще ме кара пак да замръзяваме, а аз искам да връщаме веднага.
Аз пожелах, но и те така решиха. В интерес на истината изобщо не сме обсъждали замразяване. На мен ми е за пръв път, ако има следващ др.Перенска каза, че е хубаво да направим малка стимулация за повече Ф. На ЕЦ правя винаги по 1 Ф.
Аз съм от групата на малко по-порасналите момичета  :lol:, ЕГН-то ми е набъбнало и нямам време  :lol:
И аз си мисля за лека стимулация с клостилбегит. Доколкото съм се информирала стават по 2-3 фоликула. Незнам само колко често се ходи на прегледи?!?!?!

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."
Papa, благодаря за отговора, и аз с егн-то съм много добре :D, на едно положение сме. На мен д-р Стаменов също спомена нещо за лека стимулация,така че си мисля по този въпрос и сигурно и аз ще пробвам.
Стискам палци на теб тези дни!
Здравейте момичета и моля за помощ!Днес цял ден прекарах в кликата,сега се прибирам.Днес ми е 10 ден от цикъла,а имам фоликул 15 мм,което си мисля че е много голям за цикъл от 31 дни,,но както и да е пуснах Е2 който е 95,ПРОГ-0,80 и ЛХ-5.65.Утре сутрин пак ме викат за Е2 и ги попитах ,нисък ли е какво става,дали ще има яйцеклетка,но само ми се усмихна акушерката и каза,че ме очакват утре.По притеснително е ,че ТСХ ми е ,0,02,което под референтната стойност.Много ми е притеснено,пак тази щитовидна жлеза да не обърка нещо.Все си мисля,че аборта заради жлезата направих.Моля ви кажете си мнението.
*
Здравейте момичета и моля за помощ!Днес цял ден прекарах в кликата,сега се прибирам.Днес ми е 10 ден от цикъла,а имам фоликул 15 мм,което си мисля че е много голям за цикъл от 31 дни,,но както и да е пуснах Е2 който е 95,ПРОГ-0,80 и ЛХ-5.65.Утре сутрин пак ме викат за Е2 и ги попитах ,нисък ли е какво става,дали ще има яйцеклетка,но само ми се усмихна акушерката и каза,че ме очакват утре.По притеснително е ,че ТСХ ми е ,0,02,което под референтната стойност.Много ми е притеснено,пак тази щитовидна жлеза да не обърка нещо.Все си мисля,че аборта заради жлезата направих.Моля ви кажете си мнението.
Емилия, не се шашкай, питай лекуващия ти лекар утре най-добре. Той или тя е запознат по-добре от нас с цялата предистория.
При мен естрадиола обикновено е по-висок преди да решат да правят пункция към 250-300, но мисля че при всяка една от нас си е строго индивидуално. Така че, дишай дълбоко и мисли позитивно, за да се случат хубави неща. :D
При мен Е2 на 10 ден беше 107, също доста нисък и мен ме притесняваше дали ще има хубава Я. Пункцията ми беше на 12 ден и вече си имаме замразено ембрионче.
LH 4.91, Prog 0.26  /за сравнение/
Успех!!

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."
Спокойно Емилия, хормоните са ти супер, на мен последният път Е2 беше 86,  16 см фоликул, на другия ден вече Е2 беше 145 и бихме прегнила, имаше хубава яйцеклетка.
Що се отнася до щитовидната, питай другия път док и ако не е наред хормона ще ти дадат хапчета и ще се оправи, не се притеснявай, успех!
Благодаря Ви момичета,вече съм по спокойна,утре ще ви пиша как е минало.
Да се отчета за днес,сутринта дадох кръв за Е2 и следобед ми се обади акушерката.Утре ме викат да си взема Прегнила и вечерта да го бия в 20.00часа.В петък сутрин съм на пункция.Попитах какъв ми е резулата,но тя каза,че не може да ми каже в момента,но да не се притеснявам в петък съм на пункция. :D
Е, хайде, успех Емилия! Направи преди петък някои приятни или пък просто - неотложни неща, че после ще трябва да се пазиш и почиваш. И макар да не спират да го повтарят всички, да кажа и аз - спокойствие му е майката. Каквото има да става, ще стане и без да будуваме по цяла нощ и треперим по цял ден.
*
И аз да се отчета, момичета. Днес минах сутринта преглед при доктора (фоликула беше 20мм), дадох и кръв за изследванията. Не знам какви са ми резултатите, но на мъжа ми са му връчили прегнила да ми го бие довечера и четвъртък сутрин съм на пункция. Така че дано всичко мине ОК и този път-
*
Браво момичета  :balk_47: Успех!